Jump to content

SmyQuu*rcv

Premium
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobra

About SmyQuu*rcv

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

295 profile views
 1. przepraszam cie bardzo jechałeś od LS na góre mc widzialeś że jade a ty mi wyjechałeś.Jeżeli cie to mocno zabolało to przepraszam i jak będziesz na serwerze oddam ci za szkody.
 2. Pasek (https://panel.pylife.pl/): Imię: Gracjan Wiek:14 O sobie: Mam na imię Gracjan mam 14 lat pochodzę z małej miejscowości.Interesuje się grami na PC,oraz często lubię pograć w piłkę nożną z kolegami.Większość czasu spędzam przy komputerze.Przed wakacjami uczęszczałem do 7 kl podstawówki,ale po wakacjach to już się zmieni.Z charakteru jestem miły,pomocniczym,oraz spokojnym chłopakiem,jestem lubianym graczem na serwerze.Szybko poznaje nowych graczy i szybko się uczę.Na co dzień zajmuję się naprawami motocykli.Sprawia mi to przyjemność choć dużo czasu muszę spędzać przy jednym z nich. W naprawach towarzyszy mi wujek więc poprawia po mnie błędy które popełniam przy naprawie.Myślę że napisałem wszystko o sobie. Twój staż na serwerze: Gracz od 4 lat. Łączny czas gry: 840h 17m. Dlaczego SMSA: Od zawsze chciałem dołączyć do tej frakcji, nie raz słyszałem jak inni gracze ją zachwalaj ą. Może nie miałem nigdy powiązania z służbami mundurowymi, ale zawsze chciałem zostać policjantem.Niby wydaję się że lepszą opcją SMSA to będzie moja pierwsza frakcja, mam najdzie że zostanę tam miło przyjęty, i że podołam obowiązkami. Myślę że jeśli będę się starał to kiedyś wiele tam osiągne. Czy zapoznałaś/eś się z regulaminem SMSA(na forum):Oczywiście,że tak Czy byłaś/eś karany na serwerze (jeśli tak, wymień swoje kary):Niestety,tak 2 bany parę razy zabrane prawka i licęcje lotnicze.Teraz za te kary bardzo żałuje. Czy posiadasz aktywne kary na forum lub na serwerze?Oczywiście,że nie. Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany:Myślę, że byłbym idealnym kandydatem na stanowisko Strażnika Miejskiego,od długiego czasu obserwuję prace SMSA i wiem co oni robią na co dzień.Potrafię się w bardzo krótkim czasie nauczyć wszystkiego tego co tylko zażyczy sobie dowódca SMSA. Myślę że był bym dobrym pracownikiem tej frakcji i nikt by na mnie nie narzekał. Pozdrawiam
 3. Nick: |KAT-A||DW|kox* Staż: Gracz od 4 lat. Łączny czas gry: 671h 7m. Serial: FBA6FA01527A31276BC4A0A5B093DAF4 Nick osoby zawieszającej: T FapaSmerf. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran, jazda pod prąd, Ucieczka przed karą Opis sytuacji: Jechałem pod prąd i uderzyłem w typa i uciekałem. Dowody: Niestety nie mam. Coś od siebie: Bardzo przepraszam gracza którego uderzyłem i moderatora.To się więcej nie powtórzy,przysięgam.
 4. Nick: kox* Staż: 3lata Serial: FBA6FA01527A31276BC4A0A5B093DAF4 Nick osoby zawieszającej: vein Powód zawieszenia prawa jazdy: taran Opis sytuacji: jechałem koło przecho sf i jehcałem i staranowałem typa z Sultana Dowody: nie ma Coś od siebie: Przepraszam to sie więcej nie powturzy.Przysięgam naprawde to się więcej nie powturzy
 5. Nick: kox* Wiek: 13 Staż: 2 lata Nick osoby zawieszającej: Kylker Serial: 2C375DBB42D7F45EA84CB82DC8CE06F3 Powód zawieszenia licencji: .co wpisał członek ekipy jako powód Opis sytuacji: Leciałem H1 i nagle miałem laga i wyrzuciło mnie na pulpit . Dowody: nie mam dowodów Coś od siebie: Chciałem jak najszybciej mieć H2 ale ten lag i stracenie licencji lotniczej załamka dla mnie totalna.
 6. Kupie jestera do 50k bez tune
 7. Kupie Czyste Buffalo z niskim przebiegiem do 60k Czekam na offy!!! kox* pisać pm!!!
 8. Nick: Kox* Serial:2C375DBB42D7F45EA84CB82DC8CE06F3 Staż na serwie: 281h 28m. ( 10 miesięcy ) Nick admina: ZIELONY92 Powód zbanowania: Wyzywałem admina . Krótki opis sytuacji: Jechałem sobie z kolegą jesterem , i tepnął sie admin i wyzywałem go przepraszam bardzo za takie zachowanie . Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Bardzo Cie przepraszam Zielony i pozdrawiam prosze o dobre rozpatrzenie apelacji .
 9. Nick: Kox* Link do profilu: http://panel.pylife.pl/gracz/168278 Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 2C375DBB42D7F45EA84CB82DC8CE06F3 Staż na serwie: 8 miesięcy Nick admina: |SMSA|Beniu. Powód zbanowania: Brak szacunku do Frakcyjnych medyków Krótki opis sytuacji: Chciałem żeby mi uleczyli noge i dostałem bana. Dowody: brak Link do poprzedniego podania: nie ma Coś od siebie: Jeśli naprawdę to kogoś uraziło to przepraszam.
×
×
 • Create New...