Jump to content

Padaka

Player
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About Padaka

 • Rank
  CJ
 1. Proszę o dodanie logotypu organizacji "Kokonut" Organizacja w panelu pylife: https://panel.pylife.pl/organizacje/1553 Link do logotypów: http://imgur.com/a/peMWc Przy okazji jeśli to możliwe proszę o dodanie przedrostku http:// w adresie strony internetowej, ponieważ przekierowanie nie działa poprawnie.
 2. Buffalo SPRZEDANE LOCK
 3. Model Samochodu: Buffalo Przebieg: 55k Cena wywoławcza: 70k | KT: 105k Kolor: niebieski Kolor Świateł: białe (zwykłe) Felgi: virtuale Tuning: mk2 | virtuale JEŻELI CENA MNIE NIE ZADOWOLI SPRZEDAŻ SIĘ NIE ODBĘDZIE.
 4. Data i godzina zdarzenia: 24.01.2016 około 17:30 Nick: Padaka Nick osoby oskarżonej: AfroSB Mój serial: EBC67D43ABDD79F61EC6CAFEDE2492F4 Opis: Afro wepchnął się na stanowisko tunera chcąc ulepszyć 1 samochód. Odmówiłem, po czym spytałem na pm nick ewentualnego kolegi któremu mógłbym w tym wypadku ulepszyć samochód bez doli. Afro niestety nicku kolegi nie podał, a po przyjściu Administratora stwierdził, że to ja wepchnąłem się na stanowisko. Dowody w postaci wideo:
 5. Przeprosiny przyjęte. Mam nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy i mam nadzieję, że Palcia zrozumiała swój błąd. Skargę wycofuje. Proszę o zamknięcie tematu.
 6. Data i godzina zdarzenia: 24.01.2016 około 14:30 Nick: Padaka Nick osoby oskarżonej: Palcia Mój serial: EBC67D43ABDD79F61EC6CAFEDE2492F4 Opis: Palcia wepchnęła się na stanowisko tunera a po przyjściu Administratora twierdziła, że była tam pierwsza. Dowody w postaci wideo:
 7. Nick: Padaka Wiek: 14 Staż: 63h Nick osoby zawieszającej: ZIELONY92 Serial: EBC67D43ABDD79F61EC6CAFEDE2492F4 Powód zawieszenia licencji: ladowanie w miescie (3 d) Opis sytuacji: Byłem w trakcie wykonywania pracy H2. Chciałem na chwilę pójść, nalać soku jednak nie chciałem przy tym tracić czasu na lądowanie na lotnisku. Wzniosłem się więc na bezpieczną wysokość i odszedłem od komputera. Wróciłem po maksymalnie dwóch minutach i okazało się, że moja licencja została cofnięta na 3 dni. Prawdopodobnie helikopter musiał "wylądować" na ziemi. Dowody: - Coś od siebie: Zdaję sobie sprawę, że kara jest słuszna. Wiem, że zachowałem się nie odpowiedzialnie, jednak to moja pierwsza tego typu sytuacja i liczę na wyrozumiałość administracji. Chciałbym chociaż aby kara została skrócona jeśli nie jest możliwe całkowite skasowanie jej. Pozdrawiam, Padaka
×
×
 • Create New...