Jump to content

|SPRZEDAM|EW.Kierownik

Player
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

85 Świetny Gość!

About |SPRZEDAM|EW.Kierownik

 • Rank
  Frank Tenpenny

Recent Profile Visitors

1323 profile views
 1. Data i godzina zdarzenia: połowa czerwca 2018r Nick/pasek: Nick/Pasek osoby oskarżonej: Mój serial: F82BEC6950E39415A72070837170FA02 Opis: Pożyczyłem Kubixowi można powiedzieć że rok temu 100k. Umawialiśmy się że odda mi te pieniądze jak wróce z pracy z Niemiec po jakiś 3 miesiącach. Na serwer dopiero wróciłem w zimę i gdy chciałem od niego pieniądze, powiedział że nie ma takiej sumy i że dopiero może oddać mi w styczniu. Czekałem i czekałem i pieniędzy się nie doczekałem. Pisząc do niego na fb miesiąc temu powiedział mi że ma rozwalony komputer i że nie ma jak przelać mi tych pieniędzy. Gracz nie należy do ludzi którzy spieszą się z oddawaniem pieniędzy. Nieraz pożyczałem mu mniejszą ilość gotówki gdzie nie doczekałem się wcale moich pieniędzy. Mógłbym tak czekać i czekać jeszcze drugi rok, ale założyłem swoją organizacje i te 100k bardzo by mi się przydały na rozwój. Dowody: nie posiadam logów sprzed roku. Dogadywaliśmy się wtedy jeszcze na platformie mumble, lecz myślę że administracja ma wgląd w przelewy nawet sprzed roku i moje słowa się potwierdzą. Oczekiwania: (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Zwrot pieniędzy.
 2. Data i godzina zdarzenia: 12.06.2019 1:30 Nick/pasek: |SPRZEDAM|EW.Kierownik Nick/pasek osoby oskarżonej: Dredzik Mój serial: F82BEC6950E39415A72070837170FA02 Opis: gracz niestety jest niewychowany oraz zachowuje się gburowato. Zostałem potrącony autem, gdy chciałem na naprawę 80e gracz przekazał mi 40e ( od samego początku zachowywał się bardzo arogancko w moją stronę), musiałem straszyć skargą, po czym gdy dostałem kolejne 40e które mi się należało zostałem potraktowany liryczną chłostą :3 Zostałem obrażony i gdy oczekiwałem przeprosin zostałem wyśmiany. Dowody: [2019-06-12 01:29:53] [Output] : ✔ Gracz Dredzik/0 przekazuje Ci 40.00 €. [2019-06-12 01:30:03] [Output] : << Dredzik(0): i spierdalaj [2019-06-12 01:30:10] [Output] : >> Dredzik(0): przeproś [2019-06-12 01:30:31] [Output] : >> Dredzik(0): już skargte mam przygotowaną, serial już jest, zmienie tylko temat i wstawie ss któego [2019-06-12 01:30:36] [Output] : >> Dredzik(0): teraz zrobiłem [2019-06-12 01:30:39] [Output] : << Dredzik(0): ile ty masz lat żeby mi mówić przeproś będziesz mnie straszył na każdym kroku skargą [2019-06-12 01:30:51] [Output] : >> Dredzik(0): przeprosisz? [2019-06-12 01:31:02] [Output] : 0 Dredzik: wysyłajw [2019-06-12 01:31:55] [Output] : << Dredzik(0): ja się z dzieciakiem szczypać nie będę Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Mute na 3-7dni Coś od siebie: Dredzik kochanie. Mam 21lat, nie jestem dzieckiem. Ty jednak tak się zachowujesz.
