Jump to content

|SPRZEDAM|EW.Kierownik

Player
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

83 Świetny Gość!

About |SPRZEDAM|EW.Kierownik

 • Rank
  Frank Tenpenny

Recent Profile Visitors

1236 profile views
 1. Eee ty Halyna! Sprzedaj mi tego Sułtana bo zara rudy go będzie brał jak twoja audice! 

  1. |SPRZEDAM|EW.Kierownik

   |SPRZEDAM|EW.Kierownik

   audi z amelinium to nie rdzewieje a sultan to moje drugie audi. Nie sprzedam :P

  2. FajSon

   FajSon

   Osz ty! 

 2. Tak. Z pełną premedytacją mogę potwierdzić już to że jestem przy swoim stanowisku komputerowym i nie zamierzam udostępniać już konta osobom drugim.
 3. Nick: |NIEMCY|EW.Kierownik Serial: F82BEC6950E39415A72070837170FA02 Staż na serwerze: 3lata (1300h) Nick osoby banującej:W noctropolis Powód zbanowania: przydzielenie dostepu do swojego konta koledze celem odswiezania Krótki opis sytuacji: W czerwcu wyjechałem do Niemiec do pracy i poprosiłem swojego kolegę Szarego żeby wchodził co jakiś czas na moje konto aby nie wyrzucili mnie z organizacji oraz aby opłacał mi domek który wtedy posiadałem. (Zamiast siedzieć w Niemczech 2 miesiące, spędziłem tam 5 miesięcy. Patent z opłacaniem domku wychodzi na to że i tak by nie wyszedł bo prędzej bym zbankrutował no ale organizacja... Bana posiadam od końca czerwca. Dowody: Gdyby Szary nie posiadał bana to na pewno mógłby się tutaj wypowiedzieć. Link do poprzedniego podania: brak Coś od siebie: Nie wiem co mogę dodać jeszcze na ten temat bo wydaje mi się że już wszystko opisałem ale mogę na ten moment obiecać że nie będę udostępniał już konta innym osobom fizycznym.
 4. Nick: |MENTAL|EW.Kierownik Staż: ponad 1200h Serial: F82BEC6950E39415A72070837170FA02 Nick osoby zawieszającej: Tioman.RsZ powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie i blokowanie. Opis sytuacji: parkin na przeciwko mechanik doherty. Stałem sobie na parkingu oglądając pereniale i rozmawiając na mumble. jakiś cejot podjechał perkiem i mnie taranował. Ja stałem przed nim. Napisałem report i nasz kochany juniorek przyszedł i zaczął specować. Nie zabrał mu prawka tylko specował dalej. Jest ogromna różnica między naprawą sultana a naprawą pereniala więc jechałem obok niego, ponieważ wiedziałem że jest specowany i że musi wyciągnąć konsekwencje tego że mi zniszczył dosłownie całe auto. Gdy jechałem OBOK niego, ten zajeżdżał mi drogę i powodowało to że uderzałem mu w bok. Robił to cały czas. W końcu i ja i On dostaliśmy prawo jazdy. I teraz nasuwa się pytanie ZA CO DOSTAŁEM PRAWO JAZDY? Pytając się o to za co dostałem prawko, Nasz kochany juniorek wmawiał mi że go taranowałem. Chciałem zobaczyć jak mnie taranuje to powiedział że dobrze wiem że nie nagrywają tego. MOŻE JEDNAK POWINIENEŚ NAGRYWAĆ SKORO DAJESZ ZAKAZY ZA NIC. Nie zrobiłem nic -dostałem prawo jazdy. Dobrze wiem że wiesz że śmieje się z Twojej organizacji i dobrze wiesz że prywatne sprawy to prywatne sprawy. Nie powinieneś ich załatwiać w taki sposób dając mi specjalnie karę. Powiem tak. Jeżeli nikt z tego nie wyciągnie konsekwencji, a nasz kochany juniorek dostanie tylko upomnienie, lub jeżeli kochany juniorku zaczniesz znowu wmawiać mi że taranowałem choć nie taranowałem, to uwierz że zrobię wszystko żeby było po dobrej stronie. TO ŻE MASZ JUNIORA NIE OZNACZA ŻE MOŻESZ ROZDAWAĆ KARY ZA DARMO. Dowody: Nie wiem nawet czy to dowód ale jeżeli będziecie chcieli to wstawię logi gdy kolega z którym siedziałem w aucie powiedział żebym NIE STAŁ w miejscu tylko żebyśmy gdzieś pojechali.
 5. Powiem tak. Zakaz prawa jazdy został nadany, ponieważ taranowałeś. Myślę że Rambo jednak nie ma rozdwojenia jaźni i widzi że Ty taranujesz a nie ja i wiedział komu zabrać prawko. Jeśli ja bym Cie ztaranował to ja bym dostał zakaz prowadzenia pojazdów. Proste
 6. Urodziny 05.03.2001 Wiesz co no powiem Ci że do tej pory to ja myślałem że pyskować to może młodsza osoba do starszej no ale jednak taka gra może wiele nauczyć.
 7. A i tak na marginesie. Ten "kolega " który był ze mną to dziewczyna (Juliee) naucz się czytać. hahahahhaha żałosne
 8. Nie znasz mnie, nie znasz mojego stanu materialnego, zarabiam sam na siebie, ale niestety nie mam Cie w dowodzie żebym miał cokolwiek Ci sponsorować. Dalej pyskuj. To mute które dostałeś od Rambo za wyzywanie go chyba Cie nie nauczyło. Trudno.
 9. Proponuje kupić lepszy komputer, może coś zobaczysz. Zaraz spytam się jakiejś rangi czy można wyciągnąć konsekwencje z tego że próbujesz mnie wrobić w coś czego nie zrobiłem, ponieważ to jest nie w porządku że byle cej spłacze się i szuka winy w innych osobach.
 10. co? XD może ja jestem ślepy ale ja naprawdę nic nie widzę. Gdybym Cie taranował to bym miał chyba dym z opon a z tego co widać to ja tylko ruszam oponami :/ Skończ gadać te głupoty.... Szach mat nygga
 11. Śmieszna jest ta skarga. Po 1 skoro to ja Cie ztaranowałem to dlaczego to ja nie dostałem prawko tylko ty? Po 2 skoro to ja Cie ztaranowałem to dlaczego Ci pisałem żebyś się nie pchał? Zaciągnąłem ręczny i zgasiłem silnik, ponieważ zawsze tak robię w kolejce do mechanika ( takie przyzwyczajenie za czasów ceja). Pisałem Ci żebyś mnie nie taranował i odjechał, leczy Ty chciałeś mnie wyzywać. Hmm, o tym jednak nie powiedziałeś że mnie wyzywałeś? Skarga jest chyba bardziej żałosna niż śmieszna i bardzo proszę nie rób z siebie większego (!)@($! niż jesteś. (SS jak stoisz za mną i masz zgaszony silnik to każdy potrafi wstawić. Dostałeś słuszną karę, ponieważ to nie ja Cie ztaranowałem tylko Ty mnie (co Rambo z resztą słusznie zauważył) i próbujesz uciec od tej kary) Naprawdę żałosne. Nie pozdrawiam
×
×
 • Create New...