Jump to content

KiemoN.

Premium
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

154 Świetny Gość!

About KiemoN.

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 05/05/2003

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Wrocław
 • Zainteresowania
  .I.

Recent Profile Visitors

4792 profile views
 1. Nick: KiemoN. Serial: D8E782E2F404CA81CEE98B40EBC3D954 Staż na serwie: 4 lata, 730h Nick admina: Szakal_ Powód zbanowania: Przyjęcie od gracza Cheetah'a za podatek Krótki opis sytuacji: No więc gdy dostałem ub w 2018 roku, zacząłem grać na nowo, ponieważ miałem zerowane konto. Cały majątek był zarobiony w legalny sposób, lecz gdy już osiągnąłem swój cel odechciało mi się grać na pylu. Po paru miesiącach dostałem propozycje wymiany tego konta za konto steam. Jeśli dobrze pamiętam ostatnim samochodem na koncie było buritto fmk. Po ok. 6 miesięcy - rok, napisała do mnie tamta osoba czy nie chciałbym się odmienić. Stwierdziłem, że czemu nie skoro dawno mnie tu nie było. Po powrocie na koncie była nebula fmk. Sprzedałem ją i uczciwie grałem przez parę miesięcy po czym dostaje bana, ponieważ osoba posiadająca moje konto handlowała na czarnym rynku... Dowody: Mogę podać jakieś szczegóły z początków grania na serwerze oraz jakieś nicki, hasła. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Odczekałem prawie pół roku z napisaniem tej apelacji. Przez ten czas przemyślałem sobie jaki błąd popełniłem i wiem że drugi raz takie błędu nie powtórzę. W poprzednich apelacjach sam siebie okłamywałem m.in. tym że pisałem o jednym serialu co byłoby nie możliwe, ponieważ zmieniałem komputer więc serial na pewno się zmienił. Także przez ten czas zauważyłem, że sporo frajdy dawała mi gra na pylu, więc bardzo bym chciał wrócić na serwer, pozdrawiam
 2. prosze nie pospieszac 

  1. KiemoN.

   KiemoN.

   Weź to jest śmieszne że administracja sprawdza jedna apelke 2tyg... 

  2. |SAMC|reeziak
 3. @Maga mogłabyś rozpatrzyć moją apelcaje, ponieważ @Szakal_ nie zerknął nawet na nią od prawie 2 tygodni.
 4. Nick: KiemoN Serial: D8E782E2F404CA81CEE98B40EBC3D954 Staż na serwie: 4 lata, 730h Nick admina: Szakal_ Powód zbanowania: Przyjęcie od gracza Cheetah'a za podatek Krótki opis sytuacji: Pod koniec 2018 roku zostałem odbanowany na serwerze. Straciłem wtedy chęci do grania, więc gdy zobaczyłem ogłoszenie na wymianę konta stwierdziłem że to idealna propozycja na zabicie nudy. Dowody: Jedynym dowodem, które mogę dać to screenshoty z messengera Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Pomimo twoich wątpliwości pod ostatnią apelacją, powiem ci że jestem pierwszym właścicielem tego konta. Jeśli masz jakiś pomysł na to abym mógł ci udowodnić, że konto posiadam od jego powstania to napisz w odpowiedzi jakie widzisz rozwiązanie. Jeszcze raz chciałem cię przeprosić, za to że nie byłem szczery wobec ciebie od początku. Nie chcę też pisać codziennie apelacji, więc jest to moja ostatnia próba o dostanie ostatniej szansy. Jeśli apelacja nie zostanie pozytywna rozpatrzona, odczekam jakąś chwilę i będę się dalej starał o tą ważną dla mnie szansę. Odkąd wróciłem na serwer/konto gram legalnie, bez żadnych czarnych transakcji. Mam nadzieje, że dasz mi tą ostatnią szansę i rozpatrzysz moją apelację pozytywnie. Pozdrawiam
 5. Nick: KiemoN Serial: D8E782E2F404CA81CEE98B40EBC3D954 Staż na serwie: 4 lata, 730h Nick admina: Szakal_ Powód zbanowania: Przyjęcie od gracza Cheetah'a za podatek Krótki opis sytuacji: Wymieniłem się kontem za konto steam. Podczas gdy ta osoba grała na moim koncie doszło do wspomnianych transakcji. Nie miałem kontroli nad kontem, więc nie wiedziałem że ta osoba sprzedawała pieniądze z mojego konta. Co do gracza Michuxx, jest to konto tej osoby która użytkowała moje konto. Konto z nickiem Michuxx zostało sprzedane, więc posiada je całkiem inny gracz. Dowody: Mogę dołączyć ss z messengera, jeśli będą potrzebne do rozpatrzenia tej sprawy Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Napewno chciałbym cię bardzo przeprosić, że we wcześniejszej apelacji nie napisałem wszystkiego. Chciałbym bardzo wrócić na serwer, więc prosiłbym cię o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
 6. Pierwszy raz widzę to ogłoszenie na forum. Gdy odchodziłem miałem jakiś pojazd i zero gotówki, po powrocie stan konta się nie zmienił, więc nie miałem czego zgłaszać na forum. Nie byłem w żadnej akademii SMSA, dopiero teraz napisałem aplikacje o dołączenie do akademi. Ale dostałem bana, więc nici z ASMSA. Co do serialu to nie wiem jakim cudem miałby się zmienić skoro nie zmieniałem sprzętu.
 7. Czyli było coś więcej niż ten cheetah? Wcześniej z twojej odpowiedzi wynikało, że transakcja była z całkiem innego serialu niż teraz podałeś, więc już tego kompletnie nie rozumiem. Chodzi ci o mój serial (D8E782E2F404CA81CEE98B40EBC3D954), czy ten podany w transakcji? Wiadomo, że chciałbym wyjaśnić tą sytuacje bo nie wiem z jakiej racji zostałem zbanowany. Miałem roczną przerwę, a co się okazuje ktoś był aktywny na moim koncie i to z paru seriali jak wspomniałeś. Od początku mojej gry na serwerze gram ciągle na tym samym komputerze, tym samym internecie, więc nie ma opcji żeby serial mi się zmieniał. Możesz mi powiedzieć jakie widzisz wyjście z tej sytuacji?
 8. Tak jak już pisałem w wiadomości, dałbyś radę sprawdzić czy ktoś był obecny na koncie podczas mojej nie obecności?
 9. Jestem zdziwiony, ponieważ miałem rok przerwy od serwera i nie przypominam sobie żebym miał cheetah'a na koncie. Na serwer wróciłem +/- w grudniu.
 10. Mój serial nie zmienił się od 4 lat (D8E782E2F404CA81CEE98B40EBC3D954), a na transakcji jest całkiem inny serial.
 11. Nick: KiemoN Serial: D8E782E2F404CA81CEE98B40EBC3D954 Staż na serwie: 4 lata, 730h Nick admina: Szakal_ Powód zbanowania: Przyjęcie od gracza Cheetah'a za podatek Krótki opis sytuacji: Sam nie wiem dlaczego dostałem bana, parę miesięcy temu wróciłem po przerwie na serwer i nagle dostaję bana za jakiegoś cheetah'a. Dowody: Brak. Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Nie wiem o co chodzi z tym cheetahem, więc czekam na wypowiedź administratora.
 12. ostatecznie 4.5k to jak dogadamy się?
×
×
 • Create New...