Jump to content

nost.

Player
 • Content Count

  552
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

423 Świetny Gość!

About nost.

 • Rank
  Lance Vance
 • Birthday 02/15/2002

Komunikatory

 • Numer GG
  60540996

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

72338 profile views
 1. Nick: hudson. Staż: 2 lata, ponad 1k godzin Serial: B779596A3CB386800386A114A190DCB2 Nick osoby zawieszającej: noctropolis Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Taranowałem graczy Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Minęło już całkiem sporo czasu, przemyślałem dogłębnie swoje zachowanie, dlatego próbuję z apelacją. Chciałbym uzyskać ponowną możliwość gry na serwerze, nie ukrywajmy gra na pylu opiera się w 90% na jeździe autami. Chciałbym bardzo przeprosić wszystkich, którym utrudniałem grę moją jazdą, zachowaniem. Jestem w 100% świadom, że moje zachowanie było bardzo karygodne. Przez ten czas zdałem sobie sprawę, jak dziecinne i żałosne było moje zachowanie na drodze oraz ogólnie w grze, nie powinno mieć ono miejsca, lecz proszę o odwieszenie prawa jazdy, obiecuję zmianę swojego zachowania, jeszcze raz przepraszam, hudson. Wklejam za hudson.
 2. Nick: .nosduh Staż: 2 lata, ponad 1k godzin Serial: B779596A3CB386800386A114A190DCB2 Nick osoby zawieszającej: noctropolis Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Taranowałem graczy Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Minęło już całkiem sporo czasu, przemyślałem dogłębnie swoje zachowanie, dlatego próbuję z apelacją. Chciałbym uzyskać ponowną możliwość gry na serwerze, nie ukrywajmy gra na pylu opiera się w 90% na jeździe autami. Chciałbym bardzo przeprosić wszystkich, którym utrudniałem grę moją jazdą, zachowaniem. Jestem w 100% świadom, że moje zachowanie było bardzo karygodne. Przez ten czas zdałem sobie sprawę, jak dziecinne i żałosne było moje zachowanie na drodze oraz ogólnie w grze, nie powinno mieć ono miejsca, lecz proszę o odwieszenie prawa jazdy, obiecuję poprawę swojego zachowania, jeszcze raz przepraszam, .nosduh Wklejam za .nosduh
 3. Bo chcialem napisac wiadomosc a podczas pisania nie mozna skrecac, wiem moj blad, a pas zmienialem przyznaje w sposób glupi chcialem jakas unikanac stluczki z nadjezdającym autem. Następnym razem zjade na pobocze w przypadku chceci napisania wiadomości, przepraszam za owa sytuacje.
 4. Wklejam za hudsona bo ma bana na forum Typie, gdzie ty tu widzisz celowe wrzucanie do wody, ty chyba nie widziałeś nigdy celowego wrzucania do wody XDDD Nie widziałem tego typka i wjechałem zwyczajnie na pas nawet nie widać, zebym celowo zajeżdżał cały pas, gosciu nie wpadł do wody i robi z tego jakąś wielką afere xdd wiem, że byłem karany za podobne akcje ale tam było to faktycznie celowe, a tutaj widać, że nie było to w żadnym stopniu celowe, ponieważ celowe wodowanie wygląda zupeełnie inaczej, essa
 5. Dodatkowa informacja, gdzie można byłoby wpisać informacje, że np: auto ma nitro, ma jakieś tam ID (przydatne do aut z tune vizu jak sultan)
 6. Popeman, ja to widze, że ty to chyba nie masz co robić, chyba całe życie spędzasz na sprawdzaniu kto za ile kupił/sprzedał auto XDD

  1. Show previous comments  3 more
  2. NeviN

   NeviN

   Za długi nos masz :)

    

  3. kamyyl^cvt

   kamyyl^cvt

   jak by całe życie sprawdzał, to już dawno bym poleciał XD

  4. PopeMan

   PopeMan

   Dobry informator i jak się wie czego szukać, to taka sprawa zajmuje kilka minut, a nie całe życie.

 7. https://imgur.com/a/SgAhPdH szkoda, że na pylu ciężko dodać  możliwość dodania takiego negatywu...

  1. jacobbx

   jacobbx

   Fajnie tam jest

   Jak tam zrobic taki negatyw?

  2. slim^E

   slim^E

   Dupny, gdzie poszerki? Negatyw da sie zrobic fajny, ale widac go tylko przy ręcznym to jest ból.

 8. Pasek osoby potwierdzającej aktywności[z panel.pylife.pl]: Nazwa organizacji: Street Drifters Link do strony organizacji[na pane.pylife.pl]: http://panel.pylife.pl/organizacje/1937 Potwierdzam aktywność kanału organizacji na serwerze głosowym mumble.
 9. Ja słyszałem o takim punkcie w regulaminie, przecież regulamin jest bardzo ważny i należy go przestrzegać: Nie składamy skarg za za uszkodzenie pojazdu, chyba że było to faktyczne destruction derby. Takie rzeczy należy zgłaszać poprzez komendę /raport na serwerze.
 10. No nic, co mogę tu napisać, sprzedałem typkowi trochę kasy i tyle, jeżeli będzie możliwość ub, to zgadzam się na zerowanie.
 11. Nick: nost. Serial: B779596A3CB386800386A114A190DCB2 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: PopeMan Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na forum Krótki opis sytuacji: ? Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: ?
 12. nost.

  Praca kuriera

  Nie dodawajcie tego do wypożyczalni, dodajcie je do cygana, ten samochód jest kozak, a mieć je wypożyczone, a kupione to bardzo duża różnica
 13. nost.

  Majówka z Play Your Life

  A baki będą? Najlepiej co 5l xd
×
×
 • Create New...