Jump to content

Kavka*

Player
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

137 Świetny Gość!

About Kavka*

 • Rank
  Ken Rosenberg

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1336 profile views
 1. Nick: Kavka* Staż: Ponad 3 lata. Serial: 362D2253DEBCDB19937D8F985FF88CB2 Nick osoby zawieszającej: noctropolis Powód zawieszenia prawa jazdy: taranowanie pojazdem, jazda pod prąd, tarany. Opis sytuacji: Gdy wszedłem do gry i wziąłem pojazd marki Elegy, wsiadł do mnie gracz i wpadło mi do głowy co nie dawno odkryłem, osobiście chciałem pokazać graczowi tzw "stunta" i niestety jechały dwa pojazdy które staranowałem, ponieważ jechałem środkiem drogi. Bodajże początkowo było tak że za pierwszym razem i podejście na prostą, staranowałem najpierw Moonbeama, a następnie pod drugim podejściem Sabre. Po tej całej sytuacji stanąłem na krawężniku, ponieważ chciałem zapłacić za całe szkody, lecz niestety dostałem zakaz prowadzenie pojazdów, i następnie wyszedłem z gry, później gdy wszedłem na serwer graczy nie mogłem znaleźć "teraz przed chwilą znalazłem na serwerze z jednych wymienionych, i zapłaciłem za szkodę". Dowody: Brak jedynie mogę wkleić poprzednią moją apelację. Coś od siebie: Piszę tę apelację, ponieważ mi zależy o odwieszeniu kary, można to właśnie wziąć pod uwagę że zapłaciłem za szkodę graczowi, bo drugiego nie mogłem znaleźć od momentu gdy zostało mi cofnięte prawo jazdy, dodam że innym by nie zależało by pisać apelację, a tym bardziej płacić za szkodę, a ja właśnie to zrobiłem i to można mi prawo wierzyć i wyrozumieć mnie że mi bardzo zależy na odwieszeniu kary. Więc drogi RCONIE noctropolisie prosiłbym Cię abyś odwiesił karę, ponieważ jak wspominam że bardzo mi na tym zależy i to że wcześniej miałem zabrane prawa jazdy, to nie znaczy żeby teraz mi nie dawać szansy, uważam że mógłbyś mi ja dać, ,każdy człowiek uczy się na błędach i jeszcze gdy jestem co raz starszy i naprawdę nie chce dla nikogo źle i tym bardziej nie utrudniać nikim rozgrywki co pokazałem jeżdżąc pod prąd oraz taranując graczy, również jeszcze dodam że co wspomniałem wcześniej że bardzo mi zależy żeby kara była skrócona, można po tym wnioskować że dużo się rozpisuję, więc jeszcze raz noctropolisie prosiłbym o przeczytania całego wątku i dania mi szansy i naprawdę piszę to wszystko z całego serca. Pozdrawiam. SZKODA: [2019-08-24 22:39:19] [Output] : ✔ Przekazujesz 50.00 € graczowi |AOSP|KOMIS|JokeR707/262.
 2. Nick: Kavka* Staż: 3 lata - 1060 godzin. Serial: 362D2253DEBCDB19937D8F985FF88CB2 Nick osoby zawieszającej: noctropolis Powód zawieszenia prawa jazdy: "odwalanie pojazdem, jazda pod prąd, tarany" Opis sytuacji: No to tak początkowo byłem organizacyjnym Elegy i nagle wsiadł do mnie gracz, ja osobiście chciałem mu pokazać stunta, którego nie dawno odkryłem, i podszedłem do dwóch prób taranując jednego Moonbeama tzw "klocka". Gdy po tych próbach mi się kompletnie nie udawało chciałem napisać do graczy, lecz ich nie znalazłem na serwerze, dodatkowo w tym momencie dostałem zakaz prowadzenia pojazdów. Dowody: Coś od siebie: Wiem że po części jest to moja wina, ponieważ dopuściłem chaos i zagrożenie na drodze, lecz chciałem pokazać graczowi wyczyn, i niestety mi się nie udało za pierwszym razem, ale w ogóle nie powinienem tego robić, no ale niestety podczas gry jest to zupełnie inaczej niż się piszę apelację odwoławczą od kary, również wspomniał bym o pewnej rzeczy że chciałem i do tej pory chcę zapłacić pewnemu graczowi za szkodę którą mu urządziłem, lecz do tej pory go nie ma na serwerze. No ale od siebie chciałbym dodać że piszę tę apelację gdyż mi zależy o odzyskanie prawa jazdy, więc gdyby mi nie zależało, to w ogóle był nie pisał, i wszystko bym "olał" i także prosiłbym o wyrozumiałość że nie chciałem źle dla innych i dla siebie, ponieważ nie jestem tzw "odwalaczem" i dlatego tak się wypisuję, ponieważ mi zależy chociaż na skróceniu kary. Wspomnę jeszcze, że w poprzednich moich karach czasami to robiłem z "nudów" ale teraz nie chciałem źle no i wyszło jak wyszło, więc jeszcze raz wspomnę że mi bardzo zależy o skróceniu kary bądź jej odwieszeniu..
 3. Dokładnie, w żadnym stopniu mnie to nie uraziło, i jak najbardziej należy mu się od ciszenie
 4. Witam, potwierdzam wersję $bodzio$ iż "wyzywaliśmy się" dla żartów i nikogo to nie urażało. Więc również myślę że kara jest zbyt przesadzona, i uważam żebyście od ciszyli go, Pozdrawiam
 5. Nick: Kavka* Staż: Ponad 3 lata. Serial: 362D2253DEBCDB19937D8F985FF88CB2 Nick osoby zawieszającej: @|PSP|SGRT|Simpel Powód zawieszenia prawa jazdy: "wpychanie się w kolejkę na mechaniku" Opis sytuacji: No co tutaj dużo mówić po prostu wepchałem się w kolejkę, chciałem cofnąć, lecz Simpel chyba mnie źle zrozumiał, ponieważ napisałem "to co", a nie wiedziałem czy jechać dalej, czy cofnąć. Dowody: - Coś od siebie: Przyznaję że się sam wepchałem do kolejki, i od siebie mogę dodać że więcej tak nie zrobię..
 6. Kavka*

