Jump to content

Ozyryss.

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

1 Follower

About Ozyryss.

 • Rank
  CJ
 • Birthday 04/04/1997

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

490 profile views
 1. Nick: Ozyryss. Serial: AFBF0DAB88B4D5CC2EE889D07D8163F2 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Brak zwrotu długu Krótki opis sytuacji: Zaciągnołem dług u gracza JacekB04 ,ale kilka dni później zwaliło mi się na głowę dużo spraw prywatnych i nie miałem kiedy grać. Źle zrobiłem mogłem się dogadać lecz czas nie pozwalał. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Jeśli dostane unban jestem w stanie wzamian za dług oddać pojazd o wartości długu lub pieniądze to zależy od administracji i od gracza któremu jestem to winny.
 2. Jak już kolega wyżej wspomniał owy gracz nie dużo wcześniej kupił ode mnie sabre widoczne na ss. Umawialiśmy się na cene 32.570 dokładnie napisał do mnie czy da rade jeśli da mi 26600 a reszte odda max do 2dni ,zgodziłem się gdy napisałem powiedział mi, że gdy wejdzie jego kolega zaraz przeleje 3k. Napisałem na drugi dzień wtedy napisał już, że na 1000% dostane 2k i od tej pory nie widziałem go na serverze. Niestety nie mam ss ze sprzedarzy ponieważ miałem robiony format laptopa i zapomniałem zapisać tych ss
 3. Nick: .::Ozyryss::. Staż: 10 miesięcy Serial: 15E254603B8933F6E350D4BCEBBB4984 Nick osoby zawieszającej: Shizo Powód zawieszenia prawa jazdy: Wpychanie się w kolejke , taran Opis sytuacji: Sprowadzałem z kolegą moje pojazdy na baze organizacji. Wjechaliśmy do mechanika , żeby naprawić jedno z nich. Kiedy naprawiał musiałem ponownie dać mu kluczyki ,więc wjechałem do niego ,żeby mu te kluczyki ponownie dać i nagle straciłem prawo jazdy na 2d. A co do taranu cały czas taranował jester za nami w kolejce. Dowody: Brak Coś od siebie: Kara jest niesłuszna ,ponieważ to nie ja taranowałem ,a i w kolejke też się nie wpychałem.
×
×
 • Create New...