Skocz do zawartości

JestemBartek22

Gold
 • Zawartość

  244
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

188 Świetny Gość!

9 obserwujących

O JestemBartek22

 • Tytuł
  Ken Rosenberg
 • Urodziny 05.04.2003

Komunikatory

 • Skype
  ßคятèқⓈⓌⒺⒺⓉ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Brak danych
 • Lokalizacja
  Wewnątrz sultana
 • Zainteresowania
  Co bY tU mÓwiĆ Po ProSTu JN

Ostatnie wizyty

4762 wyświetleń profilu
 1. JestemBartek22

  Wygasły mi pkt. a nadal je mam

  No tak napisałem mu apelke a dostałem pkt. za spam?
 2. JestemBartek22

  Wygasły mi pkt. a nadal je mam

  A mógł bym wiedzieć za jaki spam? bo ja widziałem napisanie przeze mnie tylko jedną apelke? Mam nawet do niej link
 3. JestemBartek22

  Wygasły mi pkt. a nadal je mam

  Więc tak dostałem punkty, 15 pkt. na 15 dni minęło już 15d a pkt. nadal są.
 4. JestemBartek22

  Problem z pkt. na forum

  Tutaj jest mowa o moim koncie jak cuś
 5. JestemBartek22

  Problemy z renderowaniem?

  To pomogło dzięki za pomoc hopaki. Można Lock @|SMSA|Bolesny
 6. JestemBartek22

  Wyniki Egzaminów ASAMC!

  @|ASAMC|KurczakzKFC*av @|ASAMC|Mistrzu.303 Gratulację.
 7. Nick: JestemBartek22 Staż: Na serwerze gram już ponad 1600h. Serial: 77CAA389B532B6B9FC7046E077249C02 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|SayOkay Powód zawieszenia prawa jazdy: Spychanie pojazdów do wody/ 55 prawko Opis sytuacji: Opisałem całą akcję w mojej pierwszej apelacji w której zostałem ukarany przez |SAPD|Vein. Po napisaniu mojej pierwszej apelacji Vein odpowiedział że czekamy na odpowiedź Administratora, po kilku minutach SayOkay odpowiedział że jest to moja 55 zabrane prawo jazdy i kare przedłuża do 30 dni (22.09) Dowody: Brak dowodów. Coś od siebie: Cóż mogę napisać bardzo żałuję tego co zrobiłem, ale wytłumaczyłem jak to wyglądało z mojej perspektywy. Po całym zajściu sam napisałem do poszkodowanego w celu przeprosin i zapłaty za szkody + straty jakie gracz mógł ponieść pracując na taxi w kwocie Trzystu Euro (300€) wszystko udokumentowałem poprzez zrobienie zrzutu ekranu naszej rozmowy (https://imgur.com/a/XS2wSIQ) Wczoraj dnia (24.08) gracz z własnej woli napisał do mnie wiadomość że współczuje mi, nie ma do mnie żalu za to co się stało ponieważ zapłaciłem mu za wyrządzone szkody. Fakt mogę mieć zabrane te 55 prawek lecz jak osoby z dostępem do panelu mogą zobaczyć większość z nich została mi zabrana w 2016/17 roku czyli w czasach (Dla mnie) w których chole*nie dużo odwalałem wyglądało to mniej więcej tak; pewnego wieczoru straciłem prawko, żeby następnego dnia je odzyskać, aby następnego dnia je stracić. W tamtym okresie prawo jazdy traciłem 3-4 razy w ciągu tygodnia bo zazwyczaj były to kary na 1-2 dni. Odkąd zacząłem na poważnie grać na Play Your Life chodzi mi tu o nie odwalanie, staranie się pomagać nowym graczom, starać się powoli zarabiać, traciłem prawa jazdy fakt, raz z mojej winy, raz były nie słuszne, ale traciłem je max 2 razy w ciągu tygodnia zdarzały się tygodnie w których prawko miałem cały czas lub też nie miałem prawka na 1 dzień. Przez ostatni okres czasu sam się śmiałem z tego ze jakoś długo (Ponad 2 tygodnie) mam te prawo jazdy i że nie odwalam no ale cóż... Zależy mi na pozytywnym rozpatrzeniu apelacji/oddaniu mi prawa jazdy. Przez te 14 dni kiedy nie mam prawa jazdy zrozumiałem ze gra bez prawa jazdy nie ma sensu praktycznie wszędzie gdzie chcesz się dostać musisz liczyć na podwózkę lub musisz sam dobiec. Obiecuję ze sytuacja przez którą zostało mi zabrane prawo jazdy już się nie powtórzy.
 8. Hmm? To jak z tym zerowaniem ktoś mówi że sprawdzał nie dawno i 115k a ktoś ze 340k?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. JestemBartek22

   JestemBartek22

   To już normalne jest? 

  3. TheShady

   TheShady

   To jest tak ze przez rok mirki na giełdzie zawyzali ceny sultanów aż im się udało więc teraz ktoś musi płacić 200% więcej za sultana i za zerowanie . Dla mnie to jakaś parodia co sie dzieje z tymi sultanami .

  4. JestemBartek22

   JestemBartek22

   Mi chodzi o cenę zerwania bo jeden mówi 115 a drugi 340

 9. JestemBartek22

  Sprzedam/wymienie Sultana, Super GT oraz dwa premiery na fajnym tune!

  No nie za bardzo podobno 340 jest już xD
 10. JestemBartek22

  Doniczka Sultan ala

  Model pojazdu:sultan Przebieg:Coś koło 98kp Cena:nwm cw 350 żeby nie było bana za zaniżanie Kolor:Taxo z pj Felgi:offroad Kolor Świateł:brak Tuning:FMK fvizu offroad taxo rh1 BAK 98 atrapa Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* niema prawka nie ma zdjecia A i ten tak szybko dodam że Jak cena mi się nie spodoba to przerobię go na donice i będzie stał
 11. K69: Co pan myśli o aktualnej sytuacji na rynku?

  Ja: Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

 12. JestemBartek22

  LOCK

  Jak to niema jak podobno są We tu nie kłam
 13. JestemBartek22

  —-

  -_-_-_-
 14. JestemBartek22

  Wyścig Offroad - 141.18s

  0:31-0:32 Najgorszy moment wyścigu
 15. JestemBartek22

  AFX ocenia moje nowe auto? | PYLife MTA:SA

  Par@#&@# Drif1?
×