  LOCK !

  Takie oferty mnie nie interesują, można zamknąć!
 7. Kavka*

  LOCK !

  ID 187k Dalej!
 8. Witam wypowiem się na ten temat, otóż przyjechałem na tego mechanika i chciałem naprawe "nawet w logach widać że maska, zderzak, drzwi", l mechanik po prostu moim zdaniem zrobił specjalnie F7, żeby ode mnie wymusić pieniądze czyli 140e za 3 części, a tak naprawdę koszt to nie całe 60e. Dla gracza mogę zwrócić te 60e.
 9. Kavka*

  LOCK !

  Model pojazdu: Elegy Przebieg: 3000 km. Cena: Kolor: Ciemno-morski. Felgi: Meshe Kolor świateł: Białe Tuning: MK1, MK2, MK3, RH1, Felgi Mesh, Wydechy. Zdjęcie:
 10. Data i godzina zdarzenia: 11.08.19, godzina ok 23:55. Nick/pasek: Kavka* Nick/pasek oskarżonej osoby: |RAPORTER|.Raptor. Mój serial: Nie potrzebny. Opis: Byłem na giełdzie LV, i oskarżony uszkodził sobie pojazd, i mnie nagle zwyzywał, po czym mnie zabił. Dowody w postaci logów: https://imgur.com/a/aZCTEqg https://imgur.com/a/Ca4PYjp https://imgur.com/a/1YdhiCL Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Uważam że prawko na 7 dni, lecz myślę że administracja podejmie decyzję. [2019-08-11 23:52:28] [Output] : 178 |RAPORTER|.Raptor.: k**wi.szonie wypier.dalaj [2019-08-11 23:52:35] [Output] : 178 |RAPORTER|.Raptor.: piz.do [2019-08-11 23:53:10] [Output] : >> |RAPORTER|.Raptor.(178): skarga [2019-08-11 23:53:20] [Output] : << |RAPORTER|.Raptor.(178): plac mi kur.wo lepiej [2019-08-11 23:53:35] [Output] : << |RAPORTER|.Raptor.(178): bo zaraz tam zajade po ciebie
 11. Data i godzina zdarzenia: 09.08.19, godzina ok 19:35. Nick/pasek: Kavka* Nick/pasek oskarżonej osoby: KubaGTHD*cb Mój serial: Zbędny Opis: Stałem na stanowisku (tune) na Garcii, i po prostu gdy przyjechał pojazd centralnie wbiegł mi na stanowisko, po czym oboje dostaliśmy kicka. Dowody w postaci logów: https://imgur.com/a/UUmA0N7 https://imgur.com/a/oVUEJQG Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy Zakaz pracy [2019-08-09 19:25:10] [Output] : Rozpocząłeś/ęłaś pracę.
 12. Model pojazdu: Sandking ID 167K. Przebieg: ok 25k. Cena: CW 350K, MP-10K, KT- 420K. Kolor: Zielono-czarny. Felgi: Offroad. Kolor Świateł: Białe. Tuning: MK1, MK2, MK3, UW, Offroad, Hydra. Zdjęcie Pojazdu: Później dodam.
×
×
 • Create New...