Jump to content

SayOkay

Administrator
 • Content Count

  1149
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

SayOkay last won the day on November 11

SayOkay had the most liked content!

Community Reputation

3443 Świetny Gość!

About SayOkay

 • Rank
  Trevor Philips
 • Birthday January 3

Komunikatory

 • Numer GG
  60071429

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  London

Recent Profile Visitors

15110 profile views
 1. Po przeanalizowaniu podań poprzez osoby weryfikujące na stanowisko Dowódcy Moto Clubu do kolejnego procesu rekrutacji (2 etapu) przechodzą: @|E30|FilipeQ05* @Ukyori* @Domelek @Twardy* Chcielibyśmy również podziękować wszystkim osobom aplikującym na to istotne dla grupy stanowisko, aczkolwiek wyłanialiśmy z podań tylko te najlepsze.
 2. Po przeanalizowaniu podań poprzez osoby weryfikujące na stanowisko Generalnego Dyrektora Teatru K69 do kolejnego procesu rekrutacji (2 etapu) przechodzą: @Matu @Sashka^ @|SAPD|Jacobex @Byialy Chcielibyśmy również podziękować wszystkim osobom aplikującym na to istotne dla grupy stanowisko, aczkolwiek wyłanialiśmy z podań tylko te najlepsze.
 3. Mam nadzieję, że taka sytuacja się nie powtórzy. Odbanowany.
 4. Następnym razem nie skrócimy kary. Odbanowany.
 5. Otwieramy rekrutacje na nowo-dowodzącego do Moto Clubu. Rekrutacja jest kierowana tylko do stałych graczy, którzy wiedzą z czym wiąże się objęcie tej funkcji. Procedura jest dwuetapowa, pierwszy etap to podania jakie możecie składać tutaj a drugi to rozmowa na TS/Discordzie. Aby zostać liderem powinieneś/powinnaś: umiejętnie zarządzać ludźmi, rozwiązywać konflikty między graczami panować nad emocjami potrafić wysłuchać ludzi i nie wywyższać się korzystać z komunikatora TS3/Discord zapoznać się z regulaminem grupy być otwartą osoba mieć przegrane 800h na serwerze Podania należy składać jako odpowiedzi w tym wątku, według poniższego wzoru: Podania niekompletne będą odrzucane a kolejność składania ich nie ma znaczenia. Przeczytaj całe ogłoszenie za nim złożysz podanie! Rekrutacja trwa do soboty tj. 09.11.2019 roku do godziny 17:00, powodzenia!
 6. Otwieramy rekrutacje na nowo-dowodzącego do Teatru. Rekrutacja jest kierowana tylko do stałych graczy, którzy wiedzą z czym wiąże się objęcie tej funkcji. Procedura jest dwuetapowa, pierwszy etap to podania jakie możecie składać tutaj a drugi to rozmowa na TS/Discordzie. Aby zostać liderem powinieneś/powinnaś: umiejętnie zarządzać ludźmi, rozwiązywać konflikty między graczami panować nad emocjami potrafić wysłuchać ludzi i nie wywyższać się korzystać z komunikatora TS3/Discord zapoznać się z regulaminem grupy być otwartą osoba mieć przegrane 800h na serwerze Podania należy składać jako odpowiedzi w tym wątku, według poniższego wzoru: Podania niekompletne będą odrzucane a kolejność składania ich nie ma znaczenia. Przeczytaj cały ogłoszenie za nim złożysz podanie! Rekrutacja trwa do soboty tj. 09.11.2019 roku do godziny 16:00, powodzenia!
 7. Serio mieszkasz w londynie xd 😜

  1. Show previous comments  1 more
  2. Erid.

   Erid.

   Tak głośno tam o nim i o niejakiej Martynie z którą ponoć mieszka tak słyszałem na mieście 

  3. Manipulant

   Manipulant

   Za Martyna każdy się ogląda, a ona Say'owi w sakiewke zaglada

  4. Tobiasz3568

   Tobiasz3568

   Tak. Mieszka.

 8. 23.10.2019 - Z przykrością informujemy, że Szef @WengoszPlamisty.jc zostaje wydalony z grupy z powodu nikłych umiejętności zaprezentowanych podczas egzaminu wewnętrznego, jednocześnie dziękujemy mu za wkład i czas poświęcony na grupę. To ogłoszenie nie zwalnia wyżej wymienionej osoby do ponownego dołączenia poprzez akademie Racing Clubu. 23.10.2019 - Nowym dowodzącym grupy zostaje @;M!ksS życzymy mu powodzenia na nowym stanowisku.
 9. 23.10.2019 - Nowym dowodzącym grupy zostaje @|Mistrz|SadeK życzymy mu powodzenia na nowym stanowisku.
 10. Nie mogę stwierdzić po tym SS kto był pierwszy na stanowisku. Proszę takie sytuacje zgłaszać na serwerze /raport. Zamykam.
 11. Na tym ss nie mogę stwierdzić kto kogo taranował. Zamykam.
×
×
 • Create New...