Jump to content

Pytonovsky

Player
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pytonovsky last won the day on June 16 2017

Pytonovsky had the most liked content!

Community Reputation

802 Świetny Gość!

About Pytonovsky

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 01/15/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Legnica

Recent Profile Visitors

5787 profile views
 1. Nick: Pytonovsky Serial: 2F580F40402E590EDE2BC5B6DC2E5144 Staż na serwie: Gracz od 4 lat. Łączny czas gry: 2374h 28m. Nick admina: Ojczewasz Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na forum Krótki opis sytuacji: Po prawie rocznej przerwie chciałem wejść do gry i zobaczyłem, że moje hasło jest zmienione. Po przywróceniu hasła na maila wszedłem na serwer i zobaczyłem, że jestem zbanowany. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Najprawdopodobniej moje konto zostało skradzione a hasło zmienione, dane do konta już odzyskałem tylko pozostaje jeszcze kwestia bana.
 2. Tajemnicze dźwięki w przytułku junior moderatora Grezego*

  https://www.youtube.com/watch?v=7qV7nwj_Bes

   

  1. Show previous comments  4 more
  2. WengoszPlamisty
  3. Kasy

   Kasy

   Już myślałem, że "nsd nsd nsd nsd" XDDDD

  4. Janush*
 3. Nick: Twój aktualny nick z SERWERA Pytonovsky Serial:Twój Serial F9F7F7A2B11CAF3487B95FD20958CDA4 Staż na serwie: Ile grasz na naszym serwerze Dokładnie nie pamiętam Nick admina: Nick admina, który dał Ci bana OjczeWasz Powód zbanowania: Opisz za co zostałeś zbanowany Nie Wiem Wchodzę Na Serwer I Patrzę Że Mam Bana (Wyjaśnij coś na forum) Krótki opis sytuacji: Opisz sytuację - po której dostałeś bana Nie Wiem Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Jeśli Ci naprawdę zależy, będziesz wiedział co tu napisać ) Proszę o odbanowanie usunięcia konta i żeby zrobić nowe i zacząć grać od nowa jeżeli jest taka możliwość.
 4. No nie mam żadnych ssów bo nie robiłem bo nie wiedziałem że takie coś wyjdzie.
 5. Nick: Twój aktualny nick z SERWERA Pytonovsky Serial:Twój Serial F9F7F7A2B11CAF3487B95FD20958CDA4 Staż na serwie: Ile grasz na naszym serwerze Dokładnie nie pamiętam Nick admina: Nick admina, który dał Ci bana OjczeWasz Powód zbanowania: Opisz za co zostałeś zbanowany Nie Wiem Wchodzę Na Serwer I Patrzę Że Mam Bana (Wyjaśnij coś na forum) Krótki opis sytuacji: Opisz sytuację - po której dostałeś bana Nie Wiem Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Jeśli Ci naprawdę zależy, będziesz wiedział co tu napisać ) Wchodzę do gry i piszę mi że zostałeś zbanowany nie wiem co ja mam wyjaśniać na forum.Chciałem dodać że nie mam na to żadnych dowodów ale te pieniądze naprawdę zostały pożyczone.Chciałbym dostać unbana na serwerze bo mi na tym bardzo zależy.
 6. Nie mam żadnych dowodów A seriale nie wiem czemu są inne
 7. Pieniądze zostały przelane bo zostały pożyczone
 8. Nick: Twój aktualny nick z SERWERA Pytonovsky Serial:Twój Serial F9F7F7A2B11CAF3487B95FD20958CDA4 Staż na serwie: Ile grasz na naszym serwerze Dokładnie nie pamiętam Nick admina: Nick admina, który dał Ci bana OjczeWasz Powód zbanowania: Opisz za co zostałeś zbanowany Nie Wiem Wchodzę Na Serwer I Patrzę Że Mam Bana (Wyjaśnij coś na forum) Krótki opis sytuacji: Opisz sytuację - po której dostałeś bana Nie Wiem Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Jeśli Ci naprawdę zależy, będziesz wiedział co tu napisać ) Wchodzę do gry i piszę mi że zostałeś zbanowany nie wiem co ja mam wyjaśniać na forum.
 9. @Maga @AFX jest przewidziany jakiś event na wielkanoc?

 10. Wycofuje, gracz napisał na serwerze, że i tak nie ma zamiaru go sprzedać. << JarekJestem(278): i dodajmy do tego zadne nie sell << JarekJestem(278): i tak nie sprzedam raczej
×
×
 • Create New...