Jump to content

EmixPL

Player
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

444 Świetny Gość!

About EmixPL

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 10/08/1998

Komunikatory

 • Numer GG
  3668074

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Los Santos - Vinewood

Recent Profile Visitors

3208 profile views
 1. Model pojazdu: Vincent 4466 Przebieg: 94854km Cena: Licytacja Kolor: biały Felgi: Mesh Kolor Świateł: Białe Tuning: RH1, felgi Zdjęcie Pojazdu: Model pojazdu: Vincent 5470 Przebieg: 96413km Cena: Licytacja Kolor: czarny Felgi: fabryka Kolor Świateł: białe Tuning: brak Zdjęcie Pojazdu: Model pojazdu: Vincent 9195 Przebieg: 66141km Cena: licytacja Kolor: Wiśniowy Felgi: import Kolor Świateł: białe Tuning: RH1, felgi Zdjęcie Pojazdu: Model pojazdu: Moonbeam 9029 Przebieg: 90113km Cena: Licytacja Kolor: Granatowy Felgi: Twist Kolor Świateł: białe Tuning: felgi Zdjęcie Pojazdu: Na sprzedaży pojazdów kompletnie mi nie zależy, licytacja zakończy się gdy ceny pojazdów mnie usatysfakcjonują. Możliwa zamiana.
 2. Kiedyś to było jak N2 było najpopularniejszą pracą, wtedy faktycznie BM było często odwiedzane
 3. Kuuuurła, bawarki pryma sort. Również cieplutko pozdrawiam!
 4. Elegancki Burek Wg. mnie ten stary kolor był fajniejszy
 5. Model pojazdu: Landstalker Przebieg: 261km Cena: 120 000e Kolor: zielony Felgi: - Kolor Świateł: biały Tuning: brak Zdjęcie Pojazdu:
 6. No somsiad, w końcu dorobiłeś się wymarzonego E36 Ale żeby nie było że zaśmiecam to wrzucę coś od siebie
 7. EmixPL

  Uwaga! Kra lodowa!

  Zapraszam na pokład. #titanic
 8. EmixPL

  Pierwsze referendum

  Według mnie powinno zostać tak jak jest teraz. Najbardziej obawiam się podbijania wartości pojazdów przez to, że ktoś by kupił samochód z nowo wygenerowanym "niskim ID" i podbijał jego cenę do wartości tego samego modelu z podobnym ID wygenerowanym "po staremu". Ja osobiście porównuje ID do daty produkcji prawdziwych samochodów. Wiekowy samochód staje się youngtimerem a z czasem zabytkiem przez co jego wartość wzrasta. I tak samo na serwerze. Przykładowo Vincent z id 100k to zwykły samochód, a takiego z niskim ID postrzegam jako swego rodzaju "youngtimera". Tak, wiem. Na serwerze również istnieje data pierwszej rejestracji, ale jest ona "ukryta". W prawdziwych samochodach można wizualnie dostrzec , który egzemplarz z danego modelu jest już klasykiem, a który musi jeszcze poczekać. Np. Fiat 126p z początków produkcji uznawany jest jako zabytek lub klasyk i jest więcej wart niż taki z końca produkcji, W GTA SA tego nie zaobserwujemy.
×
×
 • Create New...