Jump to content

KacperDyszka

Player
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobra

About KacperDyszka

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 02/10/2002

Komunikatory

 • Skype
  KacperDyszka

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Wrocław

Recent Profile Visitors

454 profile views
 1. Patrolując LV, zauważyłem, iż pojazd ukazany na ss stoi na wjeździe giełdy blokując ją. Taki pojazd nadaje się do odholowania i to uczyniłem. Wtedy podbiegł owy gracz i zaczął go pchać. Sądzę, że niczym nie zawiniłem.
 2. 1. Nazwa organizacji/gangu: Ludzie Sukcesu 2. Link do panelu organizacyjnego/gangu: http://panel.pylife.pl/organizacje/4441 3. Logotypy [128x128, 64x64, 32x32]: http://imgur.com/a/l743o
 3. No w porządku. To ja poproszę ten trzeci. Trzy takie w wymiarach jakie podałem. Dam ci za to 1,5k. Sądzę, że ta kwota powinna cię zadowolić.
 4. 1. Typ grafiki: Logotypy dla Organizacji Ludzie Sukcesu (skrót L-S) 2. Co ma się znajdować: Myślę, że przede wszystkim skrót L-S. Ciekawa czcionka i chyba tyle. 3. Kolorystyka: Dowolna 4. Termin: Jak najszybszy 5. Wynagrodzenie: W przypadku kiedy przypadnie mi do gustu jestem w stanie zapłacić 600 euro za wszystkie 3. Potrzebuję 3 logotypów tego typu o wymiarach 128x128, 64x64 oraz 32x32. Z tego co widziałem to twoje grafiki są dość ciekawe i zdaję się tutaj na twój gust. Liczę na naprawdę genialnie dopracowaną pracę.
 5. Ale on nie dał mi żadnych pieniędzy. To była tylko wstępna rozmowa, po której on napisał od razu skargę.
 6. Byłem pewien, że można takie opłaty pobierać ze względu na to, iż parę miesięcy temu pytałem się administracji w reporcie o to czy tak można. Dostałem odpowiedź, że można. Nigdzie o takiej zasadzie nie ma napisane, że nie można owych opłat pobierać.
 7. Nick: |Kat-A|SM|KacperDyszka Staż: 2 lata/755h 31m Serial: 8DB64C3ACD5C7E0C96CD1C2C8D5E9702 Nick osoby zawieszającej: Progressiv.303 Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Wyskoczyłem z boku autostrady na takim wyskoku. Nie wiem jak to nazwać. Deski, poprzez które do góry wyskoczyłem i od razu spadłem na lewy pas autostrady. Widziałem, że do zjechania na prawy pas mam może ze 30 metrów i nie zawadzę nikomu, bo nikt nie jechał. Prawda przekroczyłem przepisy, lecz na granicy i minimalnie. Nie sądzę, że to był jakiś mega powód do zabrania prawa jazdy. Zwłaszcza, że nikomu nie zawadziłem, lecz rozumiem. Dowody: Brak Coś od siebie: Bardzo przepraszam za moje zachowanie i następnym razem zachowam zdecydowanie większą ostrożność i postaram się nie dopuszczać więcej do takich sytuacji. Jeszcze raz bardzo przepraszam i liczę na odwieszenie prawa jazdy.
 8. Piszę komentarz oraz życzę powodzenia
 9. Nick: KacperDyszka Wiek: 16 Staż: 9 miesięcy Nick osoby zawieszającej: |SAPD|Devileczek Serial: 8DB64C3ACD5C7E0C96CD1C2C8D5E9702 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Leciałem na L1 nad lotniskiem Las Venturas. I myślałem że pisze na t i klinąłem Enter. Nagle wyskoczyłem, szybko wyjąłem spadochron a samolot wylądowął na parkingu lotniska. Nie wiedziałem co zrobić i próbowałem go wypchać na lotnisko lecz nie udało mi się to i nagle gdy odszedłem na chwilę od samolotu przybył Devileczek i jak mu powiedziałem co sie stało to wytłumaczył mi że trzeba było napisać raport i zabrał mi licencję. Dowody: Brak Coś od siebie: Bardzo żałuje tego co zrobiłem i przykro mi że przez taki prosty błąd oraz brak wiedzy co zrobić w takiej sytuacji straciłem licencję. Bardzo przepraszam i proszę o szybkie rozpatrzenie mojego wniosku i przywrócenie licencji pilota. Jeszcze raz przepraszam. Bardzo chciałbym również przeprosić za to że wspominałem o Wniosku na pw lecz nie wiedziałem że to jest niedozwolone. Bardo mi zależy na odzyskaniu licencji pilota i jeszcze raz niezmiernie proszę i błagam o przywrócenie jej.
