Jump to content

mi.rek

Player
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

234 Świetny Gość!

About mi.rek

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 06/16/2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Lublin

Recent Profile Visitors

2329 profile views
 1. Witam, tutaj miras. Piszę w tym dziale, ponieważ chciałem gdzieś poinformować, że późnym wieczorem dnia 18.04.2020 (sobota) zamierzam zorganizować pewien event. Mianowicie chcę zaprosić relatywnie sporo osób na zgromadzenie w wyznaczonym miejscu, abyśmy wszyscy wspólnie "strajkowali" w szczytnym celu. Myślę nad miejscem wyłączonym z użytku, kompletnie nie użytkowanym przez serwer, miejsce gdzie nasza obecność nie powinna przeszkadzać funkcjonowaniu reszty graczy - myślę o pustym placu, trawniku przed Szpitalem SAMC w San Fierro. Jest to pusty plac, do tej pory nic tam nie powstało a miejsce jest dosyć ciekawe i symboliczne dla samego tematu strajku. @edit W momencie pisania tego tematu, odczekiwałem ostatnie dni bana, stąd nie wiedziałem o wprowadzonym torze w miejscu które początkowo miało być miejscem spotkania. Trzeba by w takim razie zmienić lokalizację. Na razie (13.04) nie mam pomysłu, ale zapewniam, że miejsce nie będzie przeszkadzało graczom, którzy nie chcą mieć nic wspólnego z eventem. Jakiś parking, otwarte pole, cmentarz, monopolowy (...) coś się wymyśli Mam nadzieję, że nie będzie to problem dla administracji. Jeżeli tak, to prosił bym o wcześniejszą informację. Temat piszę ponad tydzień przed planowanym wydarzeniem, myślę, że to wystarczająco czasu aby zauważyć sprawę i podjąć ewentualną decyzję. 🥺
 2. warto zaznaczyć, że ciężko będzie dokończyć sprawę z mojej strony, bo wyrwałem banicje xd
 3. #UNBANDLAMIRECZKA

  1. Show previous comments  2 more
  2. reeziak

   reeziak

   o a za co

  3. _Kubawskyy_

   _Kubawskyy_

   Za zrobienie strajku przy SAMC

  4. reeziak

   reeziak

   O, na miesiąc za Organizowanie prowokacyjnych strajków, wszczynanie burd etc. @|SAPD|DragonV7. o ty niedobry ty

 4. posdrafiam

 5. Faktycznie dogadaliśmy się, chociaż podejście administracji do naszego problemu pozostawia wiele do życzenia..
 6. kur* nie tutaj napisałęm, sry

