Jump to content

Zombi85

Player
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 CJ

About Zombi85

 • Rank
  CJ
 • Birthday 09/29/2003

Komunikatory

 • Numer GG
  Brak
 • Skype
  lewy.norbert.interia.pl

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Łódź
 • Zainteresowania
  Koleżanka z klasy xD

Recent Profile Visitors

326 profile views
 1. Nick: dawidoo Link do profilu: Nie mam Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) :B8FF50B2F34F864341B7C19CD9580DE4 Staż na serwie: 3 lata lub 2 miałem bana długiego. Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (12) na konta (3) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Wbijam na serwer ucieszony ub okazało się że nie pamiętam hasła do konta próbowałem się logować chciałem przypomnieć jakie hasło dałem bo dawno nie grałem ale oczywiście bana dostalem. Dowody: Nie mam dowodów. Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Bardzo chciałbym powrócić na serwer bo tyle co nie grałem takie nowe rzeczy doszły odnowa zaczołbym przygode z serwerem pylife. Wiem że będzie cięzko aby mnie odbanować za ten powód bana ale bardzo mi zależy. apelke. Tą apelacje piszę dawidoo ale ja robie wątek z powodu bana dawidoo na serwerze.
 2. Powinieneś dostać mute według mnie półtora roku to trochę za długo jak na apelację
 3. Brak dowodów, swój "trudny dzień" nie usprawiedliwia cię od zachowania kultury na serwerze. A odnośnie prawka to jest na to dział apelacyjny, nie pomoże wyzywanie innych graczy.
 4. Nick: |MUTE|MZF|Zombi85Wiek: 14Serial: D79859A7970AA371802AD4C52CEFD7F3Staż: 4lataPowód zmutowania : CBK w strone SMSAKrótki opis sytuacji: Gdy zaparkowałem na parkingu pod salonem by zaobserwować strajk policji SMSA podszedł do mnie i powiedział że bym odjechał a ja sie go spytałem co znowu mu nie pasuje, on nic na to nie odpisal, tylko powiedział wyjedz i dostane muta za wyzwiska, zgłosił mnie do admina za te wyzwiskaDowody: https://imgur.com/a/EbJPM3c https://imgur.com/a/2dKFzaw https://imgur.com/a/3Kp90OyLink do poprzedniego podania: https://pylife.pl/forums/topic/285434-zombi85-zbanowany-przez-conversiak/?tab=comments#comment-2092128Coś od siebie: Prosił bym o odbanowanie i trochę rozumu dla smsa który mnie wyganiał z parkingu ponieważ nie miał ŻADNYCH powodów by sie mnie czepiać Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie prośby o unmute
 5. Nick: Zombi85 Serial: 9B2DBD71B8701D4E6A8A3160E9BD4A94 Staż na serwie: Zbytnio nie pamiętam ale około 2 lata Nick admina: Conversiak Powód zbanowania: Reklama serwera Krótki opis sytuacji: Miałem bind do reklamy serwera który wysyłał wiadomość do 100 osób (id od 1 do 100) dlaczego się reklamowałem to już poniżej w linijce coś o sobie Dowody: Brak sytuacja odbyła się w 2017 chyba maju Link do poprzedniego podania: Brak wcześniejszego podania Coś od siebie: Mam na imię Norbert mam 14 lat zacząłem grę na serwerze w wieku 12 lat pylife był i jest moim pierwszym serwerem na którym zagrałem na MTA jak i ulubionym przejdźmy do tematu dlaczego się reklamowałem A więc tak byłem na śmiesznym serwerku supportem po 5-6 dniach właściciel serwera kazał mi wbić na ts (wcześniej gadaliśmy na mumble) po tym jak wbiłem dostałem groźby ddos jeśli nie będę reklamował się na innych serwerach w obawie o swój internet zrobiłem to miałem perma na większych serwarach (na waszym też) i po paru dniach jakimś cudem odczepił się ode mnie i znalazł inną osobe do nękania a propo binda reklamującego to był nie wypał bo macie antyspam bardzo przepraszam za swoje czyny bałem się o swój internet (by nie zakupić nowego bo nie mam hajsu) lecz nic ta reklama nie dało nie przybyło żadnych nowych osób jeszcze raz przepraszam na swoje czyny i myślę że powinienem zasłużyć na drugą szansę naprawdę nie chciałem.
 6. Nick:|StrażMiejska|Zombi85 Wiek: 12 Staż: 2 lata Nick osoby zawieszającej: RzecznyWonsz Serial: xxx Powód zawieszenia licencji: lądowanie nie na lotnisku Opis sytuacji: Tak owszem wylądowałem nie na lot ale nie specjalnie Dowody: Kolega może potwierdzić Coś od siebie:Wiem że on nie wiedział ale odłonczył mi sie monitor i musiałem podłonczyć i wylądowałem bo nic nie widziałem przepraszam za afere ale poproztu latam na h1 i zbieram na h1 ale tak to bym poczekał ale wiadomo 6h dużo trudu ( :
 7. Bez Podstawny Tyran +13 zgłoszeń 60 razy mnie styranował prosze o zabranie mu prawa jazdy A B C Podpis: Zombi85
×
×
 • Create New...