Jump to content

Carl_Jointson

Gold
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

250 Świetny Gość!

About Carl_Jointson

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 01/20/2002

Komunikatory

 • Numer GG
  B
 • Skype
  E
 • Website URL
  K
 • Steam
  A

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Ostróda
 • Zainteresowania
  Muzyka, Bieganie nago po lesie, Ananasowy dom, Beka z głupich ludzików, Karate ale tylko w filmach oraz Big black glock

Recent Profile Visitors

10497 profile views
 1. Ty tesz jesteś piany LoL bo sam do siebie gadarz na dsc.

 2. Wszyscy tu jacyś pijani jesteście. Po co ożywiacie temat?
 3. Dobra widzę, że ci zależy. Ostatni raz idę komuś tak na rękę. Jako, iż zapłaciłeś składkę bądź co bądź nie w terminie, ale jednak. Więc pozwolę cię wrócić do organizacji bez płacenia wstępu, nie płacąc w terminie również złamałeś nasz regulamin dlatego dostajesz ostrzeżenie. Zgłoś się do mnie na serwerze.
 4. Nie ten dział kumpel. Tutaj pisz to pogadamy: https://pylife.pl/forums/forum/14-skargi-na-organizacjegangi/ Chociaż można to tutaj szybciutko wyjaśnić: Chyba sobie wszystko wyjaśniliśmy.
 5. Co ty wygadujesz za brednie?! Nigdzie nie ma oszustwa a nie przepraszam jedynym oszustem w tej sytuacji jesteś ty. Próbujesz wyłudzić cofnięcie transakcji. Dlaczego nie spodobał ci się pojazd? Wszystko jest zawarte w logach, które sam wysłałeś, podawałem ci same prawdziwe informacje na temat aktualnego stanu części tuningowych. Zgodziłeś się i nie miałeś zastrzeżeń, więc dlaczego jesteśmy w tej sytuacji? Jedyne co robisz to marnujesz mój czas. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zrobimy inaczej, jako że muszę wrócić na serwer najpóźniej za dwa dni, to zrobimy cofnięcie transakcji nie ważne, iż gracz próbuje to ode mnie wyłudzić i oszukać przy tym administracje albo po prostu nie jest na tyle inteligenty, żeby czytać ze zrozumieniem, nie wnikam. Ja po prostu muszę wrócić na serwer jak najszybciej także, jeżeli skarga zostanie rozpatrzona w ciągu dwóch dni, to nie mam problemu z cofnięciem transakcji, ja sobie zezłomuje tego sadlerka to nie problem. Ale jeśli będę musiał czekać dłużej, to ja podziękuje z cofnięciem. Mam nadzieję, iż wszyscy będą zadowoleni. Nigdy nie chciałem tego robić i kogoś pośpieszać, ale tym razem jestem zmuszony wybacz. @BloodLine_
 6. „<< Carl_Jointson(59): 60k i moge oddac sadler + demont 54465e wychodzi" Chodziło mi o to, że chcę dostać za sadlera 60k i mogę oddawać, w dalszej części zdania po prostu uciekł mi przecinek. Zresztą zdanie i tak jest w pełni zrozumiałe bez tego przecinka, przecież widzisz, iż pomiędzy sadler a demont masz „+". Nawet nie próbowałem cię oszukać w najmniejszym stopniu wszystkie ceny, które ci podałem były jak najbardziej prawdziwe. A ty teraz wyskakujesz ze skargą, bo ci się pojazd znudził... Zabawne myślisz, że na serwerze obowiązuje 14'sto dniowe prawo zwrotu bez podania przyczyny? I jeszcze jedno, błagam następnym razem jak już kogoś banujecie to niech zrobi to osoba, która zna się na cenach pojazdów. W dodatku skoro jestem poinformowany to po co nakładanie bana? To tyle ode mnie i jeszcze prosił, bym o jak najszybsze rozwiązanie sprawy muszę się zająć swoją organizacją na serwerze. Jeszcze tu widzę, iż powiedziałem ci, żebyś wliczył sadlera w cenę:
 7. Macie tu moją perspektywę bo takie brednie gadacie, że aż szkoda patrzeć:
×
×
 • Create New...