Jump to content

DJ_Arab

Player
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 CJ

About DJ_Arab

 • Rank
  CJ
 • Birthday 06/12/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

86 profile views
 1. @noctropolis No ciężko mi powiedzieć w jakim czasie spłacę tyle pieniędzy 410k to dużo nie wiem myslę ze tak do października bym się wyrobił nawet wcześniej może
 2. @noctropolis No będę musiał zarabiać jakoś i spłacać. Powiem tak zaufał mi no zaciągnąłem dług okej moja wina. No będę starał się w wolnym czasie odrobić jakoś te pieniądze. W tygodniu jakoś po pracy wejdę sobie i będę odrabiał te pieniądze aby mu je spłacić.
 3. @noctropolis Nie wiem, no jest to duża suma.. Ale zależy mi żeby grać na serwerze. Może jakoś dogadam się z osobą, dla której byłem to winny
 4. @noctropolis Miałem 3/4 sumy do oddania czekałem na gracza i czekałem chciałem oddac to co mam i powiedzieć ze za pare dni oddam resztę winnych mu pieniędzy. Po czym gdy go nie było zdenerwowałem się i po paru dniach przeznaczyłem to na auto i organizację. Teraz wiem, że nie powinienem tego robić. Bardzo żałuję tego co zrobiłem bo jednak grałem trochę na tym serwerze i lubię na nim grać. I obiecuję, że nigdy więcej nie powtórzy się zaistniała sytuacja.
 5. @noctropolis Chciałem się dogadać z tą osobą lecz tak jak mówię w umówiony dzień tej osoby nie było na serwerze... Głupia sytuacja, przepraszam i nigdy więcej coś takiego się nie powtórzy.
 6. Co do tego zwrotu pieniedzy bylem umowiony z osoba na konkretny dzień i godzinę, ponieważ napisałem, że nie będzie mnie przez dlugi okres czasu. Osoba napisała okej, będę czekałem cały dzień na niego i nie wszedł na serwer... Więc co dalej, co mam zrobić ?? @noctropolis Co mam dalej robić ? Jakoś możemy się dogadać w tym temacie ?
 7. Witam mam pytanie, ponieważ dostałem bana od osoby, której nie ma już w administracji. Jak mam to załatwić ? Do kogo mam się z tym zgłosić ?
 8. Nick: DJ_Arab Nick: EL_Arabino Serial: 09EAA811CA45920BC3B5E11ACB3908A1 Staż na serwie: Około 3 lat Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: ,, Wyjaśnij coś na forum. " Krótki opis sytuacji: Pewnego dnia wchodzę na serwer i zostałem zbanowany. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Chciałbym się dowiedzieć za co zostałem zbanowany, czy może to pomyłka. Nie grałem od ponad pół roku, gdy wszedłem i widzę, że ban bardzo się zdziwiłem. @ZIELUNINIO92
 9. Nick: Sabinkaa.* Serial: 09EAA811CA45920BC3B5E11ACB3908A1 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Nie oddanie pieniędzy na czas. Krótki opis sytuacji: Wymieniałam się z graczem auto za auto i miałam dopłacić 71k lecz gdy byłam na serwerze nigdy nie było osoby, której byłam winna pieniądze. Potem z problemów zdrowotnych nie mogłam wejść na serwer. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Bardzo żałuję swojego czynu. Mam pieniądze, które jestem winna tej osobie więc oddam je odrazu po wejściu na serwer. Przepraszam i więcej taka sytuacja się nie powtórzy.
×
×
 • Create New...