Jump to content

krull*

Player
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About krull*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 06/23/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Dubaj

Recent Profile Visitors

207 profile views
 1. Nick: krull Staż: 3 lata Serial: 39F3BBB4174BF9B6D5FF6A730E497602 Nick osoby zawieszającej: ZIELUNINIO92 Powód zawieszenia prawa jazdy: ,, Celowy taran " Opis sytuacji: Wracałem sobie z giełdy , wjechałem na autostradę i jadę sobie spokojnie i widzę przed sobą jakiś samochód , więc postanowiłem go wyprzedzić. Po chwili gdy odwróciłem myszkę zobaczyłem , że samochód wypadł z drogi i jest na poboczu. Dowody: - Coś od siebie: Nie był to specjalny taran i nie chciałem tego zrobić nawet nie wiedziałem , że zepchnąłem go z drogi . Miałem wtedy też lagi przez co mogłem nie zobaczyć co się stało. Co prawda nie zatrzymałem się aby zapłacić za szkody ( nie były jakieś wielkie bo chyba tylko lampa) jednak nie zrobiłem tego z premedytacją. Na dowodach gracza , który pisał na mnie skargę można też dostrzec jak jego samochód zmienia lekko pas na mój. Gracz mógł też napisać i się dogadać przecież to tylko lampa więc zapłacił bym na spokojnie jednak on od razu do mnie ,, skarga" nie wiedziałem nawet o co chodzi. Przyznaje się do tego co zrobiłem jednak nie było to specjalnie. Więcej taka sytuacja się nie powtórzy będę jeździł ostrożniej i uważał na drodze. Liczę na to , że prawo jazdy zostanie mi zwrócone.
 2. Nick: krull Staż: 3 lata Serial: 39F3BBB4174BF9B6D5FF6A730E497602 Nick osoby zawieszającej: ZIELUNINIO92 Powód zawieszenia prawa jazdy: ,, Celowy taran " Opis sytuacji: Wracałem sobie z giełdy i wjechałem na autostradę , jadę sobie spokojnie i widzę przed sobą jakiś samochód , więc postanowiłem go wyprzedzić. Po chwili gdy odwróciłem myszkę zobaczyłem , że samochód wypadł z drogi i jest na poboczu. Dowody: Coś od siebie: Nie był to specjalny taran i nie chciałem tego zrobić nawet nie wiedziałem , że zepchnąłem go z drogi . Miałem wtedy też lagi przez co mogłem nie zobaczyć co się stało. Co prawda nie zatrzymałem się aby zapłacić za szkody ( nie były jakieś wielkie bo chyba tylko lampa) jednak nie zrobiłem tego z premedytacją. Na dowodach gracza , który pisał na mnie skargę można też dostrzec jak jego samochód zmienia lekko pas na mój. Gracz mógł też napisać i się dogadać przecież to tylko lampa więc zapłacił bym na spokojnie jednak on od razu do mnie ,, skarga" nie wiedziałem nawet o co chodzi. Przyznaje się do tego co zrobiłem jednak nie było to specjalnie. Więcej taka sytuacja się nie powtórzy będę jeździł ostrożniej i uważał na drodze. Liczę na to , że prawo jazdy zostanie mi zwrócone.
 3. Gratuluję wygrałeś 3440EUR!

 4. Nick: ,KamiSZq, Staż: Gracz od 2 miesięcy. Łączny czas gry: 124h 33m. Serial: 05D6D7FA41C3C4F7AB5B6BB66B21F4E4 Nick osoby zawieszającej: Zecerek* Powód zawieszenia prawa jazdy: DM Taran (3 d) Opis sytuacji: Jechałem do urzędu miasta SF, nagle pojawił się ogień (Bug textur), Kiedy chciałem z niego wyjechać - PSP zastawiło drogę wozem. Próbując go ominąć potrąciłem przechodnia. Dowody: Nie posiadam. Coś od siebie: Przyznaje się do tego, ale nie zrobiłem tego celowo.
×
×
 • Create New...