Jump to content

NiTrOs.

Player
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Dobra

1 Follower

About NiTrOs.

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 05/17/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Woj. Łódzkie
 • Zainteresowania
  Jeb*ć Konfidentów!! 😂💪

Recent Profile Visitors

828 profile views
 1. Nick: NiTrOs. Staż: Gracz od 4 Lat. Serial: EF95BD73CF45618074F53A164FDC6452 Nick osoby zawieszającej: Bolesny. Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe Taranowanie/Dm Autem Opis sytuacji: No co mam kłamać, zdążyło się że wjechałem w 2 typów i jednego strażnika. Żałuję tego bardzo. Przemyślałem już swoje zachowanie i więcej tak nie zrobię. Dowody: Nie potrzebne. Coś od siebie: Tak jak pisałem wyżej, Przepraszam bardzo za swoje zachowanie i proszę bardzo o zwrot prawka iż potrzebuje tego do pracy.
 2. Lokalizacja: San FierroLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/872Cena za dobę: 650ECena za nieruchomość: 5kNazwa nieruchomości: WillaOpis: Sprzedam Ładną Wille nad wodą. Zdjęcia nieruchomości: Dodam jak będę w domu a póki co do obejrzenia w grze.
 3. Nick: NiTrOs. Serial: EF95BD73CF45618074F53A164FDC6452 Staż na serwie: Jestem graczem od 3 lat. Mam przegrane 823h 15m. Nick admina: BloodLine Powód zbanowania: Nie oddanie długu (2,8k) Krótki opis sytuacji: No więc tak. Kupiłem od gracza Cadrone na cutterach i taxi. Kupiłem za kwotę 14,2k i 2,8k miałem oddać. Po kupnie od razu zdemontowałem taxi i felgi i pieniądze były do oddania, szukałem gracza ale nie było go na serwerze. Zrobiłem sobie przerwę od serwera i po pewnym czasie wbiłem na forum i ukazała się skarga na mnie oraz ban. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania:  Coś od siebie: Bardzo długo nie grał już na serwerze i bardzo chciałbym wrócić i zacząć ponownie grę. Chciałbym przeprosić za to zajście iż jestem graczem który przestrzega zasad a to co zrobiłem była głupota. Przez te pół roku przemyślałem swoje zachowanie i czekam teraz na werdykt adminów.
 4. Typie nwm o co spinasz dupsko gdyż KWOTA czeka na ciebie od 30 minut po zakupie auta. Niech adminki sprawdzą logi że pisałem do takiego nicku czy brałem od niego cadrone i odpowiedział że nie. To że nie pisałeś to tw problem. Typowa cebula serwerowa zamiast napisać na pw forum to od razu skargi. Konfidenci i tyle. Do admina to tylko mam to aby przelał kwotę 2800 na kwote cebulaka i niech buja typ wrotki. Adminku nie potrzeba mi bana bo jestem rozsądna osobą i proszę o wklejenie logów że szukałem owej osoby na serwie.
 5. Nick: Staż: Gracz od 2 lat. Łączny czas gry: 815h 28m. Serial: EF95BD73CF45618074F53A164FDC6452 Nick osoby zawieszającej: |SMSA|Zako15.bec Powód zawieszenia prawa jazdy: NiTrOs. otrzymał/a zakaz prowadzenia pojazdów (A,B,C) od |SMSA|Zako15.bec, powód: Taran holownikiem (1 d) Opis sytuacji: Śpieszyłem się bardzo na giełde LS. W miejscowości Flint Intersection chciałem wyprzedzić saldera który zajechał mi drogę i aby go nie uderzyć wyprzedzałem z prawej strony, droga była z górki wiec holownik rozpędził się do 140km/h a owy sadler uderzył mnie w bok spychając na przeciwległy pas ruchu przez co na zakręcie zderzyłem się czołowo z innym holownikiem. W wyniku tej kolizji wypadłem z niewielkiego mostu. Dowody: Brak Coś od siebie: Nie zrobiłem tego celowo gdyż jestem (można tak ująć) wzorowym graczem ze stażem 2 lat. Na pm napisałem że nawet mogę oddać po 1k byleby odzyskać potrzebne mi prawa jazdy. Z góry dziękuję, życzę miłego dnia i do zobaczenia na serwerze <3 . Z poważaniem NiTrOs.
