Jump to content

Mikovsky

Player
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Mikovsky

 • Rank
  CJ
 1. Nick: Mikosvky Serial: 83A0BE4CAAF0C2BBAF4F5D0F8FFA9293 Staż na serwie: 4lata Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: wyzwiska, prowokacje, przeszkadzanie sm Krótki opis sytuacji: Witam Dostałem bana za wyzwiska itp, dopiero teraz dotarło to do mnie, że źle zrobiłem. Jest to serwer RP, chciałem wczuć się w takiego typowego gangstera, lecz jak widać z fatalnym skutkiem..Można zobaczyć po moich wcześniejszych banach, takiego ze mną problemu nigdy nie było. Był już to ostatni raz..lepiej być spokojnym gościem na serwerze niż jeb**ym chamem. Prosił bym o unbana, już to się więcej nie powtórzy. Nie mogę doczekać się, aż znowu wejdę na serwer. Miłego dnia,i do zobaczenia na serwerze!!!! POZDRAWIAM !!
 2. Nick: MikovskyWiek: 17Serial:(Tutaj wprowadź swój Serial.)Staż:3Powód zmutowania : handel na /vKrótki opis sytuacji: Witam czy mógłbym prosić o od zmutowanie mnie . Dostałem muta za to,że handlowałem na v. Nie wiedziałem o tym że nie można i odrazu dostałem na 1 dzień, bez ostrzeżenia. Wiecej to się juz nie powtórzy..Proszę o ub.
 3. Nick: Mikovsky Serial:7E74C6DBD5F50635B9C3BFE139005793 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Za nie oddanie długu. Krótki opis sytuacji: Witam. Kupiłem clovera na giełdzie i miałem oddać jeszcze 1k. Po uzgodnieniu ten tysiąc miałem oddać o godzinie 16:00 następnego dnia i sprzedający miał do mnie pisać na pw. O godzinie 16:00 następnego dnia nikt do mnie nie pisał o wzrot kasy. Możliwe ,że do mnie pisał o innych godzinach ale mogłem tego nie zauważyć, a dosyć często patrzę na chat. Niestety nie zapisałem sobie nicku sprzedającego bo byłem pewny ,że napiszę mi o 16:00, a tak to bym uregulował swój dług Bardzo proszę o unbana, winna leży po dwóch stronach ale rozumiem bardziej po mojej...Oddam kase sprzedającemu i to odrazu jak wejdę na serwer i będę wiedział jego id. Do zobaczenia mam nadzięję ,że na serwerze już
×
×
 • Create New...