Jump to content

RaczejNie

Player
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

615 Świetny Gość!

About RaczejNie

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 08/30/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Heerhugowaard
 • Zainteresowania
  Interesuję się grą na serwerze <3

Recent Profile Visitors

5363 profile views
 1. Zyje pan ?

  ❤️

  1. Show previous comments  4 more
  2. RaczejNie

   RaczejNie

   Żyje, a co tam? 

  3. |SAMC|xDzoNy*;fg

   |SAMC|xDzoNy*;fg

   Siema tak sie pytalem

  4. RaczejNie

   RaczejNie

   Wakacje mam, nie mam czasu narazie na komputer 

 2. *Przepraszam za wypowiedź i proszę o nie karanie pkt* Koledzy nie wchodzą w grę, jak wyżej napisane, ale my się nie znamy. Potwierdzam wersje tego gracza i my się na to zgodziliśmy
 3. Jak się prawka zabiera, to się apelacja też sprawdza czasem. Wątek można wyrzucić do śmieci, nie chce, żeby taki niekompetenty moderator mi ją sprawdzał. Karę odczekam. Zamykam.
 4. Nick: RaczejNie Staż: 3 lata 2,6k godzin Serial: C0A1CC7288C4946355D52479C1DC74B3 Nick osoby zawieszającej: |JC|WengoszPlamisty Powód zawieszenia prawa jazdy: Wjazd na płyte lotniska Opis sytuacji: Co tu opisywać wjechałem na płytę lotniska lv, żeby sobie wyskoczyć z tych śmiesznych ramp na końcu Dowody: Brak, przyznaję się. Coś od siebie: Jedyne co mogę dodać od siebie, to że nie wjadę więcej na płytę lotniska. Nikomu nie zagrażałem oraz przepraszam.
 5. Nick z TeamSpeak3: blondyna* Wiek: 16 Kto Cię zbanował: capik Powód zbanowania: oszczerstwa + wyzwiska Krótki opis co zrobiłeś: Capik wszedł do mnie na kanał gdzie siedziałam ze znaj na kanale po czym wyszedł i przerzucił mnie na inny i zaczął wygadywać jakieś bzdety. Z mojej strony nie było żadnych wyzwisk. Link do poprzedniego podania Coś od siebie: Szczerze nie mam pojęcia za co jest ban. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji. PROSZĘ o dostarczenie dowodów. Proszę również aby tą sprawą zajęła się administracja ROOT JASNO I WYRAŹNIE BYŁO NAPISANE IZ TĄ APELACJE MA ROZPATRZYĆ ADMINISTRACJA ROOT, A Z TEGO CO WIEM TY NIĄ NIE JESTEŚ WIĘC SKOŃCZ MI ZAMYKAĆ MOJE APELACJE APELKE WKLEJAM ZA BLONDYNKE, ZA TRESC NIE ODPOWIADAM.
 6. Do śmieci, kara zeszła. A moderatora nie polecam, elo.
 7. Ten wariat wyprzedza czas o 1 dzień :Phttps://imgur.com/HKIuNDt

  1. Shaniaa

   Shaniaa

   Niech mi powie co jutro będzie 😏

  2. |SMSA|Kasy|YT|

   |SMSA|Kasy|YT|

   @TheSzymekPL Co to ma znaczyć?!

