Jump to content

Fraglez

Player
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 CJ

About Fraglez

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

222 profile views
 1. Nick: Fraglez Staż: 3 lata Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Nick osoby zawieszającej: @|JC|WengoszPlamisty Powód zawieszenia prawa jazdy: wjazd na teren zamknięty Opis sytuacji: Chciałem przejechać przez most ponieważ się śpieszyłem, most był zablokowany barierkami. Chciałem przejechać kulturalnie chodnikiem który nie był zablokowany barierkami, a w ten sposób nikomu bym nie przeszkadzał. Dowody: - Coś od siebie: Nie chciałem robić na złość SAPD ani przeszkadzać w akcji. Spieszyłem się do LV i chciałem bardzo przejechać. Zauważyłem ze chodnik był otwarty więc pomyślałem ze przejadę boczkiem. Jednak po twoim uświadomieniu mnie ze jak zamknięta jest ulica to dotyczy się całego mostu chciałem przeprosić za to co zrobiłem i obiecać ze więcej tak nie zrobię. Wynikało to z mojej nie wiedzy. Uważam jednak że również wynikało to z niedopilnowania przez SAPD, gdybym zauważył ze chodnik jest zamknięty na pewno bym tam nie wjechał. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji.
 2. Data i godzina zdarzenia: 22.40 Nick/pasek: Fraglez Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Opis: Jade motorem w stronę LV i napotykam tego gracza wraz z jego kolegą który wszystkich taranuje na drodze. Gdy zatrzymałem się aby napisać reporta zostałem wrzucony do wody wraz z motocyklem. Dowody https://imgur.com/a/dLOwTGw Oczekiwania Chciałbym aby gracz tak jak jego kolega zostął ukarany utratą prawa jazdy na przynajmniej dwa dni
 3. Data i godzina zdarzenia: 22.40 Nick/pasek: Fraglez Nick/pasek oskarżonej osoby: Puki123pl Mój serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Opis: Jade motorem w stronę LV i napotykam tego gracza wraz z jego kolegą który wszystkich taranuje na drodze. Gdy zatrzymałem się aby napisać reporta zostałem wrzucony do wody wraz z motocyklem. Dowody https://imgur.com/a/z39LiOL z całej sytuacji mam nagranie, ale nie wiem jak mam je tutaj umieścić. Oczekiwania Chciałbym aby gracz został ukarany utratą prawa jazdy na przynajmniej dwa dni.
 4. Nick: |KOMIS|Fraglezio Staż: 3 lata Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Nick osoby zawieszającej: @|WAR-PJ|Ketrab.RHS Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Jechałem elegy i obok mnie jechał kuzyn który swoim autem wywalił się na dach. Pomagałem mu obrócić auto swoim autem po czym zabrano mi prawo jazdy. Dowody: Moj kuzyn który jechał banshee i koleś który jechał zemną w elegy. Coś od siebie: Pomagałem tylko obrócić pojazd kuzynowi a nie robić mu nazłość i specjalnie go taranować.
 5. Nick: |KOMIS|Fraglezio Staż: 3 lata Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Nick osoby zawieszającej: @Conversiak Powód zawieszenia prawa jazdy: DM pojazdem Opis sytuacji: Zatrzymałem się obok pana który stał przed patriotem by z nim porozmawiać. Jak pisałem do tego pana i wysyłałem binda to nic nie odpisywał więc chciałem go delikatnie przesunąć, aby przestał być AFK. Być może miał zminimalizowaną grę. I w tym momencie zabrano mi prawo jazdy. Coś od siebie: Chciałem przeprosić za to co zrobiłem i obiecać ze więcej tak nie zrobię. Chciałem tylko porozmawiać z tym panem a nie potrącać go autem i dokuczać mu. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji.
 6. Nick: |KOMIS|Fraglezio Staż: 3 lata Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Nick osoby zawieszającej: @wujo_Patriarcha Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran. Opis sytuacji: Wjechałem w auto mojego kuzyna swoim autem i zacząłem go pchać. W tym momencie zostało mi zabrane prawo jazdy. Dowody: Mój kuzyn którego taranowałem. Coś od siebie: Chciałem przeprosić za takie zabawy na drodze i obiecać że więcej tak nie będzie. Nikomu nie chciałem robić przykrości i niszczyć zabawę z gry taranując go. Bawiłem się jedynie ze swoim kuzynem który nie miał nic przeciw.
