Jump to content

Villa*frc

Player
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

279 Świetny Gość!

About Villa*frc

Komunikatory

 • Numer GG
  52826121
 • Website URL
  http://frcpylife.cba.pl

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Poznań
 • Zainteresowania
  Piłka nożna

Recent Profile Visitors

3351 profile views
 1. Trzymaj się, cieszę się że miałem okazję Ciebie poznać na serwerze. Dzięki za wszystko, jeszcze raz trzymaj się i powodzenia w życiu realnym.
 2. Licytacje wstawiam w imieniu @RuszooOffyTygrysiooO Model pojazdu: Tampa ID- 4081 Przebieg:53,5k Cena:CW-100K MP-10K KT-Brak Kolor:RGB Felgi:Rittle Kolor Świateł: Orange Panoramix Tuning: MK1/MK2/MK3/RH1/Felgi Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/03rkgks Standardowo, jeżeli cena się nie spodoba to pojazd nie zostanie sprzedany
 3. Dobrze, więc zacznijmy od tego że ja, jak i cała moja organizacja NIGDY nie zbugowała, nie buguje i nie zbuguje nigdy kasy na strefie DM. Nie jesteśmy takimi dzbanami jak wy i wiemy jakie są tego konsekwencje o czym wy boleśnie się przekonaliście. Odnośnie twoich dowodów, wszystkie podesłane przez Ciebie screeny pochodzą z okresu Marzec - Maj, kiedy to na serwerze była szczytowa liczba graczy(średnio 500/700). Był to okres kiedy spędzałem z organizacją sporo czasu na strefie, gdyż świetnie się tam bawiliśmy. Na DM co chwilę ktoś przyjeżdzał, a biorąc pod uwagę że kilka osób miało u nas w tym okresie po 100% skilla to zabijanie innych było bardzo łatwe, w związku z czym udało nam się dobijać spore ilości punktów jak widać na twoich screenach. Natomiast jeżeli chodzi o organizację STA, to często zdarzalo się że mieliśmy z nimi sojusze, albo toczyliśmy po prostu ze sobą walki(Artiom to potwierdził również w swojej skardze). Jeszcze odniosę się do 4/5 screena w twojej skardze, tam tłumaczyłem Tobie jak działa wbijanie punktów na strefie DM. Administracja może również sprawdzić wszystko w logach, nie mamy nic do ukrycia Skarga jest ewidentnie pisana na siłę, bo wy dostaliście bana to my też musimy. Wyjaśniłem już wszystko, nie mam nic więcej do dodania.
 4. Ciekawe oferty, lecz po zastanowieniu się baza zostaje ze mną // Można Lock.
 5. ref, tylko kasa mnie interesuje, oraz ustalam KT-415k+podatek
×
×
 • Create New...