Jump to content

tomekles

Premium
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 CJ

About tomekles

 • Rank
  CJ
 • Birthday 07/22/1997

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

269 profile views
 1. Było tak. Potwierdzam, ale tylko ten Panu nie odpowiada inni gracze których woziłem nie narzekali na 1k i nawet było że sami mi dawali 1.5k to nie rozumiem dlaczego mam dostać jaką kolwiek karę jeżeli tylko jemu to nie odpwiada to może poszukać tańszego.
 2. Nick: tomekles Serial: EB396B6AC75A3040EE43F430BB4F4371 Staż na serwie: 4 około 5 lat Nick admina: Konfucjusz Powód zbanowania: Blokowanie przycisków na klawiaturze, prawdopodobieństwo programów stron trzecich Krótki opis sytuacji: Jeździłem na waya i po ponad godzinie rozbolały mnie palce u ręki dlatego wpadłem na pomyśł że zablokuje klawisze groszówkami i poczekam jak przestaną palce boleć i ręka odpocznie. Nie mogłem tego wyjaśnić przy adminie bo mam muta do 8.05.2019 godzina 00;00. Nie było myśli i mowy o jakimś programie do blokowania klawiszy(musicie mi uwierzyć) Dowody: https://imgur.com/a/5h5zKXB Link do poprzedniego podania: BRAK Coś od siebie: Na tym zdjęciu pokazałem jakim sposobem kręciłem się w kółko. Przepraszam za swoje zachowanie, mogłem się po prostu zatrzymać i odpocząć, ale myślałem że szkoda czasu. Umieściłem date i godzine żeby zdjęcie było wiarygodne. Obiecuje że nie zrobię takiego czegoś więcej i na pewno mnie to nauczy(ten ban).
 3. Nie jestem pewny czy te przeprosiny są szczere, ale Ja mogę wybaczyć. Nie chce mieć wrogów, a ze stanowiska nie zszedłem, ponieważ ten grać Olimpis dużo razy mnie "wykiwał" i nie chciałem po raz kolejny. Życze kolejnych miesięcy fajnie spędzonych na PYLIFE(jeżeli cię odbanują).
 4. Chciałbym przeprosić za swoje zachowanie Pana Olimpis*wBetoniarce i obiecać że to się więcej nie powtórzy. Było duże zamieszanie w pobliżu mojego stanowiska i się poprostu pomyliłem. Naprawdę Przepraszam
 5. Lokalizacja: SF-Queens Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/612 Cena za dobę: 500 EUR Cena za nieruchomość: Licytacja od: 30tys EUR Minimalne przebicie: 500 EUR Kup teraz: 35tys EUR Nazwa nieruchomości: BRAK Opis: Jest to baza w San Fierro, ogrodzona wysokim płotem, można postawić auta na bramie i holowniki nie mają jak wjechać, jest dużo, a nawet sporo miejsca na pojazdy. Zapraszam do kupna. Posiada bankomat. Zdjęcia nieruchomości: http://imgur.com/a/AlB8c http://imgur.com/a/Dz6uM http://imgur.com/a/Y4JrA
 6. Bo on to potwierdzi że go uczę grać i pokazywałem mu co i jak. Na prawdę nie chciałem się nikomu włamać. Próbowaliśmy wejść na jego konto co grał kiedyś, ale się nie dało bo hasła zapomniał i założył nowe konto. Ja się nikomu nie włamuje bo wiem czym to grozi.. Przysięgam że jest ogar graczem i się nie włamuje.
 7. Nick: tomekles Serial: 27D8858142C5DEA991373901741AFD12 Staż na serwie: od 2 lat Nick admina: AFX Powód zbanowania: Nieudane logowania (13) na konta (2) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Jest taka sprawa: kolega wracał do gry, ale zapomniał hasła do swojego konta. Ja próbowałem swoich sił, ale się nie udało i założył nowe konto. A dzisiaj ja się próbuje zalogować bo robiłem rc, a tu ban... Dowody: Znam hasło do swojego konta. Link do poprzedniego podania: BRAK Coś od siebie: Bardzo bym prosił o Unbana, ponieważ gram od 2 lat i nie chciałbym stracić tak miłego spędzania czasu. Nie oszukiwałem bo nie jest mi to potrzebne, a ni do nikogo się nie chciałem włamywać.
 8. Server AC info: [Allowed client files: None] [Disabled AC: None] [Enabled SD: None] Tylko takie coś
 9. Nick: tomekles Serial: 2E451C5A2000469AD84B4ACCF6ACADA4 Staż na serwie: od 2 lat. Nick admina: AFX Powód zbanowania: Błąd CD09 Krótki opis sytuacji: Stało się to tak że zrobiłem reconnecta i wyskoczyło mi że consola mnie wywaliła i mam się zalogować jeszcze raz, zrobiłem to i wyskakuje mi błąd CD09 Utracono połączenie serwera. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Bardzo bym prosił o Unban, ponieważ jestem graczem od 2 lata i nie chce tak szybko kończy z Pylife. Nie logowałem się nikomu na konto ani nie próbowałem wykraść nic nikomu.