 3. Cóż z tego że zbieramy na auta skoro nawet nic nie wpłaciłaś. Prawnie nie naruszyliśmy jeszcze żadnego regulaminu. To była próba przestępstwa a nie czyn dokonany. Z resztą jeśli chcesz, sprawdź na panelu członków, każdy Ci może tutaj potwiedzić że nie dał na wstęp tylko na rozwój ( sam z siebie). Za szybko napisałaś skarge.
 4. Nie, nie wpłacił nic, nie było go nawet przez sekundę. Zwykły człowiek któremu się nudzi i chciał napisać sobie skargę.
 5. Sytuacja jest tego typu, że strona internetowa została założona ponad rok temu, ale wymagała ona lekkich poprawek nad którymi pracuje nadal mój grafik. Myślę że nie popełniłem jakiegoś wielkiego wykroczenia, ponieważ gdyby poprosił mnie o stronę internetową, na pewno bym wskazał link. Normalną sytuacją jest to, że wolałem dopłacić 10k na edytacje organizacji niż okłamywać graczy starymi danymi organizacji sprzed roku ( wtedy byłby zapewne jeszcze większy problem że niby chce okradać ludzi i zabierać część pieniędzy dla siebie). Według mnie zachowanie graczy x.wers oraz Kamila jest conajmniej nieodpowiednie. Szukają wrażeń na forum znajdując niedociągnięcia, nie informując mnie tylko od razu pisząc skarge co według mnie jest totalnym dnem. Z mojej strony uważam że nie popełniłem błędu, ponieważ strona internetowa została utworzona już rok temu, tylko czekałem na poprawki aby dopiero wtedy dodać tą organizacje do panelu. Będąc już tak uczciwym graczem i sprawiedliwym jak gracze x.wers oraz Kamil chciałbym powiedzieć, iż mimo logów gdzie zwerbowałem już 3 osoby które wpłaciły wstępowe, Oni są moimi znajomymi gdzie robiłem sobie z nimi żarty tak jak przy normalnym werbowaniu, a w rzeczywistości rozmawiałem z nimi na mikro i mogą potwierdzić że nie wpłacali na wstępowe, tylko z własnej woli na rozwój ( wydaje mi się że to jest legalne ). Szczęściem dla mnie jest to, że x.wers była pierwszą osobą którą chciałem zwerbować z ludzi których nie znam i gdzie miałem doczynienia z próbą przestępstwa a nie z jego popełnieniem. Fakt, wina leży po mojej stronie, ponieważ mogłem najpierw dodać stronkę do organizacji a dopiero chcieć pobierać składki, lecz uważałem że lepszym rozwiązaniem będzie najpierw dopracować moją starą stronę. Na koniec dodam nie będąc cebulą jak gracze wyżej, że choć mimo że na to nie zasługuje, możecie mi usunąć tą organizacje, 10k nie robi mi naprawdę żadnej różnicy i jeśli dzisiaj usuniecie mi tą organizacje to ja sobie z powrotem jeszcze dzisiaj założę kolejną.. 10k nie robi mi żadnej różnicy. Pozdrawiam
 6. Strona internetowa: https://kolegapolemacy.wixsite.com/awesomepylife Nie pozdrawiam :3
 7. Eee ty Halyna! Sprzedaj mi tego Sułtana bo zara rudy go będzie brał jak twoja audice! 

