Skocz do zawartości

Xerioss.

Gold
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

57 Świetny Gość!

1 obserwujący

O Xerioss.

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 20.01.2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ostróda
 • Zainteresowania
  Muzyka

Ostatnie wizyty

737 wyświetleń profilu
 1. Xerioss.

  Nowe warianty pojazdu Rancher

  Najwyższy czas, żeby urozmaicić pojazdy na serwerze. Bardzo dobra robota.
 2. Po co zaśmiecasz skargi? Nie widzę nigdzie, żeby była tu troll, cena była normalna więc nie wiem, o co ci chodzi. Piszesz skargę, bo nie chciałem ci sprzedać? Cena była duża, ale to ja ustalam cenę pojazdu i ile chce potem znegocjować proste i logiczne widzę, że nie jesteś w stanie tego zrozumieć to na tyle ode mnie.
 3. Eltonik Johnik!

   

 4. Mhm ogólnie z golda i premki podczas faktycznego afk'a, kiedy nie było mnie przy komputerze. Zarobiłem 8,5k Teraz ci to uargumentuję skoro pracowałem na kutrze praktycznie cały dzień to ile mogłem czasu być afk. Około 10 minut na wychodzenie do toalety, 15 minut na obiad, 10 minut prysznic. To będą najważniejsze rzeczy, które na pewno były robione codziennie doliczmy do tego jakieś 15 minut za jakieś sprawy, które mogły wypaść. Oczywiście mówię tu o szybkich sprawach, na które wychodziłem na chwile z pokoju. A nie jak wychodziłem z domu czy coś w tym stylu wtedy schodziłem z kutra, jak i z mta. Tak dla jasności. Teraz to zsumujmy wychodzi nam 50 minut. Pracowałem 10 dni jak się nie mylę. Czyli 500 minut to będzie 8,3 godz. Z golda i premki dostaje się 1000e Na godzinę z premią więc wychodzi nam jakieś 8250e. Nie pamiętam ile dostaje się z golda podczas premii za 1 wypłatę więc policzmy 8500e. Z uwagi na wszystkie zmienne policzmy po prostu 10k. Myślę, że to jest to co zarobiłem na afk jeszcze z nadwyżką. I jeszcze jedno ty mi insynuujesz jako, iż wiedziałem o tym, że na kutrach nie wywala za afk otóż to nie wiedziałem. Wydawało mi się to bezsensowne skoro wszędzie wywala za afk to, czemu tam miało, by to nie działać. Mam nadzieje, że zwrot gotówki i oczywiście zaprzestanie afk na kutrze załatwi tę sprawę. Bo nie ukrywam, że szkoda byłoby mi mojego czasu, który poświęciłem na grę na serwerze. A i jeszcze odpowiem na twoje pytanie, które mogło, by paść "Dlaczego się nie domyśliłeś?". Jak widzisz maksymalny czas, w którym mnie nie było przy komputerze to 15 minut. A ja nawet do teraz nie wiem co ile afk kikuje. To na tyle.
 5. Aha rozumiem. No to faktycznie zdarzyła mi się sytuacja gdzie miałem wciśnięte klawisze i zostałem kicknięty z serwera. Jak wróciłem do komputera dopytałem się veina jak to działa i powiedział mi, że wszystko będzie w porządku, jeżeli cały czas będę przy komputerze w czasie zarobku i będę mógł w każdej chwili odpisać. Więc od tamtego czasu tak robię. I zdarzyła się też sytuacja, kiedy musiałem odejść od komputera postanowiłem po prostu zatrzymać się kutrem i nie zarabiać, po czym zostałem kicknięty. Tej sytuacji akurat nie rozumiem, bo przecież w danej chwili nie czerpałem korzyści materialnych z pływania kutrem a na serwerze funkcjonuje anty-afk. Mam rozumieć, że chodzi o tę pierwszą sytuację gdzie zostałem kicknięty tak? I ogólnie przepraszam za tę pierwszą akcje nie byłem jeszcze tego świadomy.
 6. Nick: Xerioss. Serial: BA12061BFAC475BDEBBB472D9BDE3D52 Staż na serwie: 5 lat. Nick admina: |KOMIS|ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na forum Krótki opis sytuacji: Nie mam pojęcia, za co dostałem bana. Dowody: Brak Coś od siebie: Zanim będziemy mogli nad tym kontemplować muszę dowiedzieć się, za co dostałem bana. Nie mam zielonego pojęcia, z co mógł, by być.
 7. Nick: Xerioss. Staż: 5 lat. 1800h. Serial: BA12061BFAC475BDEBBB472D9BDE3D52 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|InToo Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran Opis sytuacji: Wygłupialiśmy się z kolega przed dolnym mechanikiem w lv. Dowody: brak Coś od siebie: Wiem, że od tego jest strefa dm no ale jakoś tak wyszło przepraszam za sprawianie kłopotów więcej się to nie powtórzy.
 8. Co się wydarzyło? :D

 9. Widzę, że nie skończysz rozmowy, a więc to będzie mój ostatni post, dopóki nie wypowie się ktoś z administracji. Uważasz, że zrobiłem coś nie fair, czyli coś nieuczciwego nie zgodzę się z tym mogę uznać to, że było to chamskie, niehonorowe i niesławne. Ale, że było nieuczciwe? Czy tam "nie fair" jak ty to tam określałeś "nie fair" byłoby, gdybym przyszedł na walkę pięściarską z łukiem. Zrobię uczciwie i ci oddam ten warsztat, jeżeli okaże się, że nie robi się tego na własną odpowiedzialność tyle w temacie z mojej strony.
 10. Oczywiście zobaczyłem, że jest okazja to postanowiłem ją wykorzystać, bo dlaczego by nie. Co do honoru a co ja jestem jakimś rycerzem na białym koniu? I ostatnie pytasz się mnie, dlaczego Megamaster i Szakal radzili ci, że masz napisać skargę? A co innego mieli, by napisać w takiej sytuacji? Najprostsza odpowiedź jest najlepsza.
 11. Witam jako, iż dalej twierdze, że jedyną winną osobą w tej sytuacji jesteś ty sam, wobec tego postanowiłem napisać to, co myślę o tej sytuacji. Szukałem w regulaminie jakiegoś punktu, który zabraniał przejęcia nieruchomości przy jej sprzedaży. Chciałem się też dopytać administracji czy działa to tak samo, jak wymiana pojazdami, czyli "Robisz to na własną odpowiedzialność" lecz nie dostałem upragnionej odpowiedzi. Skoro nie znalazłem wpisów, że zrobiłem coś niezgodnego z regulaminem jestem w stanie twierdzić, że sprzedaż nieruchomości odbywa się tą samą drogą co wymiana pojazdami, czyli na własną odpowiedzialność. Co za tym idzie warsztat powinien zostać u mnie. Chciałem jeszcze dodać, że zachowałeś się karygodnie, kiedy przejąłem twój warsztat zacząłeś mnie wyzywać w dodatku sam zamieściłeś dowód na to w postaci logów.
 12. Odpuściłeś dopiero jak poinformowałem cię o skardze. Gdybym jej nie napisał dalej byś zakładał tuning dla moich klientów i zabierał mi dorobek.
 13. Chyba sobie, żartujesz udajesz teraz, że niby stałem afk? A po chwili sobie zaprzeczasz, że robiłeś Ziomkom i chciałeś taniej. Po drugie jak mogłem stać afk i nie dość, że pisać do ciebie (Co widać na screenach) to jeszcze robić screeny?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...