Jump to content

Wigro

Premium
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 CJ

1 Follower

About Wigro

 • Rank
  CJ
 • Birthday March 10

Komunikatory

 • Steam
  MatuS

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Krosno

Recent Profile Visitors

463 profile views
 1. Oczywiście. Pieniądze zostawię w bankomacie.
 2. Nick: Wajrus Serial: 07AF319686615D1A5372980135F3B6E2 Staż na serwie: Łączny czas gry: 337h 57m. Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Brak zwrotu dlugu - https://pylife.pl/forums/topic/314487-skarga-na-wajrus-sprawdzić-28-listopada/ Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowy z powodu braku zwrotu długu. Dług to 3000 eur. Jestem w stanie pod odbanowaniu konta zarobić i oddać tą kwotę. Dowody: Dowody nie są potrzebne. Mogę powołać się wątkiem ------> https://pylife.pl/forums/topic/314487-skarga-na-wajrus-sprawdzić-28-listopada/ Link do poprzedniego podania: Brak poprzedniego podania. Coś od siebie: Bardzo chciałbym otrzymać unbana. Od 3 lat jest to mój pierwszy ban i mam nadzieję, że ostatni. Bardzo przepraszam! Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
 3. Wigro

  Tło w profilu.

  Aaa takie buty.... To w takim razie do zamknięcia.
 4. Wigro

  Tło w profilu.

  Witam, mam taki problem, a mianowicie nie mogę zmienić zdjęcia tła na inne... Gdy daję edytuj profil nie ma tam takiej opcji. Proszę o jakąkolwiek pomoc.
 5. Wigro

  Skiny z okazji dnia chłopca

  Ma może ktoś obczajoną miejscówkę tego przedostatniego? Zapraszam priv, wiem gdzie jest bond.... xd
 6. Wigro

  Sprzedam Buffalo!

  Model pojazdu: Buffalo Przebieg: 16k Cena: 190k Kolor: Czarny Felgi: Ahaby Kolor Świateł: standard Tuning: MK 2, MK3, RH1, Ahaby, ultra-wide, ONE. Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* reszta grafik ----> https://imgur.com/a/k996aOs
 7. nick: Wajrus Staż: 315h Serial: 07AF319686615D1A5372980135F3B6E2 Nick osoby zawieszającej: |SMSA|Agata Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran, brak zapłaty za szkody. Opis sytuacji: Jechałem buffalo z giełdy, jak to na mk 2,3 bez mk 1 czasem trudno jest kontrolować pojazd. Zniosło mnie na przeciwny pas, uderzyłem w gracza OOMEN następnie zapłaciłem mu za szkody 100 €. Dodam iż była to Cadrona - 100 € na pewno starczyło. Po zapłaceniu ujechałem kilka metrów i otrzymałem zakaz prowadzenia pojazdów. Zapłaciłem, pojechałem dalej, moderatorka zinterpretowała to w inny sposób, być może myślała, że nie zapłaciłem. Dowody: https://imgur.com/a/ldW5mH3 Coś od siebie: Od siebie mogę napisać tylko tyle. Przepraszam gracza w którego wjechałem i proszę o odwieszenie prawa jazdy, bo zrozumiałbym, jeżeli bym nie zapłacił i uciekł, lecz zapłaciłem i pojechałem. Dodam jeszcze, iż moderatorka zadziałała dosyć pochopnie, zabrała prawko, nie sprawdziła logów i jestem zmuszony do napisania apelacji, nie wytepała pojazdu po zabraniu prawa jazdy do przechowywalni. Po próbie kontaktu, ta po prostu wyłączyła prywatne wiadomości. Nie łaska sprawdzić logi i nie utrudniać sprawy? Nie piszę skargi bo nie jest to ogromne uchybienie, lecz mam nadzieję, że taka sytuacja się nie powtórzy!
×
×
 • Create New...