Jump to content

rambus

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 CJ

About rambus

 • Rank
  CJ
 • Birthday 09/28/1998

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

224 profile views
 1. Konto Raveciak jest kontem mojego kuzyna, a te konto jest moje więc nie omija bana bo on nie gra tylko ja. Apeluję o odbanowanie @SayOkay
 2. @SayOkay rozumiem, że może masz mało czasu na rozpatrzenie apelacji, aczkolwiek długo chyba Ci to nie zajmie? Czekam już prawie dwa miesiące i nic.
 3. miesiąc mija za rozpatrzeniem apelacji, porażka 😂🤣🤣

 4. Czy na rozpatrzenie wniosku apleacji trzeba czekać wieki? Bo mam takie wrażenie, że administracja ma chyba zbyt mało czasu na powierzone obowiązki :).

   

  1. L3steR.rc

   L3steR.rc

   niestety nie ma zadnego okreslonego czasu kiedy trzeba rozpatrzec

 5. Nick: legenda_ravet Serial: B69F2F6FBD74D3F6B960DAE33BB70DE4 Staż na serwie: Łączny czas gry: 02h 18m. Nick admina: @SayOkay Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na forum Krótki opis sytuacji: grałem i nie wiem za co ban. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Prosiłbym o sprostowanie sprawy bo nie mam pojęcia za co ban.
 6. Nick: rambus Staż: Gracz od 9 miesięcy. Łączny czas gry: 39h 33m. Serial: D6C9297F37B2FBA2AB4ECB5CA5337634 Nick osoby zawieszającej: Agata* Powód zawieszenia prawa jazdy:DM pojazdem Opis sytuacji: Podczas szukania miejsca by wystawić auto na giełdzie San Fiero przejeżdżałem wokół placu kilkanaście razy. Nagle grupa osób biegła środkiem pasa i jedną z nich uderzyłem. Następnie otrzymałem tą kare. Dowody: Bardzo duży ruch a giełdzie. Oraz duża liczba kupujących. Coś od siebie: Na serwerze jest nowym graczem. Mam zagrane jedynie 40h. Wcześniej nie miałem żadnych kar. A to sytuacja która wydarzyła się wczoraj była przypadkowa i nie z mojej winy. Oraz mam pytanie dlaczego odrzuciłaś apelacja bez podania żadnego powodu (chodzi o moderatora agata*)
 7. Nick: rambus Staż: Gracz od 9 miesięcy. Łączny czas gry: 39h 33m. Serial: D6C9297F37B2FBA2AB4ECB5CA5337634 Nick osoby zawieszającej: Agata* Powód zawieszenia prawa jazdy:DM pojazdem Opis sytuacji: Podczas szukania miejsca by wystawić auto na giełdzie San Fiero przejeżdżałem wokół placu kilkanaście razy. Nagle grupa osób biegła środkiem pasa i jedną z nich uderzyłem. Następnie otrzymałem tą kare. Dowody: Bardzo duży ruch a giełdzie. Oraz duża liczba kupujących. Coś od siebie: Poruszanie się na giełdzie około godz: 20:40 jest trudne. W tym czasie porusza się tam dużo pojazdów oraz kupców. I potrącenie lub uderzenie gracza jest tam na porządku dziennym. Moim zdaniem za popełnienie nieświadomie takiego wykroczenia nie powinno być zabierane prawo jazdy aż na 2d.
×
×
 • Create New...