Skocz do zawartości

MikrusV2.

Gracz
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Dobra

O MikrusV2.

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 04.05.1930

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polsza

Ostatnie wizyty

145 wyświetleń profilu
 1. MikrusV2.

  Skarga na Saw.

  Data i godzina zdarzenia: 26/10/2018r (od tego dnia gracz miał spłacić 285k). Nick/pasek: Saw. (link do panelu - https://panel.pylife.pl/gracz/220952 ) Nick/pasek oskarżonej osoby: Mikrus. (bez V2) Mój serial:Twój numer seryjny to: 6CA9C3692C33F2000673DC5BC52C02E3 Opis: Gracz kupił odemnie pojazd Sandking za kwotę 90k po czym dziennie miał spłacać 10-20k większość tej sumy spłacił lecz ostatnie 65k olał czekam już długi czas na oddanie tej kasy ale gracz w wiadomościach na forum mnie olewa i w ogólne na nie nie wchodzi. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/mcgR9RD (Jak będzie trzeba więcej dowodów to proszę pisać mam ponad 20 ssów ale wrzucanie ich wszystkich na moim internecie trwało by z 3h.) Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy : Proszę o zbanowania gracza do czasu oddania reszty gotówki albo chociaż porozumienia się ze mną na PM kiedy ją odda.
 2. MikrusV2.

  Pierwsze referendum

  Moje główne konto to Mikrus. na którym mam 1 mieś wyciszenia na forum dlatego pisze z konta zapasowego konto mam od Grudnia 2013. Ja też się nie chce kłócić po prostu jestem na tak i tyle. EDIT-Mam Sandkinga ID 9k oraz Tahome 10k ID i mam całkowicie gdzieś jeżeli przez to stracę hajs jeżeli serwer dalej będziesz szedł w kierunku podnoszenia cen za pojazdy i tego że pojazdy z id są nawet do 100% droższe to to jest chore tyle. Już wole sobie stracić ten hajs a zobaczyć powrót normalnych cen za pojazdy.
 3. MikrusV2.

  Pierwsze referendum

  Jak po referendum przejdzie na TAK to pojawi się ogromna ilość aut z mniejszym id więc niemożliwością jest to aby ktoś kto kupi taki pojazd sprzedał go za cenę ogromną w najbliższym czasie może jak je z 2 lata potrzymają może wtedy. A o kolekcjonowaniu aut wiem na pewno więcej niż ty no sorry. To jest zmiana na plus i naprawa rozpier... gospodarki serwera
 4. MikrusV2.

  Pierwsze referendum

  Jeżeli nikt nie będzie kupował aut z id 200 za 500k to wkońcu gracze zmienią ceny na normalne proste. Nikt cie nie będzie zmuszał do kupowania perka lub premiera od cejota za taką kwotę i wiadomo że każda normalna osoba nie kupi tego pojazdu bo to strata czasu poza tym ten kto wymyślił całą tą wartość auta według id to naprawdę beka. Liczy się model auta a nie id nauczcie się tego a nie traktujecie te id jak jakieś nie wiadomo co ID to ID nic więcej.
 5. MikrusV2.

  Skarga na Nikes*

  Data i godzina zdarzenia: 12/07/18r Nick/pasek: Mikrus. Nick/pasek oskarżonej osoby: Nikes. Mój serial: Nie trzeba. Opis: Gracz wyzywał mnie na PM bez żadnego powodu. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/Cysq0hN Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy : Mute 2 tyg.
 6. A ostatnio na serwerze nie było miejsca na nowe obiekty ciekawe że teraz się znalazło na coś tak ....
 7. MikrusV2.

  Licytacja Flasha oraz Sabre z fajnym ID.

  Oferty jak na teraz to jakies jaja ref. lock
 8. MikrusV2.

  Licytacja Flasha oraz Sabre z fajnym ID.

  ref
 9. Model Samochodu: Flash , Sabre. Przebieg: 72k , 36k. Cena: Licytacja od 150k(Flash) , Licytacja od 60k(Sabre). Kolor: Czarny bez PJ , Złoty. Felgi: Ahab , Mesh. Kolor Świateł: Zółte około 70% te za 8.8k , Sabre białe. Tuning: MK1,2,3 RH1 Bak 50L Full wizu xflow , Sabre MK2 MK3 RH1. SS: ( Jeżeli ktoś chce może wstawić ) Flash ID -10968. Sabre ID -11777. Aut za grosze nie oddam zapraszam oraz życzę miłej licytacji . .
 10. MikrusV2.

  SPRZEDAM / Banshee Wstawione za Mikrus.

  Jeszcze troszke i auto leci z nowym właścicielem do domku. Jeżeli ktoś chce KT dla osoby zdecydowanej proszę o PW w grze nick:Mikrus. Sprzedany Lock.
×