Jump to content

Toyota*

Gold
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Świetny Gość!

About Toyota*

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 02/16/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

415 profile views
 1. lecimy już bardzo mało brakuje
 2. Już niewiele brakuje!
 3. Co tak słabo? 🙄 Jak nic nie ruszy to do zamknięcia
 4. Model pojazdu: Dinghy Przebieg: 140km Cena: Licytacja Kolor: Biały Felgi: --- Kolor Świateł: --- Tuning: --- Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/7pSrVqi
 5. Jak do tego doszło nie wiem, mój błąd. No nic dziękuję za fatygę i przepraszam za kłopot. Pozdrawiam
 6. Pasek z panel.pylife.pl: Serial: 6B4AF3962BD6F844CB4FE8BB31A5FE53Staż na serwerze: Od 2016 roku.Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Około 3-4 godziny dziennie.Imię: Damian.Wiek: 19 lat.Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie.Czy posiadasz TeamSpeak3?: Tak.Czy posiadasz mikrofon?: Tak.Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak.Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Stare dzieje kiedyś zabrano mi prawo jazdy i raz MUTE.Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?: Nie mam.Dlaczego chcesz dołączyć do SAPD?: Interesuję się frakcjami i myślę, że ta byłaby dla mnie najodpowiedniejsza. Chciałbym spróbować swoich sił i zobaczyć czy to będzie dla mnie.Coś o sobie (Opisz swój charakter): Z charakteru spokojny i nie pcham się w bezsensowne konflikty. Bez większych wyjątków dobrze dogaduję się z innymi ludźmi i staram się cały czas panować nad tym co robię. Lubię zawierać nowe znajomości i dzielić się z tymi osobami moimi przeżyciami i doświadczeniami. Jestem otwarty i pozytywnie nastawiony na nowe doświadczenia.Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Gram już trochę na tym serwerze i wiem jak funkcjonuje sporo rzeczy. Szybko się uczę i zdobywam doświadczenie. Bardzo chciałbym spróbować swoich sił w szeregach SAPD, ponieważ myślałem już nad tym sporo czasu. Myślę, że byłbym w stanie poradzić sobie z postawionymi mi obowiązkami w służbie. Pozdrawiam!
 7. Witam, wchodząc dzisiaj do gry po godzinie 15 zobaczyłem, że mam w przechowywalni samochód (Tahoma ID 185972). Auto zaparkowałem na giełdzie SF około północy z dnia 21 na 22 maja, więc samo z siebie nie mogło zostać wytepane. Zwracam się z prośbą o sprawdzenie kto mógł to zrobić i dlaczego. Już wcześniej miała miejsce podobna sytuacja ale nie będę bezpodstawnie oskarżał kto mógł to zrobić. Auto było zaparkowane na miejscu Sadlera. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
 • Create New...