Jump to content

Kacper.

Player
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Świetny Gość!

5 Followers

About Kacper.

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 09/27/2000

Komunikatory

 • Numer GG
  Brak
 • Skype
  Brak
 • Website URL
  Brak
 • Steam
  Brak

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1424 profile views
 1. Model pojazdu: Wszystko Przebieg: --- Cena: do 100tyś Felgi: ----
 2. Model pojazdu: Burrito Przebieg: 11200 Cena: 215tyś do negocjacji! Kolor: Czarny Felgi: OFF ROARD Kolor Świateł: Biały Tuning: KOMPUTER POKŁADOWY / OFF ROARD / RH1 / FMK Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/El29A4p
 3. Jak byś mi wysłał nagranie to bym ci zapłacił z góry ja nawet nie zwróciłem uwagi że Cię staranowałem. Podaj mi ile mam Ci zapłacić to Ci dam. Pozdrawiam Zapłacone @WarninG1 potwierdzi
 4. Model pojazdu: Burrito Przebieg: 9700 NISKI PRZEBIEG! Cena: 220tyś DO NEGOCJACJI Kolor: Czarny Felgi: OFF ROARD !!NAJDROŻSZE!! Kolor Świateł: Biały Tuning: KOMPUTER POKŁADOWY / OFF ROARD / RH1 / FMK Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/El29A4p Sprzedam Burrito !!SZYBKIE JAK MÓJ WUJEK!! JEDYNY MINUS TEGO SAMOCHODU TO TEN NA AKUMULATORZE! NIE BITY! NIE COFANY PRZEBIEG! TRZYMANY POD KOCEM! IGŁA! OKAZJA! Edytowane 18 godzin temu przez Kacper.
 5. !! Nie wiem gdzie to mógłbym dać jeśli administracji nie podoba się miejsce zamieszczenia posta proszę o przemieszczenie go na poprawny dział forum !! Witam w związku z tym że na serwerze została dodana nowa aktualizacją związana z cenami na stacji paliw. Przychodzę z propozycją zrobienia z tego nowego biznesu. Polegało by to na tym że własciciel stacji paliw ustalał by cenę paliwa od 2-3$/l. Gracze tankowali by swoje pojazdy a gracz dostawał by z ustawionej kwoty 80% lub 60%. Gdy stacja była by położona w centrum (np. Doherty) kwota jaką zarobimy była by 60% ponieważ mamy tam większy ruch. A jak stacja była oddalona od głownych miast włascicel zarabiał by 80% z powodu iż jest tam mniejszy ruch. 40% lub 20% z ceny za 1l było by automatycznie pobierane jako opłata przez wlascicela za zakup paliwa. Cena paliwa może być zmieniana przez wlasciciela co 24h !! Mam nadzieję ze mój pomysł się podoba !! !! Jak ktoś ma jeszczę jakis pomysł co można by było dodać do tego biznesu pisać w komentarzu !!
 6. Auto dla koksa z dużymi jajami (Czyli dla mnie)
 7. Za slaby komputer chyba masz
 8. https://imgur.com/a/u4RPg1W
 9. Jak dostane unbana to sie pobawimy

  1. Mazeusz*

   Mazeusz*

   Okej PrawiczkuKapi

 10. Witam, zamieniłem swojego Premiera FMK na to Buritto. Po kupieniu Burka nie sprawdziłem nawet czy miał on komputer. Jeżeli BloodLine może sprawdzić czy pojazd przy sprzedaży graczowi o nicku S.M.E.R.F miał zamontowany komputera a gracz np go zdemontował po kupnie żeby wyłudzić pieniądze. Jak pojazd przy sprzedaży nie miał komputera to mogę go zamontować z mojej kieszeni. Pozdrawiam i licze na unbana.
 11. Buritto FMK OFFKI KOMPUTER 40kp 185k do nego!
×
×
 • Create New...