Jump to content

|KAT-A|Alexandrus

Player
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

1 Follower

About |KAT-A|Alexandrus

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

269 profile views
 1. Nick: BeNZ. Serial: - 3781B35C3BD7B4F05542C4C6CFB026F2 Staż na serwie: 6 lat Nick admina: Na 99% zielunio92 Powód zbanowania: cbk wobec gracza Krótki opis sytuacji: osoba w grze jeździła za mną i mnie trenowała i wybuchałem wyzywając gracza Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: minęło sporo czasu od nałożenia kary i przemyślałem to i owo. Moje zachowanie jak i drugiego gracza nie powinno mieć miejsca. Proszę o wyrozumiałość i odbanowanie Pisane z mojego konta ponieważ kolega BeNZ nie ma możliwości założenia apelacji z powodu bana na forum. Pozdrawiam.
 2. Nick: BeNZ. Serial: - Staż na serwie: 6 lat Nick admina: Na 99% zielunio92 Powód zbanowania: cbk wobec gracza Krótki opis sytuacji: osoba w grze jeździła za mną i mnie trenowała i wybuchałem wyzywając gracza Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: minęło sporo czasu od nałożenia kary i przemyślałem to i owo. Moje zachowanie jak i drugiego gracza nie powinno mieć miejsca. Proszę o wyrozumiałość i odbanowanie Pisane z mojego konta ponieważ kolega BeNZ nie ma możliwości założenia apelacji z powodu bana na forum. Pozdrawiam.
 3. Jak coś to kolega jest z Włoch, dlatego taki styl pisania
 4. Nick: Alexandrus Staż: 1860 dni Serial: 9142967A9F7FDE9847321AC862F1F392 Nick osoby zawieszającej: wujo_patriarcha Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie (2d) Opis sytuacji: 2 Razy uderzyłem w samochód na PRYWATNYM zlocie YouTubera. Nikogo oprócz osoby zawieszającej to nie uraziło, nikt nie poprosił mnie o zapłate za szkodę, chciałem pochwalić się swoim pojadzem z Full MK, co zakończyło się wyżej opisaną sytuacją. Dowody: Coś od siebie: Niestety nie czuję się winny, nic złego nie zrobiłem. Ponadto pojazdy które przypadkowo staranowałem stały z zaciągniętym ręcznym dlatego zachowanie w.w moderatora jest dla mnie trochę śmieszne. Liczę na odwieszenie, dziękuje z góry. Z Poważaniem i Pozdrawiam, Alexandrus
 5. Żeby ci rozpatrzyli musisz zrobić według wzoru dostępnego w dziale apelacje od kar
 6. Nick: Alexandrus Staż: Ponad 1800 dni. Serial: 9142967A9F7FDE9847321AC862F1F392 Nick osoby zawieszającej: SzafraN Powód zawieszenia prawa jazdy: ,,Jazda pod prąd'' Opis sytuacji: Standardowa sytuacja, skrócenie sobie drogi obok mechanika w stronę Fort Carson pod prąd, niestety ale muszę się oduczyć tego nawyku. Dowody: Coś od siebie: Proszę o odwieszenie prawa jazdy, tak jak napisałem powyżej będe starał się oduczyć używania tego odcinka do jazdy pod prąd. Z Góry dziękuje i Pozdrawiam Serdecznie. ~Alexandrus
 7. Nick: Alexandrus Staż: Ponad 1800 dni. Serial: 9142967A9F7FDE9847321AC862F1F392 Nick osoby zawieszającej: Matu Powód zawieszenia prawa jazdy: ,,celowy taran'' Opis sytuacji: Więc krótko, zwięźle i na temat, jakiś gościu jechał pod prąd po czym gdy grzecznie poprosiłem go o zapłatę za szkody wyśmiał mnie i zaczął uciekać. Więc puściły mi nerwy i zacząłem jechać za nim domagając się zapłaty za szkody, bo jednak można się zdenerwować wydając chore kwoty na naprawe samochodu gdy po 2 minutach jest on niszczony ponownie. Jako że "kolega" nie wyrażał chęci zapłaty i zaczął mnie wyśmiewać postanowiłem też go potaranować jako ze mój pojazd był juz doszczętnie zniszczony. Postanowił on mnie zreportować po czym Matu bez znania wcześniejszej sytuacji przyszedł i zabrał mi prawo jazdy ponieważ staranowałem istote odpowiedzialną za szkody na moim samochodzie. Dowody: Coś od siebie: Wiem że napisalibyście ze wystarczyło abym napisał reporta i zaczekał az gracz zostanie ukarany, aczkolwiek ze swojego doświadczenia wiem ze niestety nie zawsze działa to tak jak powinno. Przepraszam ,,Matu'' za swoje zachowanie, ale puściły mi nerwy bo mimo ze opisałem ci sytuacje nawet mi nie odpisałeś, dostałem jeszcze mute ale powiedzmy ze słuszny. Pozdrawiam i liczę na oddanie prawa jazdy.
