Skocz do zawartości

Xerioss.

Gold
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

44 Świetny Gość!

O Xerioss.

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 20.01.2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ostróda
 • Zainteresowania
  Czipsy kola

Ostatnie wizyty

506 wyświetleń profilu
 1. Co się wydarzyło? :D

 2. Xerioss.

  Skarga na Xerioss.

  Załatwione.
 3. Xerioss.

  Skarga na Xerioss.

  Widzę, że nie skończysz rozmowy, a więc to będzie mój ostatni post, dopóki nie wypowie się ktoś z administracji. Uważasz, że zrobiłem coś nie fair, czyli coś nieuczciwego nie zgodzę się z tym mogę uznać to, że było to chamskie, niehonorowe i niesławne. Ale, że było nieuczciwe? Czy tam "nie fair" jak ty to tam określałeś "nie fair" byłoby, gdybym przyszedł na walkę pięściarską z łukiem. Zrobię uczciwie i ci oddam ten warsztat, jeżeli okaże się, że nie robi się tego na własną odpowiedzialność tyle w temacie z mojej strony.
 4. Xerioss.

  Skarga na Xerioss.

  Oczywiście zobaczyłem, że jest okazja to postanowiłem ją wykorzystać, bo dlaczego by nie. Co do honoru a co ja jestem jakimś rycerzem na białym koniu? I ostatnie pytasz się mnie, dlaczego Megamaster i Szakal radzili ci, że masz napisać skargę? A co innego mieli, by napisać w takiej sytuacji? Najprostsza odpowiedź jest najlepsza.
 5. Xerioss.

  Skarga na Xerioss.

  Witam jako, iż dalej twierdze, że jedyną winną osobą w tej sytuacji jesteś ty sam, wobec tego postanowiłem napisać to, co myślę o tej sytuacji. Szukałem w regulaminie jakiegoś punktu, który zabraniał przejęcia nieruchomości przy jej sprzedaży. Chciałem się też dopytać administracji czy działa to tak samo, jak wymiana pojazdami, czyli "Robisz to na własną odpowiedzialność" lecz nie dostałem upragnionej odpowiedzi. Skoro nie znalazłem wpisów, że zrobiłem coś niezgodnego z regulaminem jestem w stanie twierdzić, że sprzedaż nieruchomości odbywa się tą samą drogą co wymiana pojazdami, czyli na własną odpowiedzialność. Co za tym idzie warsztat powinien zostać u mnie. Chciałem jeszcze dodać, że zachowałeś się karygodnie, kiedy przejąłem twój warsztat zacząłeś mnie wyzywać w dodatku sam zamieściłeś dowód na to w postaci logów.
 6. Xerioss.

  Skarga na ^KriS^

  Odpuściłeś dopiero jak poinformowałem cię o skardze. Gdybym jej nie napisał dalej byś zakładał tuning dla moich klientów i zabierał mi dorobek.
 7. Xerioss.

  Skarga na ^KriS^

  Chyba sobie, żartujesz udajesz teraz, że niby stałem afk? A po chwili sobie zaprzeczasz, że robiłeś Ziomkom i chciałeś taniej. Po drugie jak mogłem stać afk i nie dość, że pisać do ciebie (Co widać na screenach) to jeszcze robić screeny?
 8. Xerioss.

  Skarga na ^KriS^

  Data i godzina zdarzenia: 21:20 2018-11-20 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: BA12061BFAC475BDEBBB472D9BDE3D52 Opis: Pracowałem na mechaniku w Garcii od kilku godzin, po czym przypałętał się gracz ^KriS^ który natrętnie pytał się, kiedy skończę prace na tunerze. Odpowiedziałem mu, że o 4 w nocy, bo taka była prawda. Widząc, że raczej nie ma szans na stanowisko zaczął po prostu tuningować samochody moich klientów i zabierać mi zarobek. Dowody: https://i.imgur.com/hBIwTsL.jpg, https://i.imgur.com/JDHx1ZT.jpg, https://i.imgur.com/HQFHZVW.jpg, https://i.imgur.com/skXOEqJ.jpg, https://i.imgur.com/W2sj2sp.jpg, https://i.imgur.com/MSVXOU5.jpg, https://i.imgur.com/LLJKYMp.jpg Oczekiwania: Zakaz pracy na 7 dni. Gracz został poinformowany o skardze.
 9. Xerioss.

  Skarga na Sevta44

  Nie przedstawiłeś tu żadnych dowodów na screenie niczego nie widać tylko marnujesz czas administracji.
 10. Xerioss.

  Skarga na solfil2802

  Data i godzina zdarzenia: 20:50 2018-11-28 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: BA12061BFAC475BDEBBB472D9BDE3D52 Opis: Przyjechałem do mechanika doherty z koleżanką, żeby naprawić pojazd koleżanka zapytała się, czy użyczy na chwile stanowisko, żeby mogła mi oczywiście naprawić taniej a gracz wyskoczył z ofertą pieniężną za stanowisko zobaczyłem, że gracz jest nowy więc postanowiłem się dopytać czy na pewno wiedział, że handel pracą jest nielegalny, lecz gracz był w pełni świadomy tego, co zrobił (Widać to na screenie) więc postanowiłem napisać tę skargę. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania: Zostawiam to dla administracji. Gracz został poinformowany o skardze.
 11. Xerioss.

  Skarga na |PJ|KoprikV

  Wliczyłeś demontaż obecnego pj do ceny wymiany na kolejny?
 12. Xerioss.

  Skarga na PjonteG:

  Żałosne myślisz, że jak się przyznasz to dostaniesz mniejszą karę? Twoje zachowanie było skandaliczne nie obraziłeś tylko mnie a osobę bardzo mi bliską moim zdaniem kara, którą chciałbym żebyś dostał i tak jest łagodna. Nie udawaj teraz psa z podkulonym ogonem.
 13. Xerioss.

  Skarga na PjonteG:

  Data i godzina zdarzenia: Około 21 godz. 2018-11-24 Nick/pasek: Xerioss. Nick/pasek oskarżonej osoby: PjonteG: Mój serial: BA12061BFAC475BDEBBB472D9BDE3D52 Opis: Przyjechałem na giełdę sf cadroną po czym zająłem miejsce najwyraźniej gracz też chciał tam zaparkować i postanowił wyrazić o tym swoją opinię. Dowody Załącznik screenshot Oczekiwania Mute na 7 dni myślę, że to pomoże graczowi ochłonąć.
 14. Wszystko

 15. Witam tak jak w temacie chciał, bym poznać historie moich kar a najbardziej zależy mi na moich 10 pierwszych pojazdach z id. (Jak można to z ich aktualnymi właścicielami) Mój serial: BA12061BFAC475BDEBBB472D9BDE3D52 Z góry dziękuje za pomoc.
×