Skocz do zawartości

Plastelin

Gold
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 CJ

O Plastelin

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 06.11.1999

Komunikatory

 • Strona WWW
  https://www.youtube.com/watch?v=U68MJz9DrI4

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pod Granicą Białoruską
 • Zainteresowania
  Ladies

Ostatnie wizyty

169 wyświetleń profilu
 1. Nick: PlastelinWiek: 19Serial: E1B6059DA1267C039CAF55E06FE52243Staż: Na serwerze jestem od czterech lat, lecz to konto zarejestrowane jest od trzechPowód zmutowania : CBK na /vKrótki opis sytuacji: Było późno w nocy, około pierwszej. Pozwoliłem sobie napisać trzy sprośne słówka na czacie premium ze względu na to, że wszystkie dzieci spały, nie przypominam sobie, żebym kogokolwiek obraził. Napisałem jedynie ironicznie, że pylife się kończy, bo nie działała połowa stacji radiowych. Nie miałem żadnych negatywnych zamiarów.Dowody: Mam nagranie całego wydarzenia, mogę podać dowolne ss.Link do poprzedniego podania:Coś od siebie: Przepraszam za, hmmm......., niewłaściwie zachowanie, postaram się więcej nie wymieniać narządów płciowych mężczyzn, cycków i dup na czacie. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :))))) Dodam, że w godzinach szczytu nie śmiałbym tak bluzgać. DODAM, ŻE JUTRO SĄ MOJE URODZINKI WIĘC PROSZĘ O DOBRODUSZNOŚĆ.
 2. Plastelin

  Prośba o unban na serwie andzia353 przez noctropolis.

  Ja raczej nie dawałbym unbana za takie kłamstwo, ale ze względu na to, że jesteście dziećmi to zastanowiłbym się. Przez takich ludzi jak Wy szerzy się chamstwo i spierdoleni* na tym serwerze. Ludzi co kradną, oszukują, kłamią. Sam zostałem kiedyś wyruchan* na 50k i nikt mi nie pomógł z tym na forum. Zastanówcie się komu pomagacie, poszkodowanym czy szkodnikom. To jest żałosne X D
 3. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Według mnie jest dość oszustów Twojego pokroju od zarania serwera, nie wiem dlaczego miałbyś dostawać drugą szanse. Administracja zbyt pobłażliwe podchodzi do dzieci grających na tym serwerze, dziecko dopiero zrozumie jak mu się czegoś trwale zabroni.
 4. Lokalizacja: San Fierro - PalisadesLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/872Cena za dobę: 655eCena za nieruchomość: Licytacja od: 6k Minimalne przebicie: 500eNazwa nieruchomości: WillaOpis: Ekstrawagancka Willa z miejscem na łodzie. Bardzo przyzwoity widok na morze.Zdjęcia nieruchomości: http://imgur.com/a/tT6jI
 5. Cena za dobę: 655e
 6. Plastelin

  kupie mieszkanie/domek/dom przy kosciele sf

  Mam domek położony najbliżej kościoła, dosłownie króliczy skok. Położony jest obok kościoła Downtown, nie przy mount chillad. Doba 150 i garaż.
 7. Nick: Ziombel Staż: 223h 29m Serial: AAAD00B06A4D58AAFAA10FD4349A2C42 Nick osoby zawieszającej: Lechu Powód zawieszenia prawa jazdy: Wjazd na płytę lotniska. Opis sytuacji: Wjechałem na pas startowy lotniska LV, usiłując przeskoczyć przez ogrodzenie rozpędzając się i wyskakując na specyficznych wzniesieniach (uważając przy tym na startujące samoloty). Dowody: Coś od siebie: Naprawdę nie wiem co mnie ugryzło i dlaczego tak postąpiłem. Zapewniam, że to się więcej nie powtórzy. Nie wiedziałem, że wjazd motorynką na pas startowy jest tak bardzo zabroniony i tak srogo karany. Przepraszam i tak jak już wcześniej wspomniałem, nie wjadę więcej na pas startowy lotniska. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji i uiszczenie kary. (Dodam, że nie przeszkodziłem, żadnemu ze startujących graczy)
 8. Nick: Ziombel Wiek: 17 lat Serial: AAAD00B06A4D58AAFAA10FD4349A2C42 Staż: Łączny czas gry: 221h 57m. Powód zmutowania : cbk Krótki opis sytuacji: Obraza serwera na czacie /g. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Byłem wówczas pod wpływem negatywnych emocji, dlatego, że wróciłem po długiej przerwie i zostało mi odebrane prawo jazdy. Przyznaję się do winy, wkraczałem na odgrodzony teren i nie reagowałem na upomnienia. Zapewniam, że podobna sytuacja nie będzie miała miejsca. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
 9. Nick:Ziombel Wiek: 17 lat Serial: AAAD00B06A4D58AAFAA10FD4349A2C Staż: Łączny czas gry: 217h 50m. Powód zmutowania : cbk Krótki opis sytuacji: Wszedłem na pylife po długiej przerwie, chciałem się trochę zabawić, więc przeszkodziłem służbom w pracy, wjeżdżając motocyklem na odgrodzony teren. Zostało mi odebrane prawo jazdy, przez to właśnie się zdenerwowałem i obraziłem serwer na czacie /g. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Bardzo przepraszam za moje nieodpowiednie słownictwo i obrazę serwera. Gdybym rzeczywiście nie lubił tego serwera, to bym na niego w ogóle nie wchodził. To były słowa wypowiedziane pod wpływem negatywnych emocji. Zapewniam, że podobna sytuacja nie będzie miała miejsca. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
 10. Plastelin

  Skarga na Ziombel

  Obiecuję ._.
 11. Plastelin

  Skarga na Ziombel

  Naprawdę, to było bezpodstawne działanie, odruchowo. Nie wiedziałem dotychczas, że zapisanie po prostu = reset ustawień.
 12. Plastelin

  Skarga na Ziombel

  Stał na tune długo, wszedłem w koło i nic nie zmieniając zapisałem konfigurację ot tak.
 13. Plastelin

  Skarga na Ziombel

  Po pierwsze, miałeś zbugowane mk2, co nie jest zgodne z prawem. Dziwisz sie teraz ze Ci wolniej jeździ i słabsze przyspieszenie. Chybe nie musze komentować. Nic na złość nie chciałem nikomu robić, wszedłem i wyszedłem z koła nic nie zmieniając, później próbowałem poprawić, bo nie dawałeś mi spokoju. Bugować nie potrafie :>
 14. Plastelin

  Ziombel zbanowany przez |SAPD|Raveciak

  tak, zgadzam sie
 15. Plastelin

  Ziombel zbanowany przez |SAPD|Raveciak

  Nie jest, ale i tak nie było to szczerze kierowane, bezpośrednio do osoby. Wszystko było na zasadzie ''przyjechały pały, trzeba ich wyzwać''
×