Jump to content

KavKa.

Gold
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

291 Świetny Gość!

About KavKa.

 • Rank
  Ken Rosenberg

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2030 profile views
 1. Osobiście nie zaciągałem ręcznego, więc nie wiem dlaczego był u Was zaciągnięty. Przeczytaj dokładnie co napisałem, że "Z tego co pytałem, to funkcjonariusz nie miał prawa wystawić mandatu, gdy w pojeździe nie było zaciągniętego ręcznego." Podsumowując.. Nie będę tutaj się dalej sprzeczał, a tym bardziej pisał skarg "Jak mi pisałeś w grze, że mam taką możliwość", bo o takie coś nie ma największego sensu. Na przyszłość po prostu nie będę porzucał pojazdów na środku drogi. Więc uważam, że temat można już zamknąć
 2. Dobrze dziękuję za taką informację, lecz prosiłbym o wypowiedź obydwu funkcjonariuszy, ponieważ moim zdaniem nie słusznie nadali mandaty, bo nie miałem zaciągniętego ręcznego. A z tego co się orientowałem i pytałem wielu osób, to funkcjonariusz nie miał prawa wystawić mandat jeżeli pojazd nie miał ręcznego.
 3. Poprawnie? Nie miałem zaciągniętego ręcznego
 4. Witam, otóż chciałbym się dowiedzieć kto mi nadał mandaty za złe parkowanie (dwa ostatnie). Z góry dziękuję. ID pojazdów: (Moonbeam) 199705 oraz 67756 (Sadler).
 5. Pasek z panel.pylife.pl: Serial: 362D2253DEBCDB19937D8F985FF88CB2 Staż na serwerze: Łączny czas gry: 1468h 6m. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 4/5h. Imię: Jarek Wiek: 16 lat Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?:Nie Czy posiadasz TeamSpeak3?: Tak Czy posiadasz mikrofon?: Tak. Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Oczywiście, że tak. Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Tak byłem karany, lecz od dłuższego czasu nie otrzymuję żadnych kar. Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?: W życiu realnym nie mam styczności z policją, lecz czasami chętne oglądam program W11. Dlaczego chcesz dołączyć do SAPD?: Jest to prosta odpowiedź, powiedziałbym że lubię pomagać innym jednak jest to rzecz oczywista, bardziej w byciu funkcjonariuszem podoba mi się stawianie czoła temu jakże trudnemu wyzwaniu, aby służyć i chronić innych. Zawsze podobała mi się praca funkcjonariusza, gdyż wymaga ona dużego poświęcenia i sił, co sprawia że nie jest to nudnym zajęciem. Z drugiej strony jest to bardzo skoordynowana i dobrze działająca frakcja która dba o swoich pracowników, mam tam wielu znajomych którzy traktowani są dobrze. Coś o sobie (Opisz swój charakter): Nazywam się Jarek i mam 16 lat. Pochodzę z województwa Śląskiego. Aktualnie uczęszczam do Technikum o profilu informatycznym. Wybrałem ten kierunek, ponieważ interesuję się składaniem sprzętu oraz różnymi programami. Interesuję się sportem, motoryzacją oraz jak wcześniej wspomniałem informatyką. Jestem osobą pokorną, przyjazną oraz cierpliwą, a gdy chcę coś osiągnąć to dążę do danego celu, żeby drugie osoby zaakceptowały to w pozytywny sposób i nie boję się jakichkolwiek porażek. W wolnym czasie spędzam czas ze znajomymi lub gram w gry komputerowe bądź uprawiam sport. Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Mógłbym tu wymienić dużo czynników, jednak najważniejszymi z nich są: mój charakter, moja chęć dążenia do celu, zawziętość w tym co robię. Lubię wyzwania i zawsze staram się im sprostać, tak samo będzie z wyzwanie jakim jest SAPD jeżeli zostanie dana mi możliwość wstąpienia w wasze szeregi. Funkcjonariusz powinien wykazywać się stanowczością, współczuciem i racjonalizmem, a te słowa idealnie opisują jedne z moich cech charakteru. Umiem dogadać się z innymi, więc nie będę miał problemu z zaaklimatyzowaniem się z nowym środowiskiem. Wiem że zawsze godnie służyć będę innym i nigdy nie splamię munduru SAPD i razem z moimi towarzyszami będę wspinać się po drabinie tejże frakcji.
 6. Nick: @KavKa. Link do profilu: https://pylife.pl/profile/21189-kavka/ Serial 362D2253DEBCDB19937D8F985FF88CB2 Staż na serwie: Ponad 3 lata/przegrane ponad 1400h. Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: Podbijanie wątków. Krótki opis sytuacji: W pewnej sprawie pośpieszałem w postaci oznaczania, aby się wypowiedziała i zajęła sprawą i za to dostałem kolejkę. Dowody: Zbytnio nie mam, Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: To tak kara jest zbyt sroga i niezbyt słuszna, ponieważ wystarczyłoby "dać punkty karne, bądź faktycznie tę kolejkę, ale na krótszy okres czasu". Generalnie sama kolejka nie umożliwia mi jakiegokolwiek pisania w postach czy innych rzeczach. Więc z całego serca proszę, aby kolejka była ściągnięta, ponieważ "Nie byłem świadom, że za takie coś dostałem, lecz dodam, że następnym razem nie będę nikogo pośpieszał. Pozdrawiam.
 7. Nick: @KavKa. Link do profilu: https://pylife.pl/profile/21189-kavka/ Serial 362D2253DEBCDB19937D8F985FF88CB2 Staż na serwie: Ponad 3 lata. Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: Podbijanie wątków. Krótki opis sytuacji: No oznaczałem @BloodLine_ aby się zajęła pewną sprawą, ponieważ długo już oczekuję na zwrot gotówki i nie tylko ja. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Nie byłem świadomy, że za takie coś może być kolejka, lecz po prostu długo już oczekuję na zwrot gotówki. Następnym razem nie będę nikogo pośpieszał i proszę mi o ściągnięcie kolejki.
 8. @BloodLine_ Mogłabyś się zająć sprawą?
 9. KavKa.

  LOCK

  Jakie kt?
 10. KavKa.

  LOCK

  Buff 150
 11. To kup komis za 100k, ale ofertę mam 250k dla Twojej świadomości.
×
×
 • Create New...