Jump to content

Dawidrpgx

Premium
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

115 Świetny Gość!

About Dawidrpgx

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Daleko

Recent Profile Visitors

 1. Zarobki na 4lvl taxo i tak są trochę za duże, za bardzo się one wyróżniają wśród innych prac.
 2. Nazwa organizacji i skrót: Crips CRS Link do panelu organizacji: http://panel.pylife.pl/organizacje/6390 Pasek lidera organizacji (panel.pylife.pl): Data założenia organizacji: 07.06.2019 Ilość członków organizacji: 17 Ilość podkanałów: Zarząd, Rozmowy Logotyp organizacji:
 3. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 4. Jeżeli ktoś zniszczył auto, to czekaliśmy aż wejdzie na serwer i podejmowaliśmy próbę wyegzekwowania kary. Jeżeli dana osoba by nie zapłaciła, to zostałaby wyrzucona z organizacji. Takie osoby same ją opuszczały, dlatego już nie czuliśmy potrzeby wyciągania dalszych konsekwencji. W końcu wyszło na to samo. Natomiast w Twoim przypadku jest inaczej, przekroczyłeś granice przyzwoitego zachowania i uznałem z zarządem, że musisz ponieść za to konsekwencje. Jako pierwszy w organizacji z premedytacją zniszczyłeś i porzuciłeś wszystkie jej auta. W dodatku chamsko się przy tym zachowywałeś. Zrobiłeś forum, które również usunąłeś, poza tym faktem byłeś osobą która robiła najmniej, a potem pisała, że robi najwięcej. Również kupiłeś bazę bez mojej wiedzy i poprzenosiłeś tam pojazdy. Potem w dodatku pisałeś, że organizacja ma Ci zwrócić pieniądze za kupno bazy, za którą jak się później okazało mocno przepłaciłeś.
 5. Niestety, ale w większości to Ty wywoływałeś te konflikty. Każdy w organizacji ponosił konsekwencje za swoje występki. W chwili obecnej Ty popełniłeś ich najwięcej.
×
×
 • Create New...