Jump to content

Pan_KAVKA*

Premium
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Świetny Gość!

About Pan_KAVKA*

 • Rank
  Frank Tenpenny

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

889 profile views
 1. Model pojazdu: Najlepiej ELegy , ale może być także inne autko. Przebieg: DO 20000 km Cena: DO 450K Felgi: obojętne.
 2. Witam. Osobiście nie używam żadnych programów itp.. Przyszedłem tam wczoraj przed północą , ponieważ w panelu z domkami zauważyłem że się zwalnia. Co do tej animacji , użyłem tego "tańca" przez jakieś 5 sekund , ale na nagraniu widać że cały czas. Nie wiem być może , to jakiś błąd. Zresztą miejsce nie ma żadnego wpływu na wykupienie domki , gdy się zwalnia. Jeszcze raz piszę do wszelkich oskarżeń ( Nie używam animacji cały czas , oraz nie posiadam jakichkolwiek programów itp..) Liczę o wyjaśnienie sprawy Pozdrawiam. Dodam że się ruszyłem w blipie , ale nie wiem cały czas , dlaczego miałem animacje.
 3. Data i godzina zdarzenia: 23.06.19 , godz ok 14:30 Nick/pasek: Pan_KAVKA* Nick/pasek oskarżonej osoby: Venon201 Mój serial: nie potrzebny Opis: Byłem na giełdzie SF , i oskarżony wystawił pojazd (Manana) za kwotę 18K , napisałem "XDDD" i gracz mnie celowo przejechał. Dowody w postaci logów: https://imgur.com/a/CBHKwz4 https://imgur.com/a/xIpdlqR
 4. Można , również tego używam gdy się zablokuję w markerze.
 5. *Proszę nie karać punktami* Mechanikowi mógł się zbugować Blip na ekranie , i po prostu nie miał innego wyjścia , i dlatego pewnie przestawił ci te MK.
 6. Data i godzina zdarzenia: 19.06.2019r godz ok 16:10 Nick/pasek: Pan_KAVKA* Nick/pasek oskarżonej osoby: |JBB|Tune-SF|DZT|Supra Mój serial: zbędny Opis: Stałem na stanowisku od tune od ponad 30min. Oskarżony przed tym zdarzeniem rozpoczął pracę , po czym przyjechał Jester , i gracz po prosił abym mu zamontował RH1. Do liczka mu się nie spodobała i po prosił prawdopodobnie aby zamontował na 1% , i nastepnie oskarżony wbiegł mi na stanowisko. Dowody w postaci logów: https://imgur.com/a/TIgHx6K https://imgur.com/a/lRygeE5 Oczekiwania : zakaz pracy dla oskarżonego. [2019-06-19 15:42:25] [Output] : Rozpocząłeś/ęłaś pracę.
 7. Model pojazdu: Cheetah Przebieg: DO 30KP Cena: DO 350K Felgi: obojętne. Model pojazdu: Sandking ( 12K ID ) Przebieg: 0KM Cena: DO 220K Felgi: obojętne.
 8. Lokalizacja: LS-VinewoodLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/541Cena za dobę: 620eCena za nieruchomość: Licytacja od 5K | MP 2K.Nazwa nieruchomości: WillaOpis: Wokół domku znajduję się spora ilość miejsca na pojazdy , jak i również jest otwarty garaż , oraz w środku jest świetny interior z basenem. Zdjęcia nieruchomości: https://imgur.com/a/DBfClfa https://imgur.com/a/6MZuX7b https://imgur.com/a/dQlhZP9 https://imgur.com/a/mXi2kNk
 9. Wiem o tym , lecz to było jakieś 2 miesiące temu i wtedy najczęściej dostawałem kary. A niedawno dostałem UB i nie chce odwalać , więc możesz mi wierzyć. Więc @Vespe naprawdę mi zależy o odwieszenie kary. I mam taką nadzieje że to już będzie ostatnia kara na moim koncie.
 10. Nick: Pan_KAVKA* Staż: 3 lata Serial: 362D2253DEBCDB19937D8F985FF88CB2 Nick osoby zawieszającej: Vespe Powód zawieszenia prawa jazdy: jazda pod prąd Opis sytuacji: WIęc gdy byłem na autostradzie LV napisałem reporta , ponieważ "dachowałem" i gdy administrator @Vespe mnie obrócił pojechałem dalej pod prąd. Dowody: - Coś od siebie: Mogłem ruszyć głową i pojechać na około , a tak dostałem prawo jazdy. Chciałbym żeby moja kara była odwieszona lub skrócona.
×
×
 • Create New...