Jump to content

Skilluuu

Player
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Skilluuu

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

87 profile views
 1. Jeśli nie jest to twoja wina, to dlaczego tak bardzo wyzywałeś? Ona jakoś spokojnie stanęła na boku i spokojnie odpisywała. Widzisz sam sobie jesteś winny.
 2. Kolego wysłałem tobie 10e na naprawę szkód, które wyrządziła twoja osoba z org, jechałeś perkiem więc to starcza na naprawę. Kolejną rzeczą jest, że mnie wyzywałeś, tak jak widać na ss'ie, że Cię staranowałem. Zacznijmy od tego, że jechaliście na dwa pasy ty poprawnie a koleżanka z twojej org pod prąd, jako iż nie mam opon offroad nie zjechałem na pobocze, nawet jeśli bardzo chciałbym uniknąć stłuczki to nie zdążyłbym, ponieważ wyskoczyła mi twoja koleżanka idealnie zza górki.
 3. Data i godzina zdarzenia: 28.07.2018 // 16:20 Nick/pasek: Skilluuu Nick/pasek oskarżonej osoby: Venoom Mój serial: 7431A168F53FF5350DF8B7E06DE13CB4 Opis: To co widać na ss. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/CXT3jHS Oczekiwania Mute kilka godzin.
 4. Data i godzina zdarzenia: 28.07.2018 & 13:30/około Nick/pasek: Skilluuu Nick/pasek oskarżonej osoby: Karmeleqq Mój serial: 7431A168F53FF5350DF8B7E06DE13CB4 Opis: Odbierałem klienta na taxi i ten Pan delikwent zaczął mnie taranować, aż do całkowitego rozwalenia auta. Gdy napisałem delikwentowi, że leci na forum odjechał i wyszedł z serwera. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/lDQbMNG Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy😞 -
 5. Nie jestem do końca pewien ale coś mi świta, że miałem też w tamtym czasie jakieś pieniądze w bankomacie, więc to też proszę sprawdzić.
 6. No własnie w tym sęk, że tak chyba było z tym hasłem ale nie pamiętam do końca, dlatego że było to dawno i miałem sporo rzeczy na głowie jak szkoła i wgl. Mam nadzieję, że mi ktoś pomoże i uda mi się odzyskać auto.
 7. Też tak przypuszczam,ale nie jestem pewny, dlatego proszę administrację o pomoc. Nawet jeśli ktoś by mi się włamał na konto i sprzedał sobie auto to jest jakaś szansa na odzyskanie tego pojazdu, który należał do mnie.
 8. Witam, tak jak w temacie nie zrobiłem sobie przerwę od grania bo przyszła szkoła. Teraz gdy chcę wrócić aby pograć bo jest czas okazuje się, że nie mam mojego premiera za około 40k na tamten czas co go kupiłem czyli jakos 2016/17 dokładnie nie pamiętam bo czas leci jak głupi. Posiadał on taxi lampki i jakieś pierwsze lepsze fele. Generalnie czas od kiedy nie mam premiera to już prawie rok bo kiedyś chciałem wrócić na serwer, ale gdy zobaczyłem, że został mi tylko perek a mojego premiera nigdzie nie ma to się załamałem, ponieważ na serwer w tamtym okresie poświęciłem sporo czasu a straciłem w okresie kiedy mnie na serwerze nie było, dlatego proszę droga administracjo o pomoc w odzyskaniu mojego autka. PS. ID premiera nie pamiętam, pamiętam jeszcze tylko, że miał niecałe 10k lub 20k przebiegu o ile się nie mylę. Przypominam też gdyby były jakieś pytania o to, że gdy na początku grałem na serwerze to grałem na starym laptopie, którego już nie mam i mój serial mógł się zmienić. PS.2. Nigdy nikomu nie podawałem hasła do konta! Mój serial: 7431A168F53FF5350DF8B7E06DE13CB4
 9. Dobrze, żałuję tego co zrobiłem i się przyznaję do tego. Dałoby się skrucić bana ? Bardzo mi na tym zależy i proszę Cię o jeszcze jedną szanse.
 10. Nick: Fan_Skilla Serial: 37D4C2DD36328A2B7F602D4F8E27F034 Staż na serwie: 121 godzin Nick admina: Maciek* Powód zbanowania: Całkowity brak kultury + gracz gra tylko żeby wkurzać innych graczy. Krótki opis sytuacji: W sumie sam nie wiem za co, ponieważ nie było mnie na serwerze a bana dostałem o 24:00. Jezdziłem wieczorem autem i mi się nudziło to jakiś typów taranowałem i dostałem prawko, po czym wyszedłem z serwera i na drugi dzień chciałem wbić i sobie już normalnie pograć, lecz się nie dało bo dostałem bana na rok. Dowody: Dowodów nie mam bo nie było mnie na serwerze. Link do poprzedniego podania: Nie pisałem wcześniej żadnego podania. Coś od siebie: Naprawdę żałuję, że tak się zachowywałem i mogę przyjąć każdą waszą karę. Bana mam na rok, już minęło 3 miesiące, ale brakuję mi tej gry na serwerze.Bardzo chciałbym unbana i obiecuję, że się poprawie i już nie będzie takiej sytuacji.Przepraszam za wszystko co zrobiłem i żałuję tego. Proszę o rozpatrzenie tej sprawy, bardzo mi na tym zależy.
 11. Nick: Fan_Skilla Staż: 24 DNI Serial: 37D4C2DD36328A2B7F602D4F8E27F034 Nick osoby zawieszającej: LunatiK Powód zawieszenia prawa jazdy: celowe taranowanie Opis sytuacji: No dobra, jechałem sobie z kolegami z giełdy SF do mecha. Podczas wyjezdzania w nikogo nie uderzyłem, koledzy mnie specjalnie reportowali za nic bo chcieli abym stracil prawko lecz mialem w nich wyrąbane. Po krotkiej chwili jakis perek mi wyjerzdza , ktory jedzie pod prad i ja w niego uderzam, po chwili patrze nie mam prawka. Dowody:niestety nie mam dowodów Coś od siebie: Prosiłbym szanownych administratorów o oddanie mi prawa jazdy, ponieważ wina nie leży po mojej stronie lecz po stronie osoby która jechała pod prąd.
×
×
 • Create New...