 10. Witam, mam problem, ponieważ próbuje wejść do gry i się nie da. Gra się ładuję, ale po chwili mnie wyrzuca nawet nie dochodzi do okienka logowanie i nie wiem co mam zrobić. Pomoże ktoś ?
 11. Ja żadnego serwera nie reklamuje!!! Czy nie potraficie tego zrozumieć? Nienawidzę tego serwera i nie gram na nim żebym go reklamować miał. Ciężko to pojąć ???
 12. Nick: tomekles Link do profilu: http://panel.pylife.pl/gracz/142241 Serial: 95314A0F1A59BDA27F389382C5C70DA2 Staż na serwie: 1 rok Nick admina: CzarnY Powód zbanowania: Reklama serwera Serwera Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany ponieważ, pewien człowiek napisał "jaki polecacie serwer na sampie" chciałem być miły i napisałem srucznik-rp. Grałem na tym serwerze, ale źle mnie potraktowali i postanowiłem grać na Pylife. Ja nie chciałem reklamować tego serwera bo już go nie lubię, ale chciałem być miły i napisałem że mrucznik. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/topic/192058-tomekles-zbanowany-przez-czarny/ Coś od siebie: Przepraszam za reklamę ale to nie miało być że ja go reklamuje wręcz go nie na widzę i chciałem być tylko miły. Bardzo bym prosił o 2 szansę bo ten ban mnie nauczył żeby nie reklamować i pisać o innych serwerach. Każdy człowiek popełnia błędy to się go upomina. Mnie upomniał ban i czegoś mnie to nauczyło. Bardzo chcę grać na Pylife, a wy tylko mi to zabraniacie. Przepraszam i obiecuję że więcej się to nie powtórzy...
 13. Nick: tomekles Link do profilu: http://panel.pylife.pl/gracz/142241 Serial: 95314A0F1A59BDA27F389382C5C70DA2 Staż na serwie: 1 rok Nick admina: CzarnY Powód zbanowania: Reklama serwera Serwera Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany ponieważ, pewien człowiek napisał "jaki polecacie serwer na sampie" chciałem być miły i napisałem "mrucznik-rp.pl". Grałem na tym serwerze, ale źle mnie potraktowali i postanowiłem grać na Pylife. Ja nie chciałem reklamować tego serwera bo już go nie lubię, ale chciałem być miły i napisałem że mrucznik. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/topic/190692-tomekles-zbanowany-przez-czarny/ Coś od siebie: Przepraszam za reklamę ale to nie miało być że ja go reklamuje wręcz go nie na widzę i chciałem być tylko miły. Bardzo bym prosił o 2 szansę bo ten ban mnie nauczył żeby nie reklamować i pisać o innych serwerach. Każdy człowiek popełnia błędy to się go upomina. Mnie upomniał ban i czegoś mnie to nauczyło. Bardzo chcę grać na Pylife, a wy tylko mi to zabraniacie. Przepraszam i obiecuję że więcej się to nie powtórzy...
 14. Nick: tomekles Link do profilu: http://panel.pylife.pl/gracz/142241 Serial: 95314A0F1A59BDA27F389382C5C70DA2 Staż na serwie: 1 rok Nick admina: CzarnY Powód zbanowania: Reklama serwera Serwera Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany ponieważ, pewien człowiek napisał "jaki polecacie serwer na sampie" chciałem być miły i napisałem "mrucznik-rp.pl". Grałem na tym serwerze, ale źle mnie potraktowali i postanowiłem grać na Pylife. Ja nie chciałem reklamować tego serwera bo już go nie lubię, ale chciałem być miły i napisałem że mrucznik. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/topic/190464-tomekles-zbanowany-przez-czarny/ Coś od siebie: Przepraszam za reklamę ale to nie miało być że ja go reklamuje wręcz go nie na widzę i chciałem być tylko miły. Bardzo bym prosił o 2 szansę bo ten ban mnie nauczył żeby nie reklamować i pisać o innych serwerach. Każdy człowiek popełnia błędy to się go upomina. Mnie upomniał ban i czegoś mnie to nauczyło. Bardzo chcę grać na Pylife, a wy tylko mi to zabraniacie. Przepraszam i obiecuję że więcej się to nie powtórzy...
×
×
 • Create New...