Jump to content

Eitho*cb

Gold
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

178 Świetny Gość!

5 Followers

About Eitho*cb

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 03/11/2002

Komunikatory

 • Website URL
  Discord: Eitho#9637

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Mała wieś na Dolnym Śląsku :)
 • Zainteresowania
  Informatyka: programowanie (back-end)

Recent Profile Visitors

4235 profile views
 1. Jesteś kreatywny, potrafisz tworzyć grafikę i chcesz zarobić trochę pieniążków (waluta serwerowa)? Zobacz: (link w komentarzu)

 2. Z góry informuję, iż ten wątek nie jest zgodny ze wzorem, ponieważ nie ma odpowiedniego wzoru (to nie jest jednorazowe podanie o grafikę). Poszukuję kreatywnego i odpowiednio zdolnego (nic zaawansowanego, największa trudność to będzie wymyślenie a nie stworzenie) do podjęcia ze mną współpracy przy tworzeniu automatycznie generowanych sygnatur (lub pasków, zwał jak zwał) do wstawienia na forum. Kod jest już w 90% gotowy, brakuje mi tylko grafika do tworzenia nowych stylów pasków oraz kilku linijek kodu. Jak zapewne można się domyślić, owe paski mają być alternatywą od domyślnych pasków AFXa - tych, które każdy z was ma na forum. Zadaniem osoby podejmującej ze mną współpracę byłoby wymyślanie jakie informacje, w jakim miejscu i w jakim stylu umieścić na pasku oraz stworzenie "tła" pod owy pasek. Informacji do dyspozycji (= z możliwością wstawienia na pasek) mam dosyć dużo: Mimo, iż potrzebuję kogoś do dłuższej współpracy (chcę stworzyć wiele stylów, a gracze będą mieli do wyboru który użyć, będą też mogli użyć swojego własnego), to osoba która chcialaby spróbować swoich sił na przykład tylko w jednym pasku też będzie mile widziana. Wynagrodzenie jest w postaci części kwoty którą będę otrzymywał (mam nadzieję xD) jako zapłatę za pasek, w walucie serwerowej. Dokładny procent będzie zależny od rodzaju sygnatury wybranej przez gracza (wybór z gotowych sygnatur, użycie sygnatury innego gracza za jego zgodą, zlecenie stworzenia sygnatury od 0, użycie własnej grafiki). Oczywiście zawsze wynagrodzenie do negocjacji. Więcej szczegółów (wymiary, jakie pliki mają być wysyłane, ewentualnie przykład że naprawdę jestem w stanie generować takie paski) w wiadomości prywatnej. w pobieraniu czasu gracza zrobiłem literówkę, zamiast 'player_for', dałem 'player_from', nie czepiajcie się pls
 3. Jeśli znasz się na grafice, JESTEŚ KREATYWNY/a i chcesz trochę zarobić (waluta serwerowa) to zapraszam do współpracy. Mam zamiar oferować graczom automaczynie generowane sygnatury (lub paski, zwał jak zwał), które będą alternatywą dla domyślnych pasków od AFXa. Większość kodu już mam zrobione, brakuje mi tylko grafików do pomocy przy tworzeniu nowych wyglądów pasków i do wymyślenia jakie informacje na nich umieszczać - a mam ich do dyspozycji bardzo dużo, dużo więcej niż na domyślnych paskach. Mam już jednego grafika, ale jeśli chcemy ten biznes mocno rozwinąć, to potrzebuję więcej osób. Szczegóły i wynagrodzenie na pw.

 4. Gdybym oferował na forum sprzedawanie sygnaturek automatycznie generowanych (mogłyby zawierać dowolne dane o graczu ktore sa powszechnie dostepne (panel gracza)) to by byli klienci na to? Jeśli tak, to ile bym mógł przypuszczalnie za to brać? (waluta serwerowa)

  jak ktoś nie wie o co chodzi, to takie sygnaturki jak są obecnie na pylife:
  249436.pasek1.png
  mógłbym generować je z dowolnym wyglądem, dowolnymi informacjami dostępnymi w panelu gracza lub w panelu organizacji

  1. |SMSA|AOSM|Kubs.ogry

   |SMSA|AOSM|Kubs.ogry

   Napisz ogłoszenie w dziale graficznym, lub napisz podanie do grafików *klik* bo coś grubego za niedługo będzie :)

  2. Eitho*cb

   Eitho*cb

   Ale to nie byłaby usługa stricte graficzna, a raczej programistyczna z "dodatkiem graficznym". Klient miałby robioną sygnaturkę automatyczną z mojego szablonu lub wysyłałby mi 3 pliki: czysta sygnaturka (czyli tło tylko), przykładowa sygnaturka z danymi, ewentualnie czcionke gdyby chcial uzyc innej niz domyslna.

    

   Reasumując, ani do działu graficznego ani do rekrutacji to się nie nada :c

  3. |PSP|JRG-1|SGRW-N|Coqe
 5. Świniaka widzieli?

  i76guIR.png

  2QbnBQ7.png

  V8geesy.png

  mFycVn9.png

 6. Witam, proszę o podanie listy pierwszych pięciu nabytych przeze mnie pojazdów (Eitho, 249436) która będzie zawierać model oraz id pojazdu. Mój serial był co najmniej 2 razy zmieniany, więc lepiej sprawdzić historię konta, niż serialu.
 7. Nick: Eitho Wiek: 15, rocznikowo 16 Staż: 2 lata, 640 godzin Nick osoby zawieszającej: Nayarany Serial: 284FB6F962A2E16506F11D2EEDA75954 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Spieszyłem się, żeby zobaczyć event fotograficzny. Leciałem z prędkością ok. 90 mph Maverickiem, zeskoczyłem nad budynkiem urzędu. Ja zostałem, helikopter spadł. Dowody: - Coś od siebie: Nie mam nic na swoją obronę, popełniłem błąd. Odczekałem już część swojej kary, proszę o jej zdjęcie.
 8. Teraz tak sobie czytam stare forum FullServera (stary serwer Wielebnego na SAMPie) i zauważyłem, że duża część administracji z PYLife, była już na FullServerze. :D:D

  (https://archiwum.fullserver.com.pl/index.php?/topic/109-zmiany-w-składzie-administracji)

  1. SevenJR*

   SevenJR*

   Z przyjemnością informujemy, że do grona administracji dołącza BloodLine oraz noctropolis, do tej pory grający z rangą moderatora. Obydwoje jako administratorzy będą jednocześnie sprawować opiekę nad gronem moderatorów. Wierzymy, że sprawdzą się w tej funkcji. 

   A kto by się spodziewał :D 

  2. Iker

   Iker

   Wielebny swego czasu zrobił wiele dobrego dla serwera i gracze zawsze będą mu za to wdzięczni. Szkoda, że nie można teraz w tej chwili napisać tego samego o chociażby BloodLine_.

 9. Napiszę krótko. - wygląd + funkcjonalność
×
×
 • Create New...