Jump to content

*KURIER*Bazab3ncjusz

Player
 • Content Count

  743
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

521 Świetny Gość!

About *KURIER*Bazab3ncjusz

 • Rank
  Lance Vance
 • Birthday 06/02/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  W-WA

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LS
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

8811 profile views
 1. Imię: Krzysztof Wiek: 18 lat Pasek ze strony panel.pylife.pl: Serial: 3211E5941485C55468CF153D76ADD9F3 Staż na serwerze: 5-6 lat, ponad 2000 godzin. Czy posiadasz jakieś kary na serwerze?: Aktywnych nie posiadam, ale w historii owszem. Miałem 4 bany, 15 razy zabierane prawo jazdy (za jazdę pod prąd, odwalanie etc.) i 3 razy zawieszoną licencję lotniczą. Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Tak/Nie Czy posiadasz TeamSpeaka oraz sprawny mikrofon?: Tak/Nie Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem SFSA?: Tak/Nie Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?: W obecnej sytuacji jest to około 5-6 godzin dziennie. Czy masz doświadczenie związane z sądownictwem w realnym życiu?: Bezpośredniego doświadczenia z sądownictwem nie posiadam, aczkolwiek jestem tegorocznym maturzystą klasy o profilu prawniczym (pol-his-wos), dzięki czemu byłem na wycieczkach szkolnych m.in. w Sejmie i Senacie RP, w kancelariach prawniczych (np. SK&S Legal w Warszawie) i na spotkaniach na Uczelni Łazarskiego poświęconym prawu konstytucyjnemu. Posiadam rozszerzoną wiedzę z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego i karnego (na poziomie maturalnym rozszerzonym). Oprócz tego brałem udział w dwóch (wygranych) historycznych debatach oksfordzkich. Oczywiście koncepcja trójpodziału władzy zaproponowana po raz pierwszy przez Monteskiusza nie jest mi obca. Chodzi o podział na władzę wykonawczą, sądowniczą i ustawodawczą. Poszczególne władze są niezależne, ale wzajemnie się kontrolują i uzupełniają. Dlaczego chcesz do nas dołączyć?: - tematyka grupy pasuje do moich zainteresowań, - mam sporo wolnego czasu na serwerze i czasami nie wiem jak go spożytkować, - chciałbym żeby Sąd Federalny na serwerze miał większe znaczenie i zajmował się czymś więcej niż odgrywaniem RP, - spełniam się w tworzeniu wszelkich pisemnych wypowiedzi, zarówno jako RP na czacie - jak i na forum. Dostałem już kiedyś szansę od SFSA, ale przez moje dziecinne zachowanie na serwerze straciłem ją. Chciałbym po raz kolejny dołączyć do tej grupy. Z poważaniem,
 2. Niniejszym licytację wygrywa @DanieLLooSS, zgłoś się do mnie na serwerze Dobra transakcja zakończona, temat można zamknąć.
 3. W takim razie obecnie najwyższą ofertę dał (161.3k) @Southstar. Następnym razem Lodomir przemyśl czy chcesz licytować, bo tyle podbitek wycofanych daje niezły harmider.
 4. Odświeżam. Zostało 14,5h do końca licytacji! Przypominam że wygrywa najwyższa oferta. Obecnie prowadzi oferta 162k od gracza @|KOMIS|Lodomir*EP.
 5. Bardziej przydałyby się znaki określające pierwszeństwo w zatłoczonych miejscach (np. skrzyżowanie autostrad LV-LS). No i nwm czy to tylko moja fantazja, ale znaki zakazu postoju/zatrzymywania się też by się przydały - związku z tym też znaki parkingowe. Z chęcią zobaczyłbym propozycje wykonania tych znaków od ciebie.
 6. https://pylife.pl/forums/topic/357914-licytacja-super-gt-ograniczona-czasowo/ Zapraszam do licytowania Super-GT, obecna oferta 141k.
 7. To zapraszam do wzięcia udziału w licytacji Super GT - przeb. 2,5k; Virtuale; MK2. Na ten moment najwyższa oferta to 141k, wiec mieści sie.
 8. To zapraszam do wzięcia udziału w licytacji Super GT - przeb. 2,5k; Virtuale; MK2. Licytacja kończy sie w sobote, niezależnie od wysokości ostatniej oferty (ostatnia wygrywa).
 9. Nie napisałem unikatowy, a niedostępny w montażu - obecnie jest niedostępny w montażu i to mam/miałem na myśli
 10. Licznik nie jest dostępny w montażu, licytacja od 30k.
×
×
 • Create New...