Jump to content

Plastelin

Player
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

About Plastelin

 • Rank
  CJ
 • Birthday 11/06/1999

Komunikatory

 • Website URL
  https://www.youtube.com/watch?v=U68MJz9DrI4

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Pod Granicą Białoruską
 • Zainteresowania
  Ladies

Recent Profile Visitors

193 profile views
 1. Nick: PlastelinWiek: 19Serial: E1B6059DA1267C039CAF55E06FE52243Staż: Na serwerze jestem od czterech lat, lecz to konto zarejestrowane jest od trzechPowód zmutowania : CBK na /vKrótki opis sytuacji: Było późno w nocy, około pierwszej. Pozwoliłem sobie napisać trzy sprośne słówka na czacie premium ze względu na to, że wszystkie dzieci spały, nie przypominam sobie, żebym kogokolwiek obraził. Napisałem jedynie ironicznie, że pylife się kończy, bo nie działała połowa stacji radiowych. Nie miałem żadnych negatywnych zamiarów.Dowody: Mam nagranie całego wydarzenia, mogę podać dowolne ss.Link do poprzedniego podania:Coś od siebie: Przepraszam za, hmmm......., niewłaściwie zachowanie, postaram się więcej nie wymieniać narządów płciowych mężczyzn, cycków i dup na czacie. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :))))) Dodam, że w godzinach szczytu nie śmiałbym tak bluzgać. DODAM, ŻE JUTRO SĄ MOJE URODZINKI WIĘC PROSZĘ O DOBRODUSZNOŚĆ.
 2. Ja raczej nie dawałbym unbana za takie kłamstwo, ale ze względu na to, że jesteście dziećmi to zastanowiłbym się. Przez takich ludzi jak Wy szerzy się chamstwo i spierdoleni* na tym serwerze. Ludzi co kradną, oszukują, kłamią. Sam zostałem kiedyś wyruchan* na 50k i nikt mi nie pomógł z tym na forum. Zastanówcie się komu pomagacie, poszkodowanym czy szkodnikom. To jest żałosne X D
 3. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Według mnie jest dość oszustów Twojego pokroju od zarania serwera, nie wiem dlaczego miałbyś dostawać drugą szanse. Administracja zbyt pobłażliwe podchodzi do dzieci grających na tym serwerze, dziecko dopiero zrozumie jak mu się czegoś trwale zabroni.
 4. Lokalizacja: San Fierro - PalisadesLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/872Cena za dobę: 655eCena za nieruchomość: Licytacja od: 6k Minimalne przebicie: 500eNazwa nieruchomości: WillaOpis: Ekstrawagancka Willa z miejscem na łodzie. Bardzo przyzwoity widok na morze.Zdjęcia nieruchomości: http://imgur.com/a/tT6jI
 5. Mam domek położony najbliżej kościoła, dosłownie króliczy skok. Położony jest obok kościoła Downtown, nie przy mount chillad. Doba 150 i garaż.
 6. Nick: Ziombel Staż: 223h 29m Serial: AAAD00B06A4D58AAFAA10FD4349A2C42 Nick osoby zawieszającej: Lechu Powód zawieszenia prawa jazdy: Wjazd na płytę lotniska. Opis sytuacji: Wjechałem na pas startowy lotniska LV, usiłując przeskoczyć przez ogrodzenie rozpędzając się i wyskakując na specyficznych wzniesieniach (uważając przy tym na startujące samoloty). Dowody: Coś od siebie: Naprawdę nie wiem co mnie ugryzło i dlaczego tak postąpiłem. Zapewniam, że to się więcej nie powtórzy. Nie wiedziałem, że wjazd motorynką na pas startowy jest tak bardzo zabroniony i tak srogo karany. Przepraszam i tak jak już wcześniej wspomniałem, nie wjadę więcej na pas startowy lotniska. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji i uiszczenie kary. (Dodam, że nie przeszkodziłem, żadnemu ze startujących graczy)
 7. Nick: Ziombel Wiek: 17 lat Serial: AAAD00B06A4D58AAFAA10FD4349A2C42 Staż: Łączny czas gry: 221h 57m. Powód zmutowania : cbk Krótki opis sytuacji: Obraza serwera na czacie /g. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Byłem wówczas pod wpływem negatywnych emocji, dlatego, że wróciłem po długiej przerwie i zostało mi odebrane prawo jazdy. Przyznaję się do winy, wkraczałem na odgrodzony teren i nie reagowałem na upomnienia. Zapewniam, że podobna sytuacja nie będzie miała miejsca. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
 8. Nick:Ziombel Wiek: 17 lat Serial: AAAD00B06A4D58AAFAA10FD4349A2C Staż: Łączny czas gry: 217h 50m. Powód zmutowania : cbk Krótki opis sytuacji: Wszedłem na pylife po długiej przerwie, chciałem się trochę zabawić, więc przeszkodziłem służbom w pracy, wjeżdżając motocyklem na odgrodzony teren. Zostało mi odebrane prawo jazdy, przez to właśnie się zdenerwowałem i obraziłem serwer na czacie /g. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Bardzo przepraszam za moje nieodpowiednie słownictwo i obrazę serwera. Gdybym rzeczywiście nie lubił tego serwera, to bym na niego w ogóle nie wchodził. To były słowa wypowiedziane pod wpływem negatywnych emocji. Zapewniam, że podobna sytuacja nie będzie miała miejsca. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
 9. Naprawdę, to było bezpodstawne działanie, odruchowo. Nie wiedziałem dotychczas, że zapisanie po prostu = reset ustawień.
 10. Stał na tune długo, wszedłem w koło i nic nie zmieniając zapisałem konfigurację ot tak.
 11. Po pierwsze, miałeś zbugowane mk2, co nie jest zgodne z prawem. Dziwisz sie teraz ze Ci wolniej jeździ i słabsze przyspieszenie. Chybe nie musze komentować. Nic na złość nie chciałem nikomu robić, wszedłem i wyszedłem z koła nic nie zmieniając, później próbowałem poprawić, bo nie dawałeś mi spokoju. Bugować nie potrafie :>
 12. Nie jest, ale i tak nie było to szczerze kierowane, bezpośrednio do osoby. Wszystko było na zasadzie ''przyjechały pały, trzeba ich wyzwać''
×
×
 • Create New...