 7. Nick: FraglezioWiek: 15Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4Staż: 3 lataPowód zmutowania : Wulgarne bindyKrótki opis sytuacji: Żartowałem sobie z jakimś typkiem i dostałem muta za użycie wulgarnego binda. Dowody: Przyznaje się do winyLink do poprzedniego podania: -Coś od siebie: Chciałem przeprosić za nie stosowne bindy które użyłem i obiecać że więcej nie użyje tego typu bindów. Nie chciałem kogoś obrazić czy zrobić na złość. Był to po prostu zwykły żart w stronę jednego typa. Zwracam się teraz do osoby w którą skierowałem binda. Jeśli bind faktycznie Cię uraził to chciałem Cię przeprosić. @RamboPL.
 8. Nick: Fraglezio Staż: 3 lata Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Nick osoby zawieszającej: |Pozo|Valdrigar Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Jechałem pod prąd obok dolnego mechanika i chciałem odegrać pościg. Widziałem że obok wjazdu do mecha stał sułtan policyjny więc zawróciłem. Jak tam jechałem nie zauważyłem go, ale usłyszałem sygnały dźwiękowe dobiegające z tamtej strony. I tak jadąc zabrano mi prawo jazdy. Dowody: - Coś od siebie: Chciałem przeprosić dwóch użytkowników jadących na różowym Sanchezie za to że ich potraciłem. I nie zapłaciłem za szkody. Jazda pod prąd była spowodowana tylko i wyłącznie chęcią odegrania pościgu RP, a nie przeszkadzania innym i taranowania. Nie chciałem też bezczelnie taranować radiowozów SAPD. Tylko bardziej RP ich sprowokować do pościgu.
 9. Nick: Fraglezio Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Staż na serwie: Około 3-4 lata Nick admina: |SAPD|FrugOo Powód zbanowania: CBK Krótki opis sytuacji: Jechałem z kumplem autem (banshee) i nagle zobaczyliśmy jakaś sytuacje drogową. Zatrzymaliśmy się i wyszedłem z auta i zbliżyłem się do barierek. Nagle podbiegł do mnie jeden z Policjantów i powiedział aby nie przeszkadzać i odjechać z Stąd. Nikomu nie przeszkadzaliśmy ani nic złego nie robiliśmy tylko się przyglądaliśmy. Nagle bez powodu policjant strzelił we mnie z paralizatora i zakuł w kajdanki. W tym momencie padła wymiana słów w której dość ''Nie grzecznie'' się odezwałem. Potem z kolegą odjechałem i dostałem bana. Dowody: https://zapodaj.net/cebe09806a60b.png.html Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Chciałbym przeprosić Policjanta którego obraziłem za mój brak kultury i obiecać że więcej się to nie powtórzy. Uważam jednak że nie zasłużyłem na bana na 7d.
 10. Nick: C1chy Staż: 2 lata Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Nick osoby zawieszającej: WengoszPlamisty.RHS Powód zawieszenia prawa jazdy: Wjazd na teren zamknięty. Opis sytuacji: Wjechałem perenialem na autostradę i zobaczyłem ze odcinek jest zamknięty przez SAPD. Chciałem przejechać przez autostradę ponieważ bardzo mi się spieszyło i straciłem prawo jazdy. Dowody: BRAK Coś od siebie: Chciałem przeprosić graczy którym przeszkodziłem w akcji RP podczas mojego wjechania na teren oraz moderatora WengoszPlamisty.RHS za tą sytuację. Więcej nie wjadę na teren zamknięty nawet jak się będę śpieszył bo grozi za to nawet prawo jazdy na 3d, ominę drogę bocznym przejazdem.
 11. Model pojazdu: Comet lub ZR-350 Przebieg: od 0 do 17k Cena: do 105k Felgi: obojętne
 12. Nick: X_Cichy_X Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Staż na serwie: około 1 roku. Nick admina: Resku Powód zbanowania: W powodzie pisze że reklamowałem serwer w raportach a tego nie robiłem. Krótki opis sytuacji: Chciałem naprawić sobie auto u mechanika ls i nagle dostałem bana z powodu reklama serwera w raportach. Dowody: Nie posiadam. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Nic złego nie robiłem i nie reklamowałem żadnego serwera chyba ten administrator pomylił ID i mnie przypadkowo zbanował, bana mam do 2020 roku.
 13. Nick: X_Cichy_X Link do profilu: Serial C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Staż na serwie: 5 tygodni Nick admina: Bob_Harley Powód zbanowania: Ogłaszanie na /v Krótki opis sytuacji: Więc tak bardzo mi zależało na motocyklu typu: Sanchez więc chciałem ogłosić na /v niechciało mi się iść do radia dlatego napisałem na /v Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Chciałem bardzo przeprosić za moje zachowanie dostawałem pełno kicków i się nie słuchałem teraz wiem że mogę dostać nawet bana ale nie przepraszam dlatego żeby dostać unbana chce przeprosić dlatego bo się źle zachowałem i naprawde czuje poczucie winy jeszcze raz przepraszam i obiecuje że już nigdy nie będę ogłaszał na /v
×
×
 • Create New...