Jump to content

Lechu98.

Premium
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

210 Świetny Gość!

About Lechu98.

 • Rank
  Ken Rosenberg

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1502 profile views
 1. Pasek Serial: 362D2253DEBCDB19937D8F985FF88CB2 Imię: Jarek Wiek: 16 lat O sobie: Jak wyżej wspomniałem nazywam się Jarek i mam 16 lat, pochodzę z województwa Śląskiego. Aktualnie uczęszczam do Technikum o profilu informatycznym. Interesuję się sportem w szczególności piłką nożną, a także motoryzacją oraz wędkarstwem. Jestem osobą, pomocną, zaradną oraz cierpliwą i gdy chcę coś osiągnąć do dążę do danego celu. W wolnych chwilach spędzam czas ze znajomymi lub gram w gry komputerowe. Twój staż na serwerze: Łączny czas gry: 1180h 24m. Dlaczego SMSA: Jest to prosta odpowiedź, powiedziałbym że lubię pomagać innym jednak jest to rzecz oczywista, bardziej w byciu funkcjonariuszem podoba mi się stawianie czoła temu jakże trudnemu wyzwaniu, aby służyć i chronić innych. Zawsze podobała mi się praca funkcjonariusza, gdyż wymaga ona dużego poświęcenia i sił, co sprawia że nie jest to nudnym zajęciem. Z drugiej strony jest to bardzo skoordynowana i dobrze działająca frakcja która dba o swoich pracowników, mam tam wielu znajomych którzy traktowani są dobrze. Czy zapoznałaś/eś się z regulaminem SMSA(na forum): Tak oczywiście, moją ulubioną potrawę wymienię poniżej. Czy byłaś/eś karany na serwerze (jeśli tak, wymień swoje kary): Tak, byłem karany głownie zabierano mi zakaz prowadzenia pojazdów oraz miałem tam bodajże 2 bany, lecz większość tych moich kar otrzymywałem parę miesięcy temu. Czy posiadasz aktywne kary na forum lub na serwerze? Nie Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany: Mógłbym tu wymienić dużo czynników, jednak najważniejszymi z nich są: mój charakter, moja chęć dążenia do celu, zawziętość w tym co robię. Lubię wyzwania i zawsze staram się im sprostać, tak samo będzie z wyzwanie jakim jest SMSA jeżeli zostanie dana mi możliwość wstąpienia w wasze szeregi. Funkcjonariusz powinien wykazywać się stanowczością, współczuciem i racjonalizmem, a te słowa idealnie opisują jedne z moich cech charakteru. Umiem dogadać się z innymi, więc nie będę miał problemu z zaaklimatyzowaniem się z nowym środowiskiem. Wiem że zawsze godnie służyć będę innym i nigdy nie splamię munduru SMSA i razem z moimi towarzyszami będę wspinać się po drabinie tejże frakcji. PS: Moją ulubioną potrawą, jest taka potrawa która zawiera w środku mięso np ( Krokiety, pierogi lub pyzy).
 2. Sult sprzedany, został tylko Bullet.
 3. Model pojazdu: Sultan (ID WYSOKIE) Przebieg: 500 km. Cena: Licytacja od 300K, MP, Kup teraz 465K. Kolor: Żółty Felgi: Ahab Kolor Świateł: Żółte Tuning: SS Zdjęcie Pojazdu: Poniżej. Model pojazdu: Bullet ID 88K. Przebieg: 61K Cena: Licytacja od 300K, MP 10k, Kup teraz 450K +PODATEK Kolor: Fioletowy- różowy Felgi: Grove Kolor Świateł: Fabryczne Tuning: MK1, MK2, MK3, RH1, Malowane felgi. Zdjęcie Pojazdu: Poniżej.
 4. Pojazd sprzedany, można zamknąć.
 5. Komis sprzedany, można zamknąć.
 6. Lokalizacja: Las Ventuas Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/564 Cena za dobę: 655e Cena za nieruchomość: CW 250k, MP 10K, KT 300k! Nazwa nieruchomości: Biuro komisu Opis: Komis znajduję się w świetniej lokalizacji blisko jest do przechowalni pojazdów, oraz posiada mnóstwo miejsca na autka. Dodatkowo jest bankomat, i oczywiście komis umożliwia zamawianie pojazdów z fabryki!. Zdjęcia nieruchomości:
 7. Nie wiem dokładnie, ale podejrzewam że 6 lub 7 sierpnia.
 8. Model pojazdu: Camper Przebieg: ok. 200 km. Cena: Licytacja, MP 10k, Kup teraz 90k. Kolor: Fioletowy Felgi: Import. Kolor Świateł: Odyny ok 90% (unikatowe) Tuning: RH1, Importy, PJ, unikatowe lampki Odyn ok 90%. Zdjęcie Pojazdu:*wymagane*
×
×
 • Create New...