Jump to content

Gabbls

Player
 • Content Count

  277
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

259 Świetny Gość!

About Gabbls

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday August 26

Komunikatory

 • Steam
  steamcommunity.com/id/Gabbls/

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Bydgoszcz
 • Zainteresowania
  -Astronomia
  -Lotnictwo
  -Krótkofalarstwo
  -Inżynieria
  -Programowanie
  -Książki

Recent Profile Visitors

2360 profile views
 1. Zostaw moją papugę w spokoju

  1. |SAPD|DragonV7.

   |SAPD|DragonV7.

   Klasyka polskiego gatunku

 2. Najnowsze informacje donoszą, że za sprawą poczynania jednego z administratorów, gwałtownie zmalał odsetek ubóstwa na obszarze całego San Andreas. Działanie to miało druzgocący wpływ na gospodarkę całego stanu. Spora część "szczęśliwców" roztwoniła swoją szansę rozpoczęcia nowego życia na trunki wysokoprocentowe. W rzeczy samej doprowadzając do znaczącego zwyższenia cen napitków alkoholowych, tym samym podniesienia się odsetku przestępstw i rozbojów.

  San Andreas 2020 - 01/01

   

 3. serial: BE7588B4BAD30078CBF11946A1BB9152 pasek: nick: Gabbls Opis: Proszę o sprawdzenie wszystkich nałożonych kar i o ile to możliwe, kto je nadał. Dziękuje.
 4. Nazwa organizacji: GameSquad Organizacja została rozwiązana, kanał nie jest już potrzebny.
 5. Chyba beczka akcentowana w tunelu bayside
 6. Pasek Lidera organizacji: Nazwa organizacji: GameSquad Link do panelu organizacji [panel.pylife.pl]: https://panel.pylife.pl/organizacje/3944 Potwierdzam aktywność kanałów organizacyjnych na serwerowym TeamSpeaku'3.
 7. Przepraszam za wypowiedź, lecz gracz wyżej mnie oznaczył i mam do dodania parę ważnych informacji na temat tej apelacji. Zacznijmy od tego, że sytuacja za którą Pan ReDi dostał bana miała miejsce długo po tym, jak napisałem, że ReDI nie trafi do SIP'u. Powiedziałem tak, ponieważ w minionym tygodniu(Nie pamiętam dokładnie) przewoziłem go do dillimore, czy KGP. Gracz borykał się z nieustającymi lagami, więc naturalną koleją rzeczy było, że go wywaliło. Po tym napisał do mnie na forum, o tym co się stało i zrozumiałem, więc powiedziałem, że nic się nie stało. Podsumowując sytuacja kiedy powiedziałem, że nie trafi do SIP'u, a tą za którą dostał bana, to dwa różne zdarzenia.
 8. Data i godzina zdarzenia: 17/12/2018 godz. 19:04 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: BE7588B4BAD30078CBF11946A1BB9152 Opis: Pan HUGOBOS ogłaszał w radiu, że sprzedaje kody gold, napisałem do niego cenę, a on się zgodził, po czym przelałem mu pieniądze. Poczekałem minutkę i po jakimś czasie napisałem "Jak tam kodzik?", podał mi fałszywy i się wylogował. Dowody w postaci logów:
 9. Pasek Lidera organizacji: Nazwa organizacji: GameSquad Link do panelu organizacji [panel.pylife.pl]: https://panel.pylife.pl/organizacje/3944 Potwierdzam aktywność kanałów organizacyjnych na serwerowym TeamSpeaku'3.
 10. Model pojazdu: Maverick Przebieg: Nie ważne Cena: Ustalimy Lub Model pojazdu: Stuntplane Przebieg: Nie ważne Cena: Ustalimy Felgi: Nie ma znaczenia
 11. Nazwa organizacji: GameSquad Link do panelu organizacji: https://panel.pylife.pl/organizacje/3944 Id domku: 654 GP miejsca na helipad: -302.70,1556.01,79.86,317.9 Powód: Nasza organizacja zrzesza dawnych graczy pylife oraz pilotów do wspólnych lotów. Co najmniej 2 z nas posiada pojazdy lotnicze na własność. Przemieszczamy się często między areą, a bazą, więc śmigłowiec, to wygodny i szybki środek transportu. Niestety nie ma tam możliwości legalnego wylądowania. Dlatego też powstało to podanie. Rozumiemy w pełni, że na serwerze jest i tak już dużo obiektów, lecz baza znajduje się w odosobnionym miejscu, także nie powinno być zbyt dużego problemu. Rozumiemy także to, że taki helipad nie jest priorytetem, kiedy frakcje oraz grupy mają wiele ważnych potrzeb jak i problemów do rozwiązania. Także czekamy na odpowiedź. Po dość długim okresie oczekiwania zależy nam na rozpatrzeniu podania i wyjaśnieniu jak to będzie, czy jest możliwość wgrania helipada, a jak nie, to rozpatrzenie podania i zamknięcie tematu.
×
×
 • Create New...