Jump to content

Joe_Barbaro

Player
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88 Świetny Gość!

About Joe_Barbaro

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 01/01/1869

Informacje ogólne

 • Płeć
  Brak danych

Recent Profile Visitors

4025 profile views
 1. Gościu was wali jak może, bany za oszustwa, wy cofacie transakcje. Taki dostaje szacunek za tyle lat gry na waszym serwerze? Szkoda mi na was słów. W dniu dzisiejszym kończę rozgrywkę na tym serwerze, możecie sobie cofać transakcje, wszystkie auta zezłomowane gotówka rozdana graczom. Serdeczny palec w waszą stronę. 🔒
 2. Tapowanie a jazda na kole to są dwie różne rzeczy. Również czekam na decyzje administracji.
 3. Zapomniałeś tylko o jednym z ceną tego sancheza, posiada on 11k id, dowiedziałem się od byłego posiadacza że sprzedał go za 68400. Sprawdziłem również parę źródeł i sanchez z tapem rozpędza się do 168-175km/h na godzinę, to że nie wiedziałeś chyba zbytnio czym jest tapowanie i zobaczyłeś że w mieście jedzie 140, ale chyba na tych dziwnych drogach które ograniczają prędkość np. doherty, most sf, gówna ulica las venturas. Myślisz chyba że trafiłeś na jakiegoś frajera który Ci przytaknie i zgodzi się na cofnięcie transakcji, nie dam się oskarżyć o żadne oszustwa. Mogę zagwarantować Ci jedno, pieniędzy nie odzyskasz na pewno nawet jeśli rcon o tym zadecyduje, ja już się o to postaram. Liczę na racjonalne rozpatrzenie tej skargi. Jest to mój ostatni post w tej sprawię, przemyślałem sobie wszystko na spokojnie i nie będę się z tobą wykłócał bo to nie ma sensu ty i tak będziesz dalej szedł w zaparte.
 4. Skoro twierdzisz że nie będę miał problemu ze sprzedażą to może mogłeś sam go sprzedać? nie stracił byś tyle czasu co tracisz na tą skargę
 5. Podbiłem jego wartość? sprzedałem ci go za normalną cene człowieku, jak bym sprzedał go za 80k i napisał że jedzie 170-180 to wtedy faktycznie mógłbym naciągać cene...
 6. Powiedz mi teraz jaki bym miał powód żeby cię oszukać tak szczerze
 7. Nie pamiętałem ile dokładnie jedzie ten pojazd, rzuciłem przybliżoną wartość. Nie rozumiem całego tego zamieszania, faktycznie to mój błąd, ale teraz może cofniesz transakcje bo pomyliłem prędkość o 10km/h?
 8. Nie zamierzam Ci zwracać żadnej gotówki, nie masz na co liczyć. Co prawda pomyliłem się do vmaxu, ale nie było to celowe, mogłeś sprawdzić na forum. Ale zdaje mi się że sytuacja wygląda tu trochę inaczej, nie możesz sprzedać tego sancheza żeby zarobić i próbujesz się doczepić do błędu z mojej strony. Ja żadnej gotówki nie będę Ci oddawał, nie jest to na tyle rażący błąd żebym miał Ci zwracać pieniądze za motocykl. Tak w ogóle, skoro szukałeś właśnie tego pojazdu to musiałeś wiedzieć coś o jego osiągach, bo nie wierzę że szukałeś od tak na oko, wiedziałeś że opony się nie przebijają to zdaje mi się że i o vmaxie wiedziałeś. Mam na serwerze ponad 3k godzin i nigdy mi się taka sytuacja nie zdarzyła, to dla mnie naprawdę dziwne, jeszcze żądasz ''banicji''? zastanów się trochę.
 9. U mnie gra jest płynna, gdy zminimalizuję ją to po powrocie do gry mam właśnie takie ściny 😏
 10. Data i godzina zdarzenia: 21:42 28.12.2019 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 5D9EDC4E71D247D95EFE49A1433E93F3 Opis: Celowy taran mojej osoby po raz drugi, za pierwszym razem mu odpuściłem bo nie chciało mi się pisać skargi, ale teraz to już przegięcie. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Prawko na ile dni to już niech administrator decyduje.
 11. Nick: Staż: Łączny czas gry: 2976h 35m. 6 lat. Serial: 5D9EDC4E71D247D95EFE49A1433E93F3 Nick osoby zawieszającej: |HANSOJAFG|biszkopt. Powód zawieszenia prawa jazdy: Odwalanie, jazda pod prąd, taranowanie Opis sytuacji: : Opisywać sytuacji chyba nie muszę, Dowody: ---- Coś od siebie: Bardzo przepraszam za swoje zachowanie, skoro uszkodziłem tego monbeama mogę zrekompensować mu naprawę kwotą 300e. Jeszcze raz przepraszam za całą sytuacje.
 12. Nick: Staż: Łączny czas gry: 2975h 55m. 6 lat. Serial: 5D9EDC4E71D247D95EFE49A1433E93F3 Nick osoby zawieszającej: |HANSOJAFG|biszkopt. Powód zawieszenia prawa jazdy: Odwalanie, jazda pod prąd, taranowanie Opis sytuacji: Jechałem z kolegą postuntować, ja landstalkerem on sandem. Po drodze spotakliśmy zielonego monbeama, kolega dostał prawko za jego taran, ja podjechałem po niego po czym też dostałem prawko. Dowody: ---- Coś od siebie: Nie wiem gdzie owy moderator widział ''jazdę pod prąd'' oraz ''taranowanie'' odwalanie jeszcze mogę zrozumieć, skoczyłem z tego mościku miedzy FC-BB na drogę pod mostem. Wyszło jak wyszło, przepraszam z góry za jakoby odwalanie, ale do tych dwóch czynów zarzucanych się przyznać nie mogę, bo ich nie popełniłem.
×
×
 • Create New...