Jump to content

Frog.

Player
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Świetny Gość!

About Frog.

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 07/09/1998

Komunikatory

 • Skype
  jakubjakub186

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Bergen (Norwegia)
 • Zainteresowania
  Motoryzacja.

Recent Profile Visitors

1152 profile views
 1. Nick: Frog. Serial: A998E4DD048CAB81486A78FAC625BA54 Staż na serwie: 7 lat Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Sprzedaż gotówki. Krótki opis sytuacji: A więc tak, wchodzę sobie po długiej przerwie na pylife, patrzę nie mam majątku, złożyłem apelację o kradzież zapomniałem co złego zrobiłem i dałem sobie spokój z serwerem. No ale jest taki superowy ze stwierdziłem ze wrócę próbuje wejść na serwer, patrze BAN Dostałem UB na serial, ale bardzo bym prosił o odbanowanie konta, więcej się to nie powtórzy, a szkoda mi żeby tamto konto przepadło 7 lat stażu. Bardzo prosił bym o Unbana na konto. Jeżeli nie będzie to możliwe to zrozumiem i spróbuje grać na nowym koncie. Dowody: - Link do poprzedniego podania:
 2. Nick: Frog. Serial: A998E4DD048CAB81486A78FAC625BA54 Staż na serwie: 5 lat Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Sprzedaż gotówki. Krótki opis sytuacji: A więc tak, wchodzę sobie po długiej przerwie na pylife, patrzę nie mam majątku, złożyłem apelację o kradzież i dałem sobie spokój z serwerem. No ale jest taki superowy ze stwierdziłem ze wrócę próbuje wejść na serwer, patrze BAN wielkie zdziwienie odrazu wbijam na forum o co chodzi. Jeżeli sprzedał bym majątek nie pisał bym apelacji o kradzież ponieważ liczył bym się z banem, więc no kurcze, a ten co założył prośbę o UNbana nie podał żadnych dowodów ze to był handel, więc na jakiej podstawie mu wierzycie ze mnie nie okradł?.. Dowody: Daje linka do jego apelacji żeby było prościej " " Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Prosiłbym bardzo o UNbana na pylife, jest to najlepszy serwer na jakim grałem, a to że tamten mnie okradł i napisał ze to był handel spoko, ale jakie on ma na to dowody? żadnych.. aż specjalnie sprawdzałem w apelacji, czyli co też mogę wbić sobie na czyjeś konto go okraść, napisać apelacje o UNbana? i on dostanie unbana za handel bo tak sobie powiedziałem? dla mnie coś tu jest nie halo i nie spodziewałem się tego po takiej super administracji jaką pamiętam. Jeżeli mi nie wierzycie dobrze przeboleje to mogę zacząć zarabiać kase od nowa tylko prosił bym o ubnana bo się naprawdę stęskniłem za serwerem. Nie mam zamiaru powiedzieć prawdy? nie pamiętam dokładnie jak było było to bardzo dawno temu dlatego prosze o unbana bez kasy, i będzie fair dla każdego. Ale moim zdaniem jak był bym winny nie pisał bym o skradzioną gotówkę bo znam serwer i wiem ze jest to karalne.. czyli rozumiem z twojej polityki ze mogę kogoś okraść i bez dowodów jak ten typ kogoś oskarażyć? serio?. Pozdrawiam Forg A dodam jeszcze ze dostałem wiadomości na PW od tego typa co napisał apelację o UB czy się cieszyłem z kasy i elegy a ja wciąż nie w temacie,
 3. Nick: Frog. Serial: A998E4DD048CAB81486A78FAC625BA54 Staż na serwie: 5 lat Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Sprzedaż gotówki. Krótki opis sytuacji: A więc tak, wchodzę sobie po długiej przerwie na pylife, patrzę nie mam majątku, złożyłem apelację o kradzież i dałem sobie spokój z serwerem. No ale jest taki superowy ze stwierdziłem ze wrócę próbuje wejść na serwer, patrze BAN wielkie zdziwienie odrazu wbijam na forum o co chodzi. Jeżeli sprzedał bym majątek nie pisał bym apelacji o kradzież ponieważ liczył bym się z banem, więc no kurcze, a ten co założył prośbę o UNbana nie podał żadnych dowodów ze to był handel, więc na jakiej podstawie mu wierzycie ze mnie nie okradł?.. Dowody: Daje linka do jego apelacji żeby było prościej " " Link do poprzedniego podania: Nie było poprzedniego podania. Coś od siebie: Prosiłbym bardzo o UNbana na pylife, jest to najlepszy serwer na jakim grałem, a to że tamten mnie okradł i napisał ze to był handel spoko, ale jakie on ma na to dowody? żadnych.. aż specjalnie sprawdzałem w apelacji, czyli co też mogę wbić sobie na czyjeś konto go okraść, napisać apelacje o UNbana? i on dostanie unbana za handel bo tak sobie powiedziałem? dla mnie coś tu jest nie halo i nie spodziewałem się tego po takiej super administracji jaką pamiętam. Jeżeli mi nie wierzycie dobrze przeboleje to mogę zacząć zarabiać kase od nowa tylko prosił bym o ubnana bo się naprawdę stęskniłem za serwerem. Pozdrawiam Forg
 4. Pasuje kiedy mogę się spodziewać gotówki?
 5. Nawet nie pamiętam jaki to ył pojazd za długa przerwa, można jakoś sprawdzić co to ył za pojazd?? i co z gotówką?
 6. Nie znam tego gracza, i nie wiem skąd mógł je mieć ale w tym czasie nie grałem na serwerze.. jest jakaś opcja rozwiązania tej sprawy?? czy kasa przepadła??.
 7. A998E4DD048CAB81486A78FAC625BA54
 8. Cześć i czołem gram na serwerze od lutego 2013, zrobiłem sobie przerwę od serwera na rok czasu. Ale ostatnio naszła mnie ochota, a więc ściągnąłem GTA, MTA i odpaliłem najlepszy serwer zrespawnowałem się w wypożyczalni chciałem wyjąć auto a tam zdziw stoją tylko 2 mono klocki, myślę ze może sprzedałem moje elegy czy co to było już dokładnie nie pamiętam ale na 99% elegy idę do bankomatu i co widzę? 0E więc stwierdziłem ze napisze na forum, może było jakieś zerowanie serwera w ostatnim czasie ze mogło mi wszystko zniknąć?? ale nie no 2 mono klocki są dało by się jakoś sprawdzić czy nie było logowania na moje konto i jakiś transakcji?? dodam ze już kiedyś został okradziony w podobny sposób. Pozdrawiam Frog!
 9. Jeżeli jezdzi i odpala daje 6,3 jeśli nie to 0e
 10. Bardzo tesknie za prezydentem elektem, wiadomo co u niego slychac?

 11. Prawko za pierwszym! ^_^

  1. Kondzio323

   Kondzio323

   no to gratulacje, teoria? czy wszystko

 12. #Jesień2015jestNASZA! - Paweł Kukiz

 13. To prosze o nałożenie bana! Przeciez jasne ze bym konta nie sprzedał! Sherlock to kolega z frakcji ale hasła nie znał, i to oznacza ze kasy nie odzyskam?!
×
×
 • Create New...