Jump to content

mokebiusz.fg

Gold
 • Content Count

  596
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

mokebiusz.fg last won the day on February 9

mokebiusz.fg had the most liked content!

Community Reputation

2726 Świetny Gość!

About mokebiusz.fg

 • Rank
  Lance Vance
 • Birthday June 21

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  United Kingdom

Recent Profile Visitors

17083 profile views
 1. 40k i goldy do wygrania w komentarzu 

 2. Dzięki MOK€BOLOT€K dziesięcioro graczy zostanie nagrodzonych nagrodą pieniężną w wysokości 4000€ w serwerowej walucie, a trzech kodem GOLD/PREMIUM 45 dni. Jakie stypulacje musisz spełnić, aby wziąć udział w konkursie? 1. Zostaw reakcję (❤️). 2. Napisz dowolny komentarz. 3. Zaobserwuj te konto na forum. Jak zostaną wybrani zwycięzcy? Wylosowanych zostanie 13 osób; dziesięcioro z pozostawionej reakcji oraz 3. z pozostawionych komentarzy. W losowaniu nagród pieniężnych liczy się pozostawiona reakcja - natomiast możliwość zwycięstwa kodu PREMIUM/GOLD uzyskiwana jest po zostawieniu komentarza. W konkursie można zostawiać nieograniczoną liczbę komentarzy, co automatycznie zwiększy szansę na zwycięstwo. Wygrane się sumują. Zamknięcie konkursu po przekroczeniu 100. uczestników.
 3. Model pojazdu: infernus 30kid ftune, atrapa podwójna, bak 90 Przebieg: 18k chyba Cena: tez tak Felgi: dollarsony Pw forum z ceną jak zainteresowany
 4. Hej piękny, nominacja już na ciebie czeka, pokazuj buźkę bo jak nie to się pokłócimy OK?🙃

 5. mam te zdjęcia dla ciebie, takie jak chciałeś, priv po więcej informacji 🤗

 6. Kim Ty jesteś, żeby mówić wszystkim co i w jaki sposób mają robić typku ^
 7. Ale proszę się nie śmiać, tylko fotę szykować! 

 8. Dzięki MOKEBOLOTEK dziesięcioro graczy zostanie nagrodzonych nagrodą pieniężną w wysokości 4000€ w serwerowej walucie, a 3. kodem GOLD/PREMIUM na 45 dni. MOKEBOLOTEK- wyniki losowania Cieszy fakt, iż udział w konkursie wzięło 102 graczy. Nagrody zostały podzielone na dwie części - 4.000€ oraz kod GOLD/PREMIUM na 45 dni. W części pierwszej przypada dziesięciu szczęśliwców. Natomiast w części drugiej - 3. Na odebranie nagrody przewidziano 7 dni. Kontakt oraz ewentualne zapytanie o odbiór nagrody poprzez prywatną wiadomość na serwerze. Z przyjemnością ogłaszam, iż zwycięzcami konkursu o 4.000€ drogą losowania zostają @ksawcio99 @MrFogis @izzi.gs @JazonKiernozycki @kvnzx*rcv @Jezus_z_Nazaretu*vin @NBT @Like* @Witek. @TheFrog.nev Z przyjemnością ogłaszam, iż zwycięzcami konkursu o kod PREMIUM 45d/GOLD drogą losowania zostają @|SAPD|AbduL^ @Like* @Kobert_Rubica Dziękuję wszystkim za udział. Miejmy nadzieję - do następnej loterii.
 9. Osiągnęliśmy stu uczestników w zaskakująco szybkim tempie, dlatego też nie pozostaje mi nic innego, jak zamknięcie konkursu oraz przyszykowanie wyników. Dlatego też konkurs zamknięty, wyniki za kilkadziesiąt minut.
 10. no fajnie było chłopaki, wybawiłem się jak przez tydzień normalnej gry, także jak mają za to karać to ten, śmieszne a nagrywającemu przydałoby się troszkę więcej luzu, ewidentnie w tym tyłku coś się zaklinowało i to wcale nie jest nic ode mnie, pozdrawiam
 11. Dzięki MOKEBOLOTEK dziesięcioro graczy zostanie nagrodzonych nagrodą pieniężną w wysokości 4000€ w serwerowej walucie, a trzech kodem GOLD/PREMIUM na 45 dni. MOKEBOLOTEK -konkurs zakończony- Jakie stypulacje musisz spełnić, aby wziąć udział w konkursie? 1. Zostaw reakcję (❤️). 2. Napisz dowolny komentarz. 3. Zaobserwuj te konto na forum. Jak zostaną wybrani zwycięzcy? Wylosowanych zostanie 13 osób; dziesięcioro z pozostawionej reakcji oraz 3. z pozostawionych komentarzy. W losowaniu nagród pieniężnych liczy się pozostawiona reakcja - natomiast możliwość zwycięstwa kodu PREMIUM/GOLD uzyskiwana jest po zostawieniu komentarza. W konkursie można zostawiać nieograniczoną liczbę komentarzy, co automatycznie zwiększa szansę na zwycięstwo. Wygrane się sumują - oznacza to, że jedna osoba wygrać może kilkukrotnie. Zależne od wyników losowania.
 12. szakala to ty szanuj bomboniero
×
×
 • Create New...