Jump to content

|SAPD|Gabbls

Gold
 • Content Count

  196
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

159 Świetny Gość!

6 Followers

About |SAPD|Gabbls

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday August 26

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Bydgoszcz

Game Account

 • Faction
  Policja
 • Faction rank
  Sierżant sztabowy

Recent Profile Visitors

1663 profile views
 1. Chyba beczka akcentowana w tunelu bayside
 2. Opieka nad Areą Sprawować opiekę nad Areą mogą jedynie wyznaczone osoby, bądź też do pewnego stopnia reszta członków grupy Sky Falcons oraz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Głównymi zadaniami opiekunów są: Regularne odświeżanie pojazdów znajdujących się na Arei, Ustawienie pojazdów w momencie ich zniknięcia, czy też poprawienia estetyki lub zwiększenia miejsca na bazie, Sprawdzanie, utrzymywanie stanu technicznego pojazdów lotniczych oraz ich poziomu paliwa, Utrzymywanie porządku na Arei, jak i hierarchii, tzn. Jeśli jakaś osoba opuści nasze grono, to opiekun odpowiada za przeniesienie jego pojazdu lotniczego do przechowywalni w odpowiednim stanie(Naprawiony, zatankowany) i utrzymywanie tego stanu do przyznania pojazdu innemu członkowi grupy. „Każdy członek Sky Falcons/LPR ma prawo odświeżać pojazdy grupowe, jak i je ustawiać w momencie ich zniknięcia, pod warunkiem, że robi to bezpiecznie.” ~Lechu Każdy nie będący opiekunem, który będzie chciał odświeżyć pojazdy, będzie musiał udokumentować, to tutaj stosując się do podanego wzoru. Aktualna lista opiekunów Wzór: Pojazdy [LPR/SkyF] odświeżone przez [@Nick] w dniu [Data odświeżania] o godz. [Godzina odświeżania pojazdów]. Przykład: Pojazdy SkyF odświeżone przez @|SAPD|Gabbls w dniu 28 Listopada 2018 r. o godz. 11:30.
 3. Pasek Lidera organizacji: Nazwa organizacji: GameSquad Link do panelu organizacji [panel.pylife.pl]: https://panel.pylife.pl/organizacje/3944 Potwierdzam aktywność kanałów organizacyjnych na serwerowym TeamSpeaku'3.
 4. Przepraszam za wypowiedź, lecz gracz wyżej mnie oznaczył i mam do dodania parę ważnych informacji na temat tej apelacji. Zacznijmy od tego, że sytuacja za którą Pan ReDi dostał bana miała miejsce długo po tym, jak napisałem, że ReDI nie trafi do SIP'u. Powiedziałem tak, ponieważ w minionym tygodniu(Nie pamiętam dokładnie) przewoziłem go do dillimore, czy KGP. Gracz borykał się z nieustającymi lagami, więc naturalną koleją rzeczy było, że go wywaliło. Po tym napisał do mnie na forum, o tym co się stało i zrozumiałem, więc powiedziałem, że nic się nie stało. Podsumowując sytuacja kiedy powiedziałem, że nie trafi do SIP'u, a tą za którą dostał bana, to dwa różne zdarzenia.
 5. Data i godzina zdarzenia: 17/12/2018 godz. 19:04 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: BE7588B4BAD30078CBF11946A1BB9152 Opis: Pan HUGOBOS ogłaszał w radiu, że sprzedaje kody gold, napisałem do niego cenę, a on się zgodził, po czym przelałem mu pieniądze. Poczekałem minutkę i po jakimś czasie napisałem "Jak tam kodzik?", podał mi fałszywy i się wylogował. Dowody w postaci logów:
 6. Pasek Lidera organizacji: Nazwa organizacji: GameSquad Link do panelu organizacji [panel.pylife.pl]: https://panel.pylife.pl/organizacje/3944 Potwierdzam aktywność kanałów organizacyjnych na serwerowym TeamSpeaku'3.
 7. Model pojazdu: Maverick Przebieg: Nie ważne Cena: Ustalimy Lub Model pojazdu: Stuntplane Przebieg: Nie ważne Cena: Ustalimy Felgi: Nie ma znaczenia
 8. Nazwa organizacji: GameSquad Link do panelu organizacji: https://panel.pylife.pl/organizacje/3944 Id domku: 654 GP miejsca na helipad: -302.70,1556.01,79.86,317.9 Powód: Nasza organizacja zrzesza dawnych graczy pylife oraz pilotów do wspólnych lotów. Co najmniej 2 z nas posiada pojazdy lotnicze na własność. Przemieszczamy się często między areą, a bazą, więc śmigłowiec, to wygodny i szybki środek transportu. Niestety nie ma tam możliwości legalnego wylądowania. Dlatego też powstało to podanie. Rozumiemy w pełni, że na serwerze jest i tak już dużo obiektów, lecz baza znajduje się w odosobnionym miejscu, także nie powinno być zbyt dużego problemu. Rozumiemy także to, że taki helipad nie jest priorytetem, kiedy frakcje oraz grupy mają wiele ważnych potrzeb jak i problemów do rozwiązania. Także czekamy na odpowiedź. Po dość długim okresie oczekiwania zależy nam na rozpatrzeniu podania i wyjaśnieniu jak to będzie, czy jest możliwość wgrania helipada, a jak nie, to rozpatrzenie podania i zamknięcie tematu.
 9. serial: BE7588B4BAD30078CBF11946A1BB9152 pasek: nick: Gabbls
 10. 1. Nazwa organizacji/gangu: Freeze 2. Link do panelu organizacji/gangu: http://panel.pylife.pl/organizacje/1824 3. Logotypy [128x128, 64x64, 32x32] : https://imgur.com/a/4XaVH
 11. Nie, po tym jak oddał mi 10k więcej go nie widziałem.
 12. Lokalizacja: San Fierro - Wzgórze Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/862 Cena za dobę: 200 euro Licytacja od: 2000 euro Minimalne przebicie: 200 euro Kup teraz: 10000 euro Nazwa nieruchomości: Willa Zabijaki Opis: Ciekawa lokalizacja która pozwala nie ruszając się z miejsca zacząć prace L2 (Opryskiwanie pól), Sporo miejsca na samochody, małe lotnisko parę kroków wyżej. Zdjęcia nieruchomości:
×
×
 • Create New...