Jump to content

Mr*Kox*

Player
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Świetny Gość!

1 Follower

About Mr*Kox*

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

415 profile views
 1. Pasek z panel.pylife.pl: Serial: * Twój numer seryjny to: FBA6FA01527A31276BC4A0A5B093DAF4Staż na serwerze: Gracz od 4 lat. Łączny czas gry: 1117h 41m. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Co dzień po 2h w weekendy trochę dłużej.Imię: Gracjan.Wiek: 14 lat.Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Tak cierpię na dysleksje.Czy posiadasz TeamSpeak3 i Discorda?[wymagane]: Tak posiadam Ts3.Czy posiadasz mikrofon?[wymagane]: Tak,posiadam sprawny mikrofon.Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Byłem karany na początku mojej rozgrywki na serwerze czyli kilka lat do tyłu.Były to dwa bany,parę razy zabrane prawa jady i licencje lotnicze. Czy masz do czynienia w życiu realnym ze strażą pożarną na co dzień?Niestety ,nie mam ale chciałbym zobaczyć to w grze jak być pracownikiem jako PSP (Państwowa Straż Pożarna).Czy miałbyś problemy z podporządkowaniem się rozkazom dowódcy?: Nie,nigdy.Czy zapoznałeś się z regulaminem strażaka i jesteś gotów go przestrzegać?: Tak ,jestem gotów go przestrzegać.Coś o sobie: Mam na imię Gracjan, mam 14lat. Mieszkam w województwie Kujawsko-Pomorskim dokładnie w małej miejscowości Kamienna . Ukończyłem Klasę 8, i po wakacjach będę uczęszczał do szkoły rolniczej. Interesuje się Motoryzacją dokładnie motocyklami. Wolny czas lubię spędzać czas na serwerze ze znajomymi oraz w życiu codziennym. Z charakteru jestem osobą spokojną oraz miłą i lubię pracować w grupie.Czemu chcesz dołączyć do PSP?: Dlaczego PSP,chciałem spróbować czegoś innego niż prace dorywcze.Nigdy nie miałem styczności z PSP to może będę mieć w grze.Chciałbym zobaczyć jak to jest być w szeregach PSP i jak wykonywać rozkazy SGSP.Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Jestem aktywnym graczem lecz cichym. Na serwerze gram bardzo długi czas oraz nigdy nie mogłem posmakować służby w PSP. Mam nadzieje że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Pozdrawiam zarząd SGSP.
 2. Nick: Mr*Kox* Staż: Gracz od 4 lat. Serial: * Twój numer seryjny to: FBA6FA01527A31276BC4A0A5B093DAF4 Nick osoby zawieszającej: Michal5505 Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran na autostradzie. Opis sytuacji: Jechałem z LS do LV i wjechałem w Perka po czym zabrano mi prawa jazdy. Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Przepraszam gracza którego staranowałem.Jeżeli go to uraziło to oddam za szkody.Przepraszam też moderatora który zabrał mi prawko.To już się więcej nie powtórzy.
 3. przepraszam cie bardzo jechałeś od LS na góre mc widzialeś że jade a ty mi wyjechałeś.Jeżeli cie to mocno zabolało to przepraszam i jak będziesz na serwerze oddam ci za szkody.
 4. Nick: |KAT-A||DW|kox* Staż: Gracz od 4 lat. Łączny czas gry: 671h 7m. Serial: FBA6FA01527A31276BC4A0A5B093DAF4 Nick osoby zawieszającej: T FapaSmerf. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran, jazda pod prąd, Ucieczka przed karą Opis sytuacji: Jechałem pod prąd i uderzyłem w typa i uciekałem. Dowody: Niestety nie mam. Coś od siebie: Bardzo przepraszam gracza którego uderzyłem i moderatora.To się więcej nie powtórzy,przysięgam.
 5. Nick: kox* Staż: 3lata Serial: FBA6FA01527A31276BC4A0A5B093DAF4 Nick osoby zawieszającej: vein Powód zawieszenia prawa jazdy: taran Opis sytuacji: jechałem koło przecho sf i jehcałem i staranowałem typa z Sultana Dowody: nie ma Coś od siebie: Przepraszam to sie więcej nie powturzy.Przysięgam naprawde to się więcej nie powturzy
 6. Nick: kox* Wiek: 13 Staż: 2 lata Nick osoby zawieszającej: Kylker Serial: 2C375DBB42D7F45EA84CB82DC8CE06F3 Powód zawieszenia licencji: .co wpisał członek ekipy jako powód Opis sytuacji: Leciałem H1 i nagle miałem laga i wyrzuciło mnie na pulpit . Dowody: nie mam dowodów Coś od siebie: Chciałem jak najszybciej mieć H2 ale ten lag i stracenie licencji lotniczej załamka dla mnie totalna.
 7. Mr*Kox*

  Kupie Jestera

  Kupie jestera do 50k bez tune
 8. Mr*Kox*

  Kupie Buffalo

  Kupie Czyste Buffalo z niskim przebiegiem do 60k Czekam na offy!!! kox* pisać pm!!!
 9. Nick: Kox* Serial:2C375DBB42D7F45EA84CB82DC8CE06F3 Staż na serwie: 281h 28m. ( 10 miesięcy ) Nick admina: ZIELONY92 Powód zbanowania: Wyzywałem admina . Krótki opis sytuacji: Jechałem sobie z kolegą jesterem , i tepnął sie admin i wyzywałem go przepraszam bardzo za takie zachowanie . Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Bardzo Cie przepraszam Zielony i pozdrawiam prosze o dobre rozpatrzenie apelacji .
 10. Nick: Kox* Link do profilu: http://panel.pylife.pl/gracz/168278 Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 2C375DBB42D7F45EA84CB82DC8CE06F3 Staż na serwie: 8 miesięcy Nick admina: |SMSA|Beniu. Powód zbanowania: Brak szacunku do Frakcyjnych medyków Krótki opis sytuacji: Chciałem żeby mi uleczyli noge i dostałem bana. Dowody: brak Link do poprzedniego podania: nie ma Coś od siebie: Jeśli naprawdę to kogoś uraziło to przepraszam.
×
×
 • Create New...