Jump to content

AkamistrzuPP*JD*

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About AkamistrzuPP*JD*

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

119 profile views
 1. Nick: akamistrzuPP Serial:F41925159771BFC7E23AA331B5536053 Staż na serwie: 97h 21m Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (12) na konta (3) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: ban za proby logowania Dowody:- Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Eh chciałem się zalogować na innych kontach by przelać sobie hajs ale że nie pamiętałem haseł to strzelałem po czym resetowałem na maila i wbijałem. Za dużo razy zrobiłem błąd i oto ban ;/ Gdybyście jeszcze pytali o inny serial mam nowy ponieważ gram na nowym komputerze ale stary laptop z serialem też mam. Proszę i błagam o szybkiego unbana ponieważ strace mecha. Już pewnie go straciłem wiec czy mozecie mi go oddać xD?
 2. Nick: |GDW|Lolbreaker nick z forum i z serweraLink do profilu: nie mam, bo mam bana na forumSerial (http://pylife.pl/topic/7806-) :E5A6CED840CA84EC7FC7359A0BC245B3Staż na serwie: 3 lata około 220hNick admina: MrKacperolPowód zbanowania: Bycie toksycznym na forum Krótki opis sytuacji: Zaczeło się tak, że miałem strasznie zły dzień i na dobicie nie zostałem odbanowany na serwerze po napisaniu apelacji, no i troche mnie poniosło i byłem strasznie toksyczny wobec serwera oraz administracjiDowody: ...Link do poprzedniego podania: Piszę po raz pierwszy Coś od siebie: Wiem, że strasznie źle się zachowałem nie powinienem był robić czegoś takiego w żadnej z sytuacji, powinienem był zapanować nad nerwami oraz nie pisać głupot których będę potem żałował. Dalej zależy mi, żeby pograć na waszym serwerze, także następnym krokiem będę starał się dostać unbana na serwerze po tym jak w ogóle uda dostać mi się go na forum. Proszę was o wyrozumiałość, każdemu czasem zdarza się mieć zły dzień, a pozatym już bardzo dużo czasu mineło od kiedy dostałem tego bana, także mam nadzieję, że pozytwynie rozpatrzycie moją apelację. Ps. To prośba kolegi bo nie może wejść na forum bo ma bana |GDW|Lolbreaker
 3. Nick: |GDW|Lolbreaker nick z forum i z serweraLink do profilu: nie mam, bo mam bana na forumSerial (http://pylife.pl/topic/7806-) :E5A6CED840CA84EC7FC7359A0BC245B3Staż na serwie: 3 lata około 220hNick admina: noctropolisPowód zbanowania: Bycie toksycznym na forum Krótki opis sytuacji: Zaczeło się tak, że miałem strasznie zły dzień i na dobicie nie zostałem odbanowany na serwerze po napisaniu apelacji, no i troche mnie poniosło i byłem strasznie toksyczny wobec serwera oraz administracjiDowody: ...Link do poprzedniego podania: Piszę po raz pierwszy Coś od siebie: Wiem, że strasznie źle się zachowałem nie powinienem był robić czegoś takiego w żadnej z sytuacji, powinienem był zapanować nad nerwami oraz nie pisać głupot których będę potem żałował. Dalej zależy mi, żeby pograć na waszym serwerze, także następnym krokiem będę starał się dostać unbana na serwerze po tym jak w ogóle uda dostać mi się go na forum. Proszę was o wyrozumiałość, każdemu czasem zdarza się mieć zły dzień, a pozatym już bardzo dużo czasu mineło od kiedy dostałem tego bana, także mam nadzieję, że pozytwynie rozpatrzycie moją apelację. Ps. To prośba kolegi bo nie może wejść na forum bo ma bana |GDW|Lolbreaker
 4. Tak wole mute i obiecuje że taka sytuacja się już nie powtórzy.
 5. Nick: |S&W|AkamistrzuPP Serial:09CEAFA0CF635BCE9241BF78427BA3E2 Staż na serwie: od 5 miesięcy,59h 32m Nick admina: Resku Powód zbanowania: Wyzywanie funkcjonariuszy SAPD od psów Krótki opis sytuacji: Jechałem z kolegą z gangu i napisałem ,,halo psy" Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: To jest pierwsza Coś od siebie: Nie będę kłamał chciałem z kolegą pogonić się z policją więc chciałem rozpocząć pościg ale po napisaniu halo psy dostałem bana. Bardzo przepraszam tych dwóch SAPD i całą resztę SAPD. Nie będę już nikogo przezywał ani graczy ani SAPD to mój pierwszy taki ban na server bardzo mi zależy na grze na tym serverze ale nie przemyślałem tego . Bardzo przepraszam jak dostanę unbana to można mi dać muta jako dodatkowa kara żebym już nie zrobił takiego czegoś.
 6. Nick:|S&W|AkamistrzuPP Staż: Gracz od 5 miesięcy. Serial: 09CEAFA0CF635BCE9241BF78427BA3E2 Nick osoby zawieszającej: Tanek. Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran Opis sytuacji: Staranowałem osobę na tune auto i jak próbowałem uciec uderzyłem jeszcze w 1 auto Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Dana osoba stała na tune jakieś 10 min i nic nie montowała więc się wkurzyłem i pod wpływem złości staranowałem go i próbowałem uciec i dobiłem jeszcze do kogoś przepraszam bardzo więcej nie będę taranował i będę czekał cierpliwie w kolejce zamiast taranować.
×
×
 • Create New...