  3. TheSzymekPL

   TheSzymekPL

   Oj zdarza się nawet najlepszemu😉

 8. Nick: RaczejNie Staż: 3 lata 2,6k godzin Serial: C0A1CC7288C4946355D52479C1DC74B3 Nick osoby zawieszającej: Qbi. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie graczy, odwalanie na KGP Opis sytuacji: Gdy kolega poszedł na chwilkę afka (zobaczyc na forum) No to przy wejsciu do KGP (Tym głównym w fabule) na schodach skoczyłem kilka razy wlatując w niego Dowody: Wiem, że koledzy nie są dowodami, ale ten Pan może to potwierdzić, bo jezdzilismy razem dobrą godzinę 😕 Coś od siebie: Przepraszam za tą sytuacje, ale wokół nie było żadnych innych graczy którym mógłbym zrobić krzywdę. Nie robiłem żadnych stuntów ani nic. No i licze na pozytywne rozpatrzenie apelacji 😕
 9. Nick: szafka_nocnaWiek: 16Staż: no z 4 lata beda, ok. 800 godzinNick osoby zawieszającej: LechuSerial: 575EE12FBBD1D33FABE8ECF8BF4225F3Powód zawieszenia licencji: kamikazeOpis sytuacji: Gdy przelatywałem nad licytacją, samolot spadł na nią.Dowody: - - -Coś od siebie: Uważasz, że przez moją jakże sporą kolekcje kar, nie ma możliwości, aby zdjąć tą karę, bez przyznania się, więc zrobię to - przyznaje się, zrobiłem to celowo, aby strollować innych graczy. Wiem, że postąpiłem źle i szczerze za to przepraszam, proszę o zdjęcie kary. Apelacje wklejam ponownie za gracza szafka_nocna. Za treść nie odpowiadam
 10. Nick: szafka_nocnaWiek: 16Staż: no z 4 lata beda, ok. 800 godzinNick osoby zawieszającej: LechuSerial: 575EE12FBBD1D33FABE8ECF8BF4225F3Powód zawieszenia licencji: kamikazeOpis sytuacji: Gdy przelatywałem nad licytacją, samolot spadł na nią.Dowody: - - -Coś od siebie: Jeszcze raz chciałem przeprosić za zaistniałą sytuację, w poprzednich apelacjach tłumaczyłem, co było powodem spadnięcia samolotu, wyjaśniałem również czym jest "przeciągnięcie", lecz dalej bez skutku. Według mnie, odczekałem juz wystrczająco długo, była to moja pierwsza kara tego typu, oraz zapewne ostatnia, więc proszę o zdjęcie zakazu latania samolotami. Nie miałem zamiaru utrudniać nikomu gry, jak już mówiliście, nie chciałem nikomu działać na nerwy, lub wyrządzić jakieś szkody, przepraszam po raz kolejny i proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji. Wklejam za gracza szafka_nocna, za treść nie odpowiadam.
 11. Proszę o ukaranie chłopaka punktami, jego wypowiedź nic nie wnosi do sprawy
 12. Nick: RaczejNie Staż: 3 lata 2,5k godzin Serial: C0A1CC7288C4946355D52479C1DC74B3 Nick osoby zawieszającej: |JINNO|Capik Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowanie Opis sytuacji: No jeździłem po G1 normalnie, bo ten event z k69 był i się taranowałem z jakimś typem w jakiś jepku i z jakims dalanem czy cos w admirale... Dowody: Nie mam dowodów, ale potwierdzeniem jest nocna_szafka (coś takiego) bo się z nim uderzałem (spadlismy moze po kilka razy z G1) i dallen z k69 który też kilka razy oberwał i ja od niego ale nie było żadnego z tym problemu... Coś od siebie: Przepraszam, że tak robiłem, ale nikt się nie spinał ani nic... Nie wiem czy zahaczyłem o jakiegoś postronnego gracza, ale gdybym to widział, to bym zapłacił... Płacę ciągle za szkody, nawet te nie wyrządzone z mojej winy... Chciałbym odzyskać prawo jazdy, dawno nie miałem żadnej kary i raczej jestem bezproblemowym graczem tego serwera, co nie you know! Mam nadzieje, ze apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, poniewaz bardzo mi zalezy i lubie pomagac graczom!
 13. Lokalizacja: Tierra robada obok cygana (perki) taki z namiotami Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/542Cena za dobę: 655.35 EURCena za nieruchomość: Licytacja od: 200k Minimalne przebicie: 5k Kup teraz: Dodam se pozniejNazwa nieruchomości: Komis samochodowy Opis: Możliwość wystawiania, pojazdów swoich jak i kolegów. Możliwość dużego zarobku poprzez zamawianie aut w fabryce.Zdjęcia nieruchomości:
×
×
 • Create New...