Jump to content

Franek_02

Player
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Świetny Gość!

About Franek_02

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 08/15/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Gdzieś w Polsce
 • Zainteresowania
  Rolnictwo, Transport Drogowy, Motoryzacja, Nagrywanie, Offroad

Recent Profile Visitors

796 profile views
 1. Nick: Franek_02 Staż: 3 lata, około 1500h Serial: 471A287D03A669AD5DEF3F3E54CBFB43 Nick osoby zawieszającej: Modzel Powód zawieszenia prawa jazdy: Odwalanie podczas pościgu, 0rp, jazda pod prąd Opis sytuacji: Naszła mnie ogromna ochota na pościg z SAPD. Znając pylife'a dobrze wiedziałem że gdy pojadę obok dolnego mechanika LV pod prąd autostradą to są ogromne szanse że policja zacznie mnie gonić. Zrobiłem tak. Trzy razy ponawiałem próbę pościgu. Za każdym razem gdy udawało mi się uciec, jechałem kolejny raz w w.w miejsce i ponownie jechałem kawałek pod prąd. Teraz już wiem że gdybym nie skakał na wyskoczniach, nie wyskakiwał z gór oraz mówiąc krótko uciekał realistycznie, to prawo jazdy raczej nie zostałoby mi odebrane. Dodam jeszcze iż na koniec trzeciego pościgu w którym brał udział sultan policyjny oraz dwa premiery uciekłem na koniec mapy na tereny gdzie rzadko kto wjeżdża. Postanowiłem odczekać tam chwilę aby następnie spokojnie udać się pod domek. Podczas czekania nagle wysiadłem z samochodu i otrzymałem zakaz prowadzenia pojazdów na 7 dni. Dowody: Nie posiadam dowodów Coś od siebie: Wiem że źle postąpiłem. O ile sam pomysł na pościg z policją chyba nie był taki najgorszy, bo jednak od czegoś to SAPD jest, jednakże świrowałem pawiana uciekając gdzie popadnie. Następnym razem gdyby znowu naszedł mnie taki pomysł nie będę odwalał a jeździł realnie, czyli po mocniejszej stłuczce ze ścianą jak wiadomo będę musiał zakończyć pościg. Przepraszam za całą sytuację i proszę o oddanie prawa jazdy. Pozdrawiam i obiecuję poprawę
 2. Witam Proszę o sprawdzenie moich kar. Serial: DABFE33377EC51A3E92CFACFFE9EAF04
 3. Model Pojazdu: Comet Przebieg: 16.4k Cena: 130k Kolor: Karoseria w kolorze taxi, czarny zagłówek Felgi: Offroady Kolor świateł: zielono-limonkowy Tuning: Taxometr, Felgi Zdjęcie pojazdu:
 4. Miejsce lokalizacji: Palomino Creek Link do panelu sprzedawanej nieruchomości:https://panel.pylife.pl/domy/611 Cena za dobę: 50e Cena za nieruchomość: 1000e Nazwa nieruchomości: Kawalerka Opis: Dom znajduje się na w Palomino Creek na obrzeżach, ładna okolica, stacja paliw, blisko do dużych miast. Zdjęcia nieruchomości:
 5. Sprzedane w grze Proszę o lock
 6. Coraz bliżej. To jeszcze 20k ;D
×
×
 • Create New...