Jump to content

lemonlambo

Player
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Świetny Gość!

About lemonlambo

 • Rank
  CJ

Komunikatory

 • Website URL
  http://turbanfamilia.mtasa.eu/

Informacje ogólne

 • Zainteresowania
  Marta

Recent Profile Visitors

5467 profile views
 1. Dobrze, lecz tak jak wspominałem wcześniej głos nie był w 100% oryginalny. Również co do tego, iż "nie życzy sobie" to wcześniej nie było jakichkolwiek sprzeczek o takowe nagrywki. Wspomniałem także o regulaminie, który obowiązuje na teamspeaku na którym to zdarzenie miało miejsce (jak w polskim prawie, czy też na serwerze: Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania - przy dołączeniu do organizacji trzeba się z nimi zapoznać). Nie chciałbym się spierać z nikim, z @|SAPD|Rexon*|LwG sprawa wyjaśniona już dawno i z tego co słyszałem, nie ma mi za złe. Oficjalnie mogę jeszcze raz przeprosić za całe zajście i mam nadzieję, że mnie rozumiesz. Szczęśliwego dnia dziecka
 2. Nick: lemonlambo Serial: 13F45A7DB1CE9B2E08E6AFC0DEAA58B2 Staż na serwie: 5,5k godzin w ciągu 4 lat. Nick admina: @|ADMIN|Vespe Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na forum. Krótki opis sytuacji: Puszczałem piosenkę na pony z dodatkiem głosu kolegi. Dowody: W poprzednim podaniu opisane. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Piszę tę apelację, ponieważ chciałbym chociażby ubiegać się zdjęcie nadanego mi Bana. Ban był zatytułowany "Wyjaśnij coś na forum", wydaje mi się, że wyczerpałem temat wystarczająco w poprzednim podaniu. To co grało na pony nikogo nie obrażało, nawet sam dałeś walizkę (obraz w poprzednim podaniu). "To nie pierwszy twój ban za tego typu rzeczy, przy poprzednim byłeś poinformowany, ze to twoja ostatnia szansa." - Ubiegła sytuacja, a puszczanie ZMODULOWANEGO głosu kolegi, który nie ma nic przeciwko nie jest tym samym. ("Sam Rexon powiedział, że nie jest ani trochę zły i że nie ma z tym problemu.").
 3. Nick: lemonlambo Serial: 13F45A7DB1CE9B2E08E6AFC0DEAA58B2 Staż na serwie: 5,5k godzin w ciągu 4 lat. Nick admina: @|BIG|PAPA|Vespe Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na forum. Krótki opis sytuacji: Puszczałem piosenkę na pony z dodatkiem głosu kolegi. Dowody: Wszystko opisane niżej. Link do poprzedniego podania: Brak. Coś od siebie: Witam serdecznie, nie będę owijał w bawełnę. Chodzi o sytuację z puszczaniem piosenki na ponym na kawalerce (bazie organizacji) w LV. Zapewne chodzi o sytuację, że był tam wykorzystany głos osoby trzeciej. Osobą był to Rexon - dawny kolega z organizacji z którym spędzaliśmy mnóstwo czasu jak i na serwerze, teamspeaku czy innych grach. Co do samego nagrania zostało uwiecznione któregoś wieczoru na teamspeak'u kiedy Rexon chciał zaśpiewać piosenkę w nietypowy sposób. Na początek wszyscy się z tego śmialiśmy i nie było problemów, po pewnym czasie wypożyczyłem Pony z instalacją audio na którym przerobiłem fragment owej piosenki dodając ZMODULOWANY głos (w celu uniknięcia rozpoznania osoby, coś jak robią w polsacie gdy odzywa się CBŚ)(modulacja wiadomo nie była mocna, lecz miała na celu lekko zmienić głos). Na regulaminie naszego teamspeaka, każda osoba z rangą, która oznacza przyneleżność do organizacji ma wgląd na regulamin. Jest w nim napisane iż można nagrywać. Nagranie nie było celowe, lecz używam programu do nagrywania obrazu, ponieważ nagrywam dla siebie ciekawe "akcje" z serwera. Wracając do logów chwilę przed banem Rexon zdziwił się, że zostało to puszczone na ponym. Nigdy nie mieliśmy jakiś spin i tego typu, a z Rexonem zawsze miałem wspólny język. Często mamy dziwne pomysły. Cała sytuacja została źle odebrana przez osoby trzecie, które nie znają nas na tyle dobrze (np. pisanie ironiczne, czy też wyzywanie się dla śmiechu). Sam Rexon powiedział, że nie jest ani troche zły i że nie ma z tym problemu. Następnym razem jak będę chciał wziąć udział w podobnej akcji upenię się iż mam 100% zgodę na wykorzystanie czyjegoś głosu nie patrząc na to czy go zmuduluję, czy nie. Chciałbym przeprosić wszystkich urażonych tym, lecz wiem, że wiele osób (w tym administacji i samemu Vespe) zaciekawiła się tematem. Tutaj przesyłam jakieś ss'y związane z sytuacją: Pozdrawiam lemonlambo oznaczam. @|ASAPD|Rexon*|LwG
 4. Data i godzina zdarzenia: 12.04.2020 godzina 14;37 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 13F45A7DB1CE9B2E08E6AFC0DEAA58B2 Opis: Wyżej wymieniony delikwent celowo uszkodził mój pojazd na giełdzie. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): ban na 7 dni. gracz poinformowany o skardze.
 5. "Adus": Prosze o ostatnia szanse gdyż chcialem tu wrócic i zacząc grac od nowa. Pieniadze beda odrazu oddane i nie prosze o duzo czasu.
 6. "Adus": Była to kwota 200 tysięcy jaką pożyczłem od Agressiva.
 7. Nick: Adus* Serial: 3CFC57C3114D13707BD92A40A15AF9F3 Staż na serwie: 6 lat 1400h Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Zostalem zbanowany kolejny raz za brak oddania (|SMSA|AgressivE*) gotówki w czasie.. Krótki opis sytuacji: Nie oddalem gotówki chociaż się do tego zobowiązałem. Dostalem potem unbana i nie udalo mi sie uzbierać gotówki w czasie. Dowody: Nie mam zadnych dowodów Link do poprzedniego podania: Nie próbowałem jeszcze, ale teraz próbuje bo chce naprawić swoje blędy. Coś od siebie: Jeśli Ci naprawdę zależy, będziesz wiedział co tu napisać ) Chciałbym dostać unbana i wrócić do rozgrywki z moimi dobrymi znajomymi. Chce oddac pieniadze i nie brac już więcej zadnych pozyczek ani samochodów na raty. Bardzo przepraszam ze takie coś miało miejsce ale obiecuje poprawe z mojej strony i obiecuje ze wiecej sie to juz nie zdaży. Prosiłbym tylko o tydzien na uregulowanie długu gdyż gracz Marek23* jest dłużny mi pieniadzę. (Jeśli jest możliwośc prosiłbym o sprawdzenie ile pieniedzy wyslalem Markowi)
×
×
 • Create New...