Jump to content

Noob_Saibot.ts*

Player
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 CJ

About Noob_Saibot.ts*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 08/26/2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Sosnowiec
 • Zainteresowania
  Piłka nożna,muzyka,gry komputerowe i konsolowe, tenis stołowy.motoryzacja.

Recent Profile Visitors

309 profile views
 1. Data i godzina zdarzenia: 5.08.2016 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: gdy grałem miał nick Ventos.MoC lecz teraz nie wiem jaki ma nick. Mój Serial:DD7E19149577BE6C965B432A7DEC95A1 Opis: Jak widać stało się to dawno temu, ale nie wiedziałem ze wróce na serwer. Gracz o nicku Ventos.MoC chciał dostac mój majątek. Nie zgadzłem się ale wkońcu uległem , sprzedałem mu auto za 80k i dałem mu łącznie 152k. Nic nie było by w tym dziwnego gdy około 4 dni temu napisał ze chce moje konto, nie zgodziłem sie i zapowiedzialem ze wracam na serwer i czy mógłby mi zwrócić te pieniądze no i... zaczął sciemniać ze ukradli mu konto i chciałbym te pieniadze odzyskać jak by nie patrzeć to jest sporo kaski. Mam dowody w postaci konwersacji na Facebooku gdy będzie trzeba to je wkleję. W obecnej chwili nie odbiera wiadomości na facebooku. Chciałbym te pieniążki odzyskać i myślę że da się to zrobić, bardzo prosze o pomoc , chociaż żebym odzyskał połowę tej kwoty. Przepraszam za wszelkiego typu błędy i pozdrawiam.
 2. Noob tak mi przykro że nie udalo się event to nei moja wina tylko net wypadł :/

 3. Siema Noob tak jak mówilem odeszlem oPALEJRA chcesz powrót oPALEJRA? to powiedz jakie auto musze zarabiac teraz i bede grac otwieram sezon 2 od bulleta oraz FCR-900 (Podaj jakie auto teraz zbierac i wruce do gry poczatek roku szkolnego):D

  1. Noob_Saibot.ts*

   Noob_Saibot.ts*

   Zbieraj na co chcesz ziom ja odchodzę z serwera.