 7. Udam, że nie widziałem tych odpowiedzi wyżej, bo faktycznie z chuja wzięte te odpowiedzi o prawie itd xd, ale z drugiej strony też nie zamierzam płacić za moje buffalo xd Jedyna osoba która powinna ponieść tą cenę to oczywiście osoba która ma te pieniądze, bo je ukradła z mojego konta. Kropka. Także @KoPyTeK^ przynajmniej twój problem od tej strony się rozwiązuje. Dogadaj się z @kvnzx:) a potem zwróć mi buffalo i gotówkę. Warto też zaznaczyć, że z twojej winy buffalo przeszło drogę w której jej przebieg został nabity z ok 27k na ponad 40k, także to też mam nadzieję weźmiesz pod uwagę. W sumie nie wiem czy warto jeszcze cokolwiek pisać w tym temacie. Administracja wygląda na to, że kompletnie sobie odpuściła, domyślam się, że pewnie i ty przez taki czas zdążyłeś zapomnieć o sprawie i pewnie już nawet nie planujesz zajmować się ani tą sprawą, ani w ogóle sprawą tego serwera, także z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować Administracji @BloodLine_ za kompletnie olanie sprawy graczy..
 8. @BloodLine_ @AFX @Maga Witam, minęły blisko 2 miesiące od waszej ostatniej odpowiedzi, a sytuacja jest wciąż nie rozwiązana. Można prosić na sekundkę?
 9. Miałem* Ale tak, pozmieniałem dopiero jak zauważyłem, że mnie okradziono. Do tej pory korzystałem z jednego hasła dla obu serwerów
 10. @BloodLine_ Na priv się dogadaliśmy, odda wszystko co zabrał - @KoPyTeK^ możesz potwierdzić, że zobowiązujesz się oddać jak najszybciej po dostaniu unbana (niech będzie, że do dwóch tygodni czasu, bo dowiedziałem się, że sprzedał pojazd i teraz będzie go musiał odkupić): Buffalo przebieg mniejszy niż 29000km (moje miało ok 27k) tune: MK1, MK2, MK3, RH1, Offroady + 105937 EUR w walucie serwerowej. Ale mimo wszystko, prosił bym o dane wszystkich poprzednich osób, które korzystały z tego konta w ciągu ostatniego miesiąca. Jedyny serial, który należy do mnie, to ten podany w tym poście.
 11. Może tak być, oczywiście "pożyczone" buffalo nadal masz na koncie i nic z nim nie robiłeś? Nadal jest full tune bez golda? I to wciąż nie zmienia faktu, że nawet jeżeli ty dostałeś konto od kogoś innego, przy czym spodziewał bym się bardziej, że po prostu mu w tym pomagałeś, to nadal chcę znać dane osoby która pierwotnie zdobyła te dane logowania. Druga sprawa, to na serwerze konkurencji dokładnie w tym samym momencie też straciłem cały majątek. Jeżeli osoba o której wspominasz, tylko dała Ci pasy (bo przypadek, że akurat trafiłeś na tego kogoś; i na serwerze konkurencji, też odbyła się identyczna sytuacja jest minimalnie prawdopodobny) to w takim razie czy to nie ty byłeś na drugim serwerze w tym samym celu mając moje "pasy"?
 12. Twój nick/login: mi.rek Twój serial: 8740F0CDC714FFB09E4B10684DD4E8F4 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku: 8 grudnia 2019 Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku: 22 grudnia 2019 Opis sytuacji: Wszedłem dzisiaj na serwer, po paru dniach nieobecności i zastałem niemal puste konto - zero gotówki (także w bankomacie) (stracone ok 105k), jak i brak jednego pojazdu (najdroższego jaki miałem - buffalo full tune); Nie wiem kiedy zostałem okradziony, bo trochę mnie tu nie było, ale nic poza samym majątkiem nie wydaje się być ruszone, hasła nie były zmienione ani nic z tych rzeczy. Prosił bym przynajmniej o podanie mi podstawowych danych (np. nick) osoby do której poszły te pieniądze, może sobie skojarzę; chociaż liczę też na odzyskanie tego majątku bo jednak jest to pewna strata... Najprościej będzie, jeżeli sprawdzicie po prostu kto zalogował się na moje konto po dniu 9 grudnia 2019, ale przed 23 grudnia 2019, chociaż spodziewam się, że mogło się to wydarzyć dnia 19.12.2019. Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież: Nie wiem skąd pomysł we wzorze, aby koniecznie podać osobę którą podejrzewam, skoro nie ma tutaj kompletnie żadnej osoby. Chociaż właściwie są - około 3 tysiące osób które przewinęło się przez mojego streama z tego serwera (dołącze link w dowodach), w końcu każdy z nich mógł przecież w jakiś sposób wyciągnąć moje dane (nikomu ich nie podawałem)... Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta: 0 Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem: NIE Screeny/dowody: https://youtu.be/1iex9JIWsAE?t=6524 (W tym momencie streama, widać mój stan konta i wydaje mi się, że wtedy byłem ostatni raz na serwerze, aż do dzisiaj) Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze: NIE
 13. Nick: DA_REK Link do profilu: https://pylife.pl/profile/24197-da_rek/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 8ADC89C7CE97A774B4FA2AB188EBBEF2 Staż na serwie: Gracz od 5 lat; Łączny czas gry: 265h 45m Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: "Nie rozumie, ze nie zostanie odbanowany." Krótki opis sytuacji: Napisałem zdaje się drugą apelację n.t unbana na serwerze, po czym dostałem ostrzeżenie o wartości 1000 i teraz nie mogę nawet korzystać z forum. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Nie proszę nawet o unbana, żeby pisać kolejne apelację - chociaż to robią już i widzowie, chcący nam pomóc, ale żebym mógł chociaż korzystać z forum, chatboxa, komentować posty - w wielu przypadkach naszych widzów itd.
 14. Elo Mirosław, czy ta transformacja nickowa (mi_rek, miroslaw6969 oraz mi.rek) oznacza że niedawno przechadzałeś koło serwera? Jeżeli tak, to po unbanie który nie nastąpi, opłacam Ci wszystkie tarany. Co Ty na to?

  1. mi.rek

   mi.rek

   Zmiany nicku dotyczyły wydarzeń z livestreamu.
   mi_rek wiadomo, pierwszy nick, miroslaw6969 to próba uniknięcia bana/utraty prawka xd, a mi.rek dlatego, że zaraz po zmianie na miroslaw6969 ktoś mi zajebał mi_rek no i musiałem coś podobnego ogarnąć 

×
×
 • Create New...