  1. |SPRZEDAM|EW.Kierownik

   |SPRZEDAM|EW.Kierownik

   audi z amelinium to nie rdzewieje a sultan to moje drugie audi. Nie sprzedam :P

  2. |DZINNO|FajSon

   |DZINNO|FajSon

   Osz ty! 

 8. Tak. Z pełną premedytacją mogę potwierdzić już to że jestem przy swoim stanowisku komputerowym i nie zamierzam udostępniać już konta osobom drugim.
 9. Nick: |NIEMCY|EW.Kierownik Serial: F82BEC6950E39415A72070837170FA02 Staż na serwerze: 3lata (1300h) Nick osoby banującej:W noctropolis Powód zbanowania: przydzielenie dostepu do swojego konta koledze celem odswiezania Krótki opis sytuacji: W czerwcu wyjechałem do Niemiec do pracy i poprosiłem swojego kolegę Szarego żeby wchodził co jakiś czas na moje konto aby nie wyrzucili mnie z organizacji oraz aby opłacał mi domek który wtedy posiadałem. (Zamiast siedzieć w Niemczech 2 miesiące, spędziłem tam 5 miesięcy. Patent z opłacaniem domku wychodzi na to że i tak by nie wyszedł bo prędzej bym zbankrutował no ale organizacja... Bana posiadam od końca czerwca. Dowody: Gdyby Szary nie posiadał bana to na pewno mógłby się tutaj wypowiedzieć. Link do poprzedniego podania: brak Coś od siebie: Nie wiem co mogę dodać jeszcze na ten temat bo wydaje mi się że już wszystko opisałem ale mogę na ten moment obiecać że nie będę udostępniał już konta innym osobom fizycznym.
 10. Nick: |MENTAL|EW.Kierownik Staż: ponad 1200h Serial: F82BEC6950E39415A72070837170FA02 Nick osoby zawieszającej: Tioman.RsZ powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie i blokowanie. Opis sytuacji: parkin na przeciwko mechanik doherty. Stałem sobie na parkingu oglądając pereniale i rozmawiając na mumble. jakiś cejot podjechał perkiem i mnie taranował. Ja stałem przed nim. Napisałem report i nasz kochany juniorek przyszedł i zaczął specować. Nie zabrał mu prawka tylko specował dalej. Jest ogromna różnica między naprawą sultana a naprawą pereniala więc jechałem obok niego, ponieważ wiedziałem że jest specowany i że musi wyciągnąć konsekwencje tego że mi zniszczył dosłownie całe auto. Gdy jechałem OBOK niego, ten zajeżdżał mi drogę i powodowało to że uderzałem mu w bok. Robił to cały czas. W końcu i ja i On dostaliśmy prawo jazdy. I teraz nasuwa się pytanie ZA CO DOSTAŁEM PRAWO JAZDY? Pytając się o to za co dostałem prawko, Nasz kochany juniorek wmawiał mi że go taranowałem. Chciałem zobaczyć jak mnie taranuje to powiedział że dobrze wiem że nie nagrywają tego. MOŻE JEDNAK POWINIENEŚ NAGRYWAĆ SKORO DAJESZ ZAKAZY ZA NIC. Nie zrobiłem nic -dostałem prawo jazdy. Dobrze wiem że wiesz że śmieje się z Twojej organizacji i dobrze wiesz że prywatne sprawy to prywatne sprawy. Nie powinieneś ich załatwiać w taki sposób dając mi specjalnie karę. Powiem tak. Jeżeli nikt z tego nie wyciągnie konsekwencji, a nasz kochany juniorek dostanie tylko upomnienie, lub jeżeli kochany juniorku zaczniesz znowu wmawiać mi że taranowałem choć nie taranowałem, to uwierz że zrobię wszystko żeby było po dobrej stronie. TO ŻE MASZ JUNIORA NIE OZNACZA ŻE MOŻESZ ROZDAWAĆ KARY ZA DARMO. Dowody: Nie wiem nawet czy to dowód ale jeżeli będziecie chcieli to wstawię logi gdy kolega z którym siedziałem w aucie powiedział żebym NIE STAŁ w miejscu tylko żebyśmy gdzieś pojechali.
 11. Powiem tak. Zakaz prawa jazdy został nadany, ponieważ taranowałeś. Myślę że Rambo jednak nie ma rozdwojenia jaźni i widzi że Ty taranujesz a nie ja i wiedział komu zabrać prawko. Jeśli ja bym Cie ztaranował to ja bym dostał zakaz prowadzenia pojazdów. Proste
 12. Urodziny 05.03.2001 Wiesz co no powiem Ci że do tej pory to ja myślałem że pyskować to może młodsza osoba do starszej no ale jednak taka gra może wiele nauczyć.
×
×
 • Create New...