Jump to content

MOOOOKEEEBIUSZZZZZZZZZ

Player
 • Content Count

  569
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

MOOOOKEEEBIUSZZZZZZZZZ last won the day on April 22

MOOOOKEEEBIUSZZZZZZZZZ had the most liked content!

Community Reputation

2284 Świetny Gość!

About MOOOOKEEEBIUSZZZZZZZZZ

 • Rank
  Lance Vance
 • Birthday June 21

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

14011 profile views
 1. tyle będzie się działo że aż nic, elo
 2. cho na ts, d00peczki obgadamy jakieś
 3. Sanna to fajna osóbka ogólnie, nie to co inne dziewczyny z serwera (pozderki dla normalnych, wiadomo o co chodzi). Z tego co wiem, prywatna konwersacja jest prywatną konwersacją, no chyba że lubisz sobie czytać to, o czym twoi gracze sobie piszą. Mówisz ogólnie o tej sytuacji tak, jakbym używał pm'ek tylko w celach jakiegoś zysku, z którego i tak gówno mam XD I ogólnie pytam o statusy, a nie o pm'ki, więc co mają moje statusy do tej niby sprawy? Bo to się chyba nie łączy?
 4. Zdaje się, że blokada została nałożona przez @Maga. Pani Magdaleno szanowana, czy zechcesz mi udzielić odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie?
 5. Fundamentalna administracjo tego jakże cudownego oraz ciągle rozwijającego się serwera!!!!! Czy możecie poinformować mnie dlaczego zostałem obdarzony blokadą możliwości dodawania, jak i komentowania nowych statusów na forum? Oczywiście wierzę w całkowitą wolność słowa, jak i wyznawania swoich poglądów na tym serwerze, dlatego też zastanawia mnie decyzja o blokowaniu mi tejże opcji.
 6. Poleciłbym sprawdzić jakiekolwiek logi oskarżonej osoby, gdyż takowe sytuacje są u niej na poziomie dziennym. :-)
 7. nigdy cię nie szanowałem tak, jak robię to teraz 🤘 zajebistość ci wraz z miodem usznym wypływa 

  1. kubs.

   kubs.

   Także ❤️

  2. s4_b5

   s4_b5

   +1 

    

  3. KS.NATAN
 8. Przede wszystkim zwracam uwagę na Waszą postawę dla zwykłych graczy oraz na to, że macie (nie wszyscy) niewyobrażalną manię wyższości nad zwykłym graczem, bo przecież 'jesteście w serwerowej policji'. Oczywiście że mam prawo pilnować Twoich obowiązków, bo co by nie patrzeć, to Ty jesteś dla mnie, a nie ja dla Ciebie 🙂 Skoro były to 'marne zaczepki', to po co do nich wracacie broniąc się przed totalnie nieudolnym mandatem w wykonaniu oskarżonego? To tyle z mojej strony. Poproszę o werdykt.
×
×
 • Create New...