 4. Witam, może się to wydawać bardzo śmieszne ale wyrzuciłem się sam z organizacji i nie jestem teraz tam liderem, wyrzuciłem się przypadkowo i dlatego teraz chcę żeby usunąć organizację Most Wanted jest tam jeszcze parę ludzi ale chciałbym ją usunąć. Piszę to tutaj ponieważ nie wiem gdzie to napisać pozdrawiam administrację i przepraszam za wszelkiego typu błędy .
 5. Model Samochodu: Sabre Przebieg:od 0km do 12k km Cena: 70k Felgi: felgi mogą być obojętne.
 6. Czyli w sumie im wszystko wolno i nic im nie mogę zrobić bo niby są 'Bogami'?
 7. Data i godzina zdarzenia: około 16-17 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: DD7E19149577BE6C965B432A7DEC95A1 Opis: Grałem u kolegi na swoim koncie i zjechałem z górki koło mechanika doherty i walnął we mnie holownik i zacząłem dachować ale że nie jestem tak wspaniałym kierowcą zacząłem dachować.I zostałem ukarany zawieszeniem prawa jazdy i moderator Ernumbel zaczął się wypierać że on wszystko widział, zastanówcie się trochę kogo dajecie na moderatorów który nawet nie wie co to są dzikie stunty. Dowody w postaci logów/screenów: brak Oczekiwania: Bardzo prosiłbym o zawieszenie gracza Ernumbel w prawach moderatora lub zwrot prawa jazdy mi i mojemu koledze Brian* bo to jest absurd zeby moderator nie wiedział co to są dzikie stunty pozdro 600 dla niego. Bardzo proszę o rozpatrzenie tej skargi i żeby rozpatrzył ja RCON albo Administrator nie moderator. Tu macie link do apelacji do prawa jazdy:http://pylife.pl/topic/190763-wniosek-o-odwieszenie-prawa-jazdy-noob-saibotmw-ukarany-przez-ernumbel/?do=findComment&comment=1411354 Pozdrawiam administrację .
 8. Nick: Noob_Saibot.mw Staż: Łączny czas gry 736h 39min Serial: DD7E19149577BE6C965B432A7DEC95A1 Nick osoby zawieszającej: Ernumbel Powód zawieszenia prawa jazdy: Łamanie zasad, KRD Dzikie Stunty Opis sytuacji:Byłem u kolegi i zalogowałem się na swoje konto, Zjechałem z malej górki koło mechanika doherty i wjechał we mnie holownik i dachowałem nagle moja postać wysiadła i dostałem zakaz prowadzenia pojazdów od moderatora Enumbrel czy jakoś tak.Ten moderator chyba nigdy nie widział dzikich stuntów moim zdaniem nie powinno mi zabrać prawka ponieważ walnął we mnie holownik i mi zabrali.Proszę o to żeby moderator sobie popatrzył co to są dzikie stunty. Przepraszam za wszelkie typu błędy i mam nadzieję że apelacja zostanie rozpatrzona poprawnie. Pozdrawiam administrację. Dowody: Brak tylko kolega może potwierdzic nick:Brian* Coś od siebie: przepraszam że jechałem z górki i walnął we mnie holownik i dachowałem ale niestety nie mam takiego panowania nad autkiem. Już nigdy nie popełnie takiego błędu proszę o zwrot prrawa jazdy.
 9. Data i godzina zdarzenia: około 21:35-21:50 nie pamiętam dokładnie. Nick/Pasek: Nick/Pasek oskarżonej osoby: Mój serial: DD7E19149577BE6C965B432A7DEC95A1 Opis:Jechałem pojazdem do mechanika doherty gdy gracz o nicku:Colo0laf42 i jego kumpel wepchali się przede mnie napisałem aby odjechali i się nie wpychali a on napisał że jestem cj odpisałem mu to samo i napisałem do niego wal się i niestety jest kozakiem w internecie i wyzywa rodziców napisał że wali moją matkę. NIe pozwolę aby jakiś człowiek obraził moją mamusię. Dowody w postaci screen'ów: Myślę że skarga zostanie rozpatrzona poprawnie i że gracz zostanie ukarany w postaci Mute. Przepraszam za wszelkiego typu błędy, pozdrawiam administrację .
 10. 150k jak sellne cheetaha jak coś to pisz do mnie pw jakoś się dogadamy ;P.
 11. Wszystko w porządku dogadałem się z graczem skarga jest nie ważna. Wycofuję skargę
 12. Dziecko kup sobie słownik i będę walczył żebyś został ukarany za to że mi gang rozwaliłeś.
 13. skąd mozesz to wiedzieć ale inni by nie po odchodzili skoro byli offline.
 14. powyrzucałeś ich a ja tego nie chcialem czekamy na administrację.
 15. Data i godzina zdarzenia: 2016.06.17 godzina: około 12:40-13:00 Nick/Pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: DD7E19149577BE6C965B432A7DEC95A1 Opis: Wszystko zaczęło się od kłótni o samochód bo pytałem się gdzie jest. Auto stało rozwalone i wtedy gracz |Tune-ls|kacpi12345 powiedział że opuści gang to był vice lider. Po odejściu z gangu zobaczyłem pod f5 że zostali sami vice liderzy a reszta członków zostali powyrzucani przez oskarżonego gracza przez to wyrobił złą opinię mojego gangu bo nie wie jakie osoby były i chciał bym ich odzyskać z powrotem. Bardzo bym prosił o ukaranie gracza. Przepraszam za wszelkie typu błędy ortograficzne pozdrawiam Administrację . Prosił bym o ponowne dodanie tych ludzi co byli w gangu bo byli bardzo fajni i chce żeby byli w nim dalej.
×
×
 • Create New...