Skocz do zawartości

Shiro*

Gracz
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

32 Świetny Gość!

9 obserwujących

O Shiro*

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 29 Marzec

Komunikatory

 • Steam
  /queen_shiro

Informacje ogólne

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Tokyo🇯🇵

Ostatnie wizyty

812 wyświetleń profilu
 1. Nick z TeamSpeak3: Awangarda Wiek: Nie potrzebny. Kto Cię zbanował: Valdrigar Powód zbanowania: Obraza ROOT'a. Krótki opis co zrobiłeś: Siedząc na serwerze głosowym TS3 bardzo niemile i kompletnie bez kultury potraktowałam Valdrigara, który niczemu nie był winny. Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Bardzo przepraszam Valdrigara, za tak niegodziwe zachowanie z mojej strony. Obiecuję, że taka sytuacja już nie będzie miała miejsca.
 2. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Nick z Mumble: Awangarda. Wiek: Nie trzeba. Kto Cię zbanował: Nie wiadomo. Powód zbanowania: Wulgarny nick. Krótki opis co zrobiłeś: Było to dawno temu, dlatego nie pamiętam. Prawdopodobnie chciałam zrobić sobie żart w bardzo niekulturalny sposób. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Bardzo przepraszam za całą zaistniałą sytuację. Ludzie dorastają i zaczynają rozumieć wiele rzeczy.
 3. To jest niemożliwe, na każdym innym serwerze wchodzę normalnie.
 4. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Nick z Mumble: Awangarda. Wiek: Nie potrzebny Kto Cię zbanował: Niestety nie wiem. Powód zbanowania: Nie wiem. Krótki opis co zrobiłeś: Podczas próby wejścia na serwer wyświetla mi się "Zdalny host zakończył połączenie". Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Prosiłabym o sprawdzenie przez root'a Mumble czy nie jestem zarejestrowana lub nie mam jakiegoś globalnego bana, po poproszeniu moderatora mojego ip nie ma na liście zbanowanych.
 5. Nick: PucujSie Link do profilu: O ile masz do niego link Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 5FEBC84374B7E46B217F9B617E61E794 Staż na serwie: Gracz od 3 lat. Łączny czas gry: 460h 30m. Nick admina: |X-Force|DeadPool Powód zbanowania: Wulgi na PW oraz pretensje. Dodatkowo podszywanie się pod kobietę. Krótki opis sytuacji: Przyznaję się do błędu, poniosły mnie nerwy i zacząłem używać nieodpowiednich słów w twoją stronę, za co bardzo przepraszam. A te podszywanie się jest nie do wytłumaczenia. Chciałem sobie tylko pożartować, co było bardzo nie na miejscu z mojej strony. Dowody: Nie posiadam. Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Bardzo przepraszam za moje złe zachowanie i nieodpowiednie odzywki w twoją stronę Panie DeadPool, nie chciałem Cię urazić swoimi słowami i brakiem kultury. Pozdrawiam. Wklejam za kolegę.
 6. Powiedz mi moczek czemu się udzielasz nie będąc moderatorem i nie znając żadnych zasad ani praw? Mówisz jakbyś to ty decydował o rozpatrzeniu tej sprawy.
 7. Nie chciałam nikogo urazić swoją postawą ani słownictwem, to było jedynie pod wpływem silnych emocji. Nie chciałabym dopuścić więcej do tego typu sytuacji z mojej strony.
 8. Było to na przechowywalni pojazdów w Las Venturas, po tym jak wysiadłeś z mojego samochodu.
 9. Nick: |GM|Awangarda Wiek: 14 Serial: B04E609AFA754C32BC858D272E7651A1 Staż: 1rok. Około 325h Powód zmutowania : Brak kultury wobec innych graczy. Krótki opis sytuacji: Gdy wyjeżdżałam od mechanika, nagle pojawił sie czarny pojazd modelu Banshee, który zaczął mnie taranować i odjechał. Sytuacja ta powtarzała się kilka razy, więc postanowiłam napisać report, lecz nikt nie reagował. Napisałam drogiemu SzafraN'wowi , aby mnie specował ale gracz uciekł. Gdy już szanowny pan moderator pojawił się, gracza, który mnie taranował zaczęłam w obraźliwy sposób nazywać. Dowody: -- Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/topic/249469-pro%C5%9Bba-o-odciszenie-gmawangarda-zmutowany-przez-sapdo-amkfreezyy/ Coś od siebie: Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację. Troszkę w nerwach mnie poniosło, ale każdemu zdarzają się błędy. Obiecuję że nie odpuszczę już do takiej sytuacji. Pozdrawiam, Awangarda
 10. Nick: |GM|Awangarda Wiek: 14 Serial: B04E609AFA754C32BC858D272E7651A1 Staż: 305h 47min Powód zmutowania: CBK w strone SAPD Krótki opis sytuacji: Tak więc grałam sobie na tym jakże pięknym serwerze wraz z kilkoma innymi graczami. Ja pisałam a oni rozmawiali przez program głosowy TeamSpeak. Zadali mi pewne pytanie albowiem zacytuje "Jeśli na to odpowiesz jesteś zwycięscą. Jakie zwierzęta mają cztery łapy, nie lubią kotów i są nazywane najlepszymi przyjaciółmi człowieka?". Ja odpowiedziałam że psy. I w tym właśnie momencie zauważyłam Szanownego Pana Sierżanta FreeZyy'iego oraz zdobyłam od niego nagrodę w postaci MUTE na 3 dni. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Jestem zażenowana całą tą sytuacją. Znajomi z tego pięknego serwera chcieli zadać mi pytatnie, a tu taka sytuacja.. Przepraszam, że cała zaistniała sytuacja miała miejsce. Pozdrawiam cieplutko )
 11. To i ja się dołącze ^-^ Wygrana gwarantowana :3
×
×
 • Dodaj nową pozycję...