 10. Nick: KacperDyszka Wiek: 16 Staż: 9 miesięcy Nick osoby zawieszającej: |SAPD|Devileczek Serial: 8DB64C3ACD5C7E0C96CD1C2C8D5E9702 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Leciałem na L1 nad lotniskiem Las Venturas. I myślałem że pisze na t i klinąłem Enter. Nagle wyskoczyłem, szybko wyjąłem spadochron a samolot wylądowął na parkingu lotniska. Nie wiedziałem co zrobić i próbowałem go wypchać na lotnisko lecz nie udało mi się to i nagle gdy odszedłem na chwilę od samolotu przybył Devileczek i jak mu powiedziałem co sie stało to wytłumaczył mi że trzeba było napisać raport i zabrał mi licencję. Dowody: Brak Coś od siebie: Bardzo żałuje tego co zrobiłem i przykro mi że przez taki prosty błąd oraz brak wiedzy co zrobić w takiej sytuacji straciłem licencję. Bardzo przepraszam i proszę o szybkie rozpatrzenie mojego wniosku i przywrócenie licencji pilota. Jeszcze raz przepraszam. Nick: Tutaj wpisz twój nick Wiek: Tutaj wpisz swój wiek Staż: Tutaj wpisz ile grasz na serwerze Nick osoby zawieszającej: Tutaj wpisz nick osoby która zabrała licencję Serial: Tutaj wpisz swój serial Powód zawieszenia licencji: Tutaj wpisz powód zawieszenia twojej licencji Opis sytuacji: Tutaj opisz co zrobiłeś Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz Coś od siebie: Tutaj możesz napisać coś od siebie
 11. Nick: KacperDyszka Wiek: 16 Staż: 9 miesięcy Nick osoby zawieszającej: Modzel Serial: 8DB64C3ACD5C7E0C96CD1C2C8D5E9702 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Latając na L1 miałęm punkt w Los Santos gdzie było pare drzew. Gdy wleciałem w punkt nie zdążyłem skręcić i walnąłem w drzewo. Potem kiedy byłem już na pewnej drodze chciałem szybko powrócić do góry by polecieć naprawić samolot. Nieudało to mi się i nagle Modzel zabrał mi licenjcę. Dowody: Brak Coś od siebie: Wiem że źle postąpiłem, lecz ja nie lądowałem tylko miałem wypadek z którego próbowałem jeszcze dobrze wyjść. Nie było to mądre z mojej strony ponieważ mógł ktoś jechać i doszło by do większego wypadku. Bardzo przepraszam za to co zrobiłem i obiecuje że to się więcej nie powtórzy. Proszę bardzo również o szybkie rozpatrzenie mojej prośby i odwieszenie licencji. Jeszcze raz przepraszam.
 12. Nick: KacperDyszka Staż: 8 miesięcy Serial: 8DB64C3ACD5C7E0C96CD1C2C8D5E9702 Nick osoby zawieszającej: Beezy Powód zawieszenia prawa jazdy: taran SAPD Opis sytuacji: Wjeżdżając na autostradę San Fierro zauważyłem że obok mnie jedzie SAPD z małą prędkością. Jechałem dalej prostą drogą i nagle w ostatniej chwili pojazd SAPD znalazł się przede mną i stuknąłem w niego. Jechałem dalej (myśląc że nic wielkiego się nie stało bo szkody ze stłuczki były minimalne) i nagle Sz.P. Beezy zabrał mi prawko. Dowody: Brak Coś od siebie: Bardzo żałuję tego co zrobiłem, wykazałem się totalną bezmyślnością za co bardzo przepraszam i proszę o przywrócenie mi prawa jazdy. Postaram się aby taka sytuacja więcej nie miała miejsca. Przepraszam jeszcze raz bardzo.
 13. Siemanko, zapraszam was na mój Kanał na YouTube gdzie możecie zobaczyć ciekawe filmy z serwera Play Your Life !!! https://www.youtube.com/channel/UCUJQ9voPs2rtDa050eFWrQQ

×
×
 • Create New...