Skocz do zawartości

Sklep z kodami zostały uruchomiony. Zakupione kody można wykorzystywać we wszystkich formularzach w grze.

RaczejNie

Gracz
 • Zawartość

  119
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

402 Świetny Gość!

O RaczejNie

 • Tytuł
  Ken Rosenberg
 • Urodziny 30.08.2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Heerhugowaard
 • Zainteresowania
  Interesuję się grą na serwerze <3

Ostatnie wizyty

3420 wyświetleń profilu
 1. RaczejNie

  Skarga na RaczejNie

  Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
 2. Stary minęły raptem 4 godziny, a Ty już o nim wspominasz żeby Ci to sprawdził. Jak dla mnie ojcze powinien odpisać na tą apelke +/- 1h przed końcem kary 😉
 3. RaczejNie

  Skarga na RaczejNie

  Proszę punkty dla tego pana, nie będę przytaczał tu pkt. Regulaminu. Wypowiedz jego nic nie wnosi do skargi Kolego przedstaw na wszystko dowody, jeśli ich nie masz do siedź cicho żyj swoim światem. Druga sprawa, nie pisze na nikogo skarg bez powodu a jak są to błachostki zostawiam to dla siebie. ”Na chacie gold lubisz prowokować” nie gram na serwerze już od 3tygodni a jak robiłem to kiedyś daj dowody. „Na mumble tez niczego sobie” jeżeli nie masz dowodów proszę cię o nie rozpowiadanie plotek „przepraszam za wypowiedź chciałem tylko dać do zrozumienia że Frakcja to nie znaczy że wszystko mu wolno i też powinien ponosić kary za swoje czyny.„ kolega chyba nie czytał ogłoszeń smsa z 26 maja o ile się nie mylę.
 4. RaczejNie

  Skarga na RaczejNie

  Lizanie wyższym rangom? Nie wiem co ty robisz w wolnym czasie ale fajnie masz. Przerosilem cię bez żadnego bólu dupy jak widzisz również przyznałem się do tego co zrobiłem. Ból dupy to ty masz, ze wysadziłem cię w wirtualnym świecie. Odjedź troszkę od komputerka i ochłoń jak boli cie to, ze wyleciałes w powietrze w grze komputerowej. Nie rób spamu i czekaj na odpowiedz sprawdzającego.
 5. RaczejNie

  Skarga na RaczejNie

  Co ten ss pokazuje, śmieszny jesteś. Jak już wyjaśniłem Ci na pm, ta sytuacja nie była celowa, a ten jeden ss tyle pokazuje, ze tylko banować na 999d. Prawda uderzyłem w tą stacje, nie było to celowe ponieważ jadąc droga i wyprzedzając wóz OSP zarzuciło mnie gdzie uderzyłem w znak, odbijając się od niego moje fps osiągnęły aż 5/10 bo nie mam zbyt dobrego laptopa. Odlagowalo mnie już na spawnie sf po czym Bart z którym jechałem napisał mi coś takiego na pm jak „WTF” wiec pewnie tego mojego laga dało się odczuć. Stało się, ani lagi ani niskie fps nie są wytłumaczeniem wiec przyznaje sie do winy i dodam, ze przeprosiłem gracza ma PM, może trochę późno lecz tak jak mówię nie wiedziałem, ze wywaliło ich w powietrze. Nie porównuj mnie proszę do jakiś twoich kolegów z osp co dostali bana i na przyszłość pilnuj swojego tyłka pamiętając, ze karma wraca.
 6. RaczejNie

  Pytanie o rozwój serwera

  To jakbyś zapytał nauczycielki co dostałeś ze sprawdzianu którego nawet nie pisałeś
 7. RaczejNie

  Skarga na |OSP|TheMrKubix

  Data i godzina zdarzenia: 23;30 Nick/pasek: RaczejNie Nick/pasek oskarżonej osoby: |OSP|TheMrKubix Mój serial: C0A1CC7288C4946355D52479C1DC74B3 Opis: Ludzie kampili na komis, był straszny "burdel" auta stały dosłownie wszędzie, więc odznaczałem powoli wszystkie po czym publiczne holowniki je... zabierały. Przyjechał gracz holownikiem, powiedziałem mu żeby zabrał tego jestera więc go zabrał a gracz TheMrKubix słabo go potraktował ponieważ był to... jego jester. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Mute ponieważ gracz jest w grupie więc powinien być bardziej kulturalny oraz pomocny. @|OSP|TheMrKubix informuje o skardze
 8. RaczejNie

  Rekrutacja do Friends4Ever - Maj'18

  Połamania nóg czy jakoś tak.
 9. RaczejNie

  Prośba o sprawdzenie kto mnie przytepał

  @Vespe Więc chciałbym się dowiedzieć z jakiego powodu mnie przytepałeś do siebie zabijając mnie, później napisałem raporta, to nawet nie raczyłeś przeprosić.
 10. RaczejNie

  Licytacja Baru w Las Venturas

  Temat do zamknięcia oferta nieaktualna.
 11. RaczejNie

  Licytacja Baru w Las Venturas

  ref
 12. RaczejNie

  [Zabawa]No to pomagamy :-)

  671.10
 13. RaczejNie

  Licytacja Baru w Las Venturas

  Lokalizacja: LV, Redsnads WestLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/1274Cena za dobę: 400eCena za nieruchomość: CW 3K MP 1K KT ??Nazwa nieruchomości: BarOpis: Nparawde fajny barek w fajnej lokalizacji miejsca jest dużo, dla kolekcjonera czy małej orgnizacji w sam raz!Zdjęcia nieruchomości:*wymagane* https://imgur.com/a/3IpG1fg
 14. Otóż dnia 10.05.2018. Pełniłem sobie służbę jako iż jestem w WDPG robiłem rutynową kontrole komisu, robiłem raporty na forum itp. Stojąc sobie na moście zauważyłem, że stoi 2 SAPD był to Solo987 i Vespe. Po chwili zostałem wytepany w góre ku mojemu oku ujrzałem tylko Jetpacka po czym zginąłem. Napisałem raporta, że dziękuje za wytepanie i zabicie mnie na służbie oczekując przeprosin czy czego kolwiek, ale się nie doczekałem. Dużo osób wie, że poprzez zginięcie na służbie lub wyjscie bez konczecnia w blipie itp. ucina godziny (system) Prośba moja jest prosta, sprawdzenie kto wytepał w góre zabijając mnie dnia 10.05.2018 godzina 23;50-00;00.
×