Jump to content

Suspect*

Player
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 CJ

About Suspect*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 07/25/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Motocykle, Informatyka

Recent Profile Visitors

527 profile views
 1. Nick: ElSuspecto Staż: 3 lata, 560h Serial: 262CCE20AEFA8A5E4BD99387182E8D43 Nick osoby zawieszającej: Maff Powód zawieszenia prawa jazdy: celowe taranowanie innych graczy Opis sytuacji: taranowałem innego gracza Link do poprzedniej apelacji: Dowody: brak Coś od siebie: Jeszcze raz pisze apelacje gdyż bardzo mi zależy na skróceniu kary chociaż o kilka godzin. Przemyśłałem swoje zachowanie bardzo dokładnie i bardzo żałuje za to co zrobiłem.
 2. Nick: ElSuspecto Staż: 3 lata, 560h Serial: 262CCE20AEFA8A5E4BD99387182E8D43 Nick osoby zawieszającej: Maff Powód zawieszenia prawa jazdy: celowe taranowanie innych graczy Opis sytuacji: taranowałem innego gracza Dowody: brak Coś od siebie: Byłem zdenerwowany bo cały czas po naprawie ktoś we mnie wjeżdał i musiałem naprawiać cały czas. Zdenerwowałem się i zaczałem taranować losowego gracza. Ochłonąłem po tej sytuacji i wiem że nie powinienem go taranowac, a jesli kto mnie taranuje to nie taranowac kogos innego tylko napisac ./report na gracza ktory mnie taranowal. Jest mi głupio po tej sytuacji. Przepraszam i obiecuje że juz wiecej sie to nie powtórzy. Nie będę odpłacał złem na zło bo to nie jest prawidłowe zachowanie. Przepraszam i prosze o pozytywne rozpatrzenie apelacji. Pozdrawiam.
 3. Nick: |MUTE|Suspect* Wiek: 18 Serial: 262CCE20AEFA8A5E4BD99387182E8D43 Staż: 3 lata Powód zmutowania : CBK Krótki opis sytuacji: Byłem na fajnym evencie 'pościg za adminami' i juz wysiadłem ze swojego auta i ktoś mnie przejechał i nie chciał zjechać i napisałem dwa słowa używając bardzo nieodpowiedniego słownictwa Dowody: brak Link do poprzedniego podania: brak Coś od siebie: Poniosły mnie emocje i napisałem dwa słowa których nie powinienem używać, wiem że popełniłem bład. Przemyśłałem całą sytuację i wiem że już sie nie powtórzy. Ochłonąłem już po całej sytuacji dlatego pisze teraz apelacje. Zmutowanie jest dla mnie lekcją że nie należy się wyrażać w taki sposób na serwerze. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji
 4. Model pojazdu: Bobcat ID[53434] Przebieg: 19k Cena: Licytacja. Cw- 40, Kt- brak. Kolor: SS Felgi: Importy Kolor Świateł: różowe Tuning: RH1, lampki, Felgi, Atrapa duża,
 5. Model pojazdu: Bobcat ID[53434] Przebieg: 19k Cena: Licytacja. Cw- 40, Kt- brak. Kolor: SS Felgi: Importy Kolor Świateł: różowe Tuning: RH1, lampki, Felgi, Atrapa duża, SS:
 6. Model pojazdu: Sultan ID[21519] - pierwszy właściciel Master_Jeff! Przebieg: 63k Cena: Licytacja. Cw- brak, Kt- brak. ofki pw Kolor: SS Felgi: Ahab Kolor Świateł: różowe Tuning: FullMk, Fele Ahab, Rh1, lampki, Full Visu X-flow, Atrapa duża, Taxo SS:
 7. Pisałem że dam tyle jak auta sprzedam. Nie widać że bullet na giełdzie stoi? Pozatym nic już później nie pisałeś że kiedy kasa czy coś, na forum też nic nie otrzymałem. Więc nie rozumiem o co Ci chodI
 8. Sorry za wypowiedz. Proszę nie karać punktami. Ktoś kazał Ci się wymieniać? Chciałeś auto z id sprzedać w parę godzin? Na auto z id musi być kupiec. Jak najbardziej popieram osoby wypowiadające się wyżej.
×
×
 • Create New...