 6. Nick: NiTrOs. Serial: EF95BD73CF45618074F53A164FDC6452 Staż na serwie: Gracz od 2 lat. Łączny czas gry: 813h 6m. Nick admina: Zg0n41.vin Powód zbanowania: CBK (Całkowity Brak Kultury) Krótki opis sytuacji: Więc tak no po długim powrocie na serwer zacząłem od zera i jakoś tam sobie zarabiałem. Miałem sadlera którego jechałem wystawić na giełdę SF. Wjechałem tam nie było miejsca więc pomyślałem że przyjadę później. Wyjeżdżam więc to ja mam pierwszeństwo a typ chciał wjechać uderzył we mnie celowo i zaczął pisać żę mam płacić. Gracz zaczął wyzywać co mnie zbulwersowało i uniosłem się wyzywając go aż do bana. Dowody: Nie mam dowodów bo po co one tu. Link do poprzedniego podania: Nie posiadam gdyż to mój pierwszy ban. Coś od siebie: Witam chciałbym prosić o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji gdyż no nie ukrywam że brakuje mi starej ekipy jak i po prostu serwera. Odczekałem już dość długi czas bo wolałem ochłonąć niż od razu jak jakiś cj pisać o ub. Życzę miłego dzionka. Do zobaczenia na serwerku (O ile dacie UB). Z poważaniem NiTrOs.
 7. Nick: NiTrOs. Staż: 806h Serial: EF95BD73CF45618074F53A164FDC6452 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|TrondoZPL Powód zawieszenia prawa jazdy: Dzikie Stunty Opis sytuacji: Ogólnie ja nic ale by nie było czy coś że się wymiguje to opisze co i jak a więc: Kolega wpadł do mnie posiedzieć i zawołała mnie mama do kuchni a mój kolega sobie jeździł Sandkingiem który został wypożyczony z wypożyczalni. Gdy wróciłem z kuchni mój kolega wyszedł z serwa więc pytam go co odwalił, a on że nic no to pytam czemu wyszedł z serwera a ten odpowiada że nudzi mu się wiec wbijam ponownie na serwer w celu sprawdzenia czy wszystko jest ok.... A nagle na czasie wyświetla się że zostały mi zabrane prawo jazdy na 3 dni z powodem ,,Dzikie Stunty" z tego co się dowiedziałem od tego jełopa co jeździł jak ja byłem w kuchni to powiedział że wywaliło go z drogi i spadł na górkę i zamiast wjechać na asfalt to skrócił se przez jakieś wyskocznie upadając na inną ulice. Dowody: No nic nie posiadam. Coś od siebie: Przepraszam bardzo za tego jełopa i prosiłbym o zwrot prawa jazdy gdyż bardzo mi na nich zależy i po prostu potrzebuje ich bo nudzi mi się bez prawka. Jeśli kogoś uszkodził tym autem mogę zapłacić za szkody. Przepraszam jeszcze raz i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
 8. Burrito przebieg 4200 Rh1, Fele mega i lampki różowe 48%
 9. Nick: NiTrOs. Staż: Gram od 27.12.2015r. (793h 8m) Serial: EF95BD73CF45618074F53A164FDC6452 Nick osoby zawieszającej: Ign0t Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran oraz zajeżdżanie drogi Opis sytuacji: Jadąc z mechanika świeżo naprawionym burrito na giełdę SF przed skrzyżowaniem pod prąd zauważyłem gracza jadącego sabre. Uciekałem na pobocze aby nie doszło do stłuczki, lecz gracz wymusił pierwszeństwo i doszło do tej nie szczęsnej kolizji. Gracz zaczął uciekać a ja zacząłem go gonić. On uciekał gdzie popadnie by mnie zgubić, ale mu to nie wyszło. Nagle pomyślałem że szkoda nerwów na takich dzieciaków i w tym momencie gracz gwałtownie wyhamował i prawie w niego uderzyłem ale go w ostatniej chwili wymieniłem i jechałem w stronę mechanika Garcia. Gracz znowu mnie wyprzedził i zarysował przód mojego auta, więc ja zdenerwowany wymijam go i jadę pełnym gazem wjeżdżam w zakręt i dostaje prawo jazdy na 4 dni. 2-wa Dni już minęły ale następnych 2-uch nie wytrzymam bo mi się nudzi i nie po to kupiłem to burrito. Dowody: Nie posiadam dowodów Coś od siebie: Jest to moim zdaniem nie fair gdyż on mnie taranuje ja go gonię aby dostać odszkodowanie za kolizję spowodowaną przez Cj i zamiast tego prawko 4d dostałem ja. Jeśli tak traktuje się graczy którzy wracają na serwer po przerwie prawie 3-szy miesięcznej to ja dziękuję. Ja chcę tylko sprawiedliwości, a tu ja czuję faworyzacje (Jeden Cj odwala i ma kolege w administracji który na zawołanie przychodzi aby kryć kolegę który celowo taranuje i ucieka bo się bawi w Szybkich i wściekłych...) Tyle w temacie proszę o zwrot prawa jazdy gdyż bez prawka nie mam sensu grać na serwerze.
 10. Model pojazdu: Burrito Przebieg: 3900 Cena: Cw: 55000 No: 2500 Kto: 70000 Kolor: Ładny Felgi: Mega Kolor Świateł: Różowe 50% Tuning: Felgi mega, Lampki koloru różowego, układ Rh1 Zdjęcie Pojazdu: Jeśli mi się uda zaraz wstawię. Jeśli cena za pojazd mnie nie zadowoli nie sprzedam go!! Nie ma wycofywania się z licytacji!! Jeśli nie masz kasy to nie licytuj!! Pozdrawiam!! I powodzenia!!
×
×
 • Create New...