 8. Nick: alexolo[YT] Staż: 2 Lata, 400 h. Serial: 9142967A9F7FDE9847321AC862F1F392 Nick osoby zawieszającej: alexolo[YT] Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Uderzyłem na lagu w jestera. Napisałem na czacie "Lag", zapłaciłbym jesterowi jednakże on obojętnie odjechał. Dowody: Coś od siebie: Bardzo żałuje, i jestem w stanie obiecać ze to sie więcej nie powtórzy. Drugi post, ponieważ mam kolejke moderacyjną i nie moge edytować postów a zapomniałem dodać serial.
 9. Nick: alexolo[YT] Staż: 2 Lata, 400 h. Serial: Tutaj wpisz swój serial Nick osoby zawieszającej: Agata*rbs Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Na lagu staranowałem jestera, nawet napisałem na czacie "Lag", zapłaciłbym jesterowi ale obojętnie pojechał dalej.. Dowody: Coś od siebie: Bardzo żałuje i obiecuje że ta sytuacja się już nie powtórzy...
 10. Nick: alexolo[YT] Staż: 2 Lata 400h Serial: 9142967A9F7FDE9847321AC862F1F392 Nick osoby zawieszającej: Agata*rbs Powód zawieszenia prawa jazdy: DM pojazdem pfffff Opis sytuacji: Nie zrobiłem nic Mój kolega podbiegł pod auto i poprostu zginął bo miał low hp... Napisałem na siebie nawet reporta że to mój kolega ale widze że ciężko coś przeczytać... Dowody: Mimo tej zasady, chyba mój kolega (PP)Remek000 może potwierdzić że to troszeczke z jego winy. Coś od siebie: Licze na najszybsze odzyskanie Prawka, Pozdrawiam.
 11. Napisałem że sie stara... Żadnego wątku nie rozpatrzyłem... Poziom Dna za przeproszeniem ...
 12. Widać że sie stara, według mnie powinien dostać unbana Pozdrawiam.
 13. Data i godzina zdarzenia: 2016-01-24 Około 22 Godziny Nick/pasek: alexolo[YT] Nick/pasek oskarżonej osoby: Karrawas Mój serial: 9142967A9F7FDE9847321AC862F1F392 Opis: Kolega mnie taranował, oraz wyzywał Dowody https://www.youtube.com/watch?v=FNfcgBCvGVQ prosze o ogladanie w full HD Oczekiwania: Pieniądze na naprawe pojazdu oraz około 1 dzień mute .
 14. Nick: alexolo[YT] Serial:9142967A9F7FDE9847321AC862F1F392 Staż na serwie: 398 h <3 Nick admina: VukoDrakkaien Powód zbanowania: Wjazdów na rodziców nie tolerujemy. CBK wobec moderatora. Krótki opis sytuacji: Jednak pomyliłem id, okazało się że napisałem do Areczka bo stał niedaleko i pewnie spisałem jego id, chodziło o kolesia który taranował na giełdzie i wyzywał moją matke, dostał po prawku i mnie wyzywał... Dowody: [ Brak ] Link do poprzedniego podania: [ Brak ] Coś od siebie: Chciałbym poprostu przeprosić Vuko i Areczka za wjazd przedewszystkim na Vuko za to że niby on się pomylił, pomyliłem id i tyle, przepraszam i licze na ponowne rozpatrzenie Apelacji... [Wspierałem wasz serwer] i dalej będę go wspierał, więc nie miałem nawet powodu żeby mu to napisać... Mam nadzieje że to zrozumiecie, ponieważ z takim stażem raczej nie wyzywałbym moderatora, a tym bardziej Areczka... Mam nadzieje że dostane unbana... A tak wogle, ja to przecież pisałem na localu do tego typa a nie do areczka, Bynajmniej tak wynika z tego... Line 239282: 20160201173656> LOCAL alexolo[YT]/317: idz swojemu ojcu robic dobrze Przecież to było do tego typa co mi wyzywał rodziców ... a Areczek był obok bo pisał warna do mojego kolegi Pieniadza ktory mial rozwalone auto na giełdzie ...
×